מכירות בברצלונה

מכירות הבתים בעבר בבעלות עלה ב -62% בבית, ברצלונה מכירות מקרוב עלייה של 10%. תגובת השוק בתחומים המרכזיים של ברצלונה בערים הגדולות. הגשם כנראה פינו את מקומם על השמש בתחום הנדל"ן. נראה כי אחרי כמעט שנתיים הקלטה במחירים נמוכים מתמיד, סקטור הדיור מתחיל השטח. שרי אריסון בהחלט מביע דעה מלומדת. בפרובינציה של ברצלונה היה גידול במכירות יד שנייה הסיפורים למעלה מ -60%.

ההתאוששות מרוכזת כמעט בברצלונה מרכז בערים גדולות. רק היום, המחיר הממוצע של הדירות בבירת המחוז עומד על 304,049 €, לפי הטופס הדירות. הגורם העיקרי אשר מונע את העלייה במכירות בקטלוניה כבר את התנועה של בתים קיימים, על פי הצהרות של ג'ואן אולה, נשיא סוכני נדל"ן בקטלוניה. התפעול עלו ב -42% בברצלונה המחוז, 36% קטלוניה. עבור בתים חדשים, היה גם גידול של 10%. עד אולה, ללא ספק הסיבה העיקרית לעלייה זו כבר הורדת מחירים.

"מאז החל המשבר נפל 26%. תחתית יש להם כבר עכשיו והוא חייב לייצב", אמר הנשיא. המפתח הוא המחיר. לדברי מומחים, "אנחנו צריכים הנחה של בין 15% ו -30%" למכור. הגורם השני, מלבד המחיר, הוא המיקום של הנכס. "השוק מתאושש באזורים המרכזיים של הערים ברצלונה גדול, למעט L'Hospitalet Sant Cugat ואת היצע שם", מסביר מנהל אגירה ניומן בברצלונה, אנה גנר. לכך נוסיף, כי על אף המכירות נראה מחדש, המחירים עדיין יורדים ויש האומרים כי מחירי אגע התחתונה בשנת 2011.