מה יקרה ב ריו דה ז

ריו דה ז'ניירו נחשב לאחד מאתרי התיירות הפופולריים ביותר בעולם, הודות הרבים, פעילויות מהנות לקחת מקום שם, בנוסף החומרים הרגילים שהפכו נהר המפורסם, כגון קרנבל, החופים היפים ביותר של העולם, של חיי לילה מדהימה, נופים יפים, אנשים ידידותיים, יתרונות רבים יותר מאשר נרשה לכם לגלות בעצמכם. עם מאמר זה נציע לך סיכום קצר של האירועים החשובים ביותר שיתרחשו בריו במהלך חודש מאי. ב-1 במאי העיר ריו דה ז'נרו יחגוג את יום העבודה ליום הקדיש את העובדים שהוא זכר שלו להישגים גדולים לאורך ההיסטוריה. היום נחגג במדינות רבות ברחבי העולם, ברזיל לא יהיה חריג, מאז מונצח במספר תחומים של העיר. במהלך היום הראשון והשני של הפרחים חודש הוא רצון גם תצוגה סחלבים בגינה, תחת הנושא של מאיו. התערוכה יציע קורס של טיפוח-תרגול, כמו גם בית מלאכה, אספור בהשתתפות ראשי אגודות מסחריות משתלות סחלבים ואני כמובן, סטנדים עבור הקונים הפוטנציאליים.

המטה של אירוע זה יהיה הגן הבוטני, Jardim Botânico ברואה, 1008 – Jardim Botânico. יום 8, נהר של ז'ניירו חוגג יום הניצחון, מחווה החייל לא ידוע. ביום זה, ניצח טקסי צבאי השנה לניצחון בעלות הברית במלחמת העולם השנייה על ידי נשיא הרפובליקה. המפקדה של ההיסטורי אירוע חשוב זה יהיה לעשות Aterro פלמנגו-באב Infante Dom Henrique, s/n º-פלמנגו. אוזן קשבת . בין 10 ל 14 של מאיו, ארגון הבריאות ברמה שבע הבינלאומית (HL7) ישמרו על פגישת קבוצת הבינלאומי העונים 34 מדינות בעבודה משותפת עם הוועדה ISO-TC215 עבור האינטרנציונל אימוץ אותם הסטנדרטים של יכולת פעולה הדדית של טכנולוגיות מידע עבור יברך אותך האל. בפנותו אל משהו עליז יותר, בין 12 ל- 16 במאי, המטרה Promoções לארגן את כלה והסחר פייסטאס 2010. האירוע יכלול מוצרים ושירותים הקשורים חתונות, כמו גם ימי נישואין, חתונות, קבלות פנים, יום הולדת 15. בנוסף, יהיו מספר תהלוכות של מודלים יחד עם כמה מיני-קורסים, תערוכה של עוגות אמנותיות.

המטה של אירוע זה יהיה Riocentro-GL אירועים מרכז של קונבנסואס-באב סלבדור איינדה, ביתנים 6.555 1, 2, 3 ו- 4 Jacarepagua. תערוכת אמנות יתקיים מ-20 ל-21 במאי במוזיאון לאמנות מודרנית – אמא – באב Infante Dom Henrique, 85 – פארק Brigadeiro אדוארדו גומז – Aterro לעשות פלמנגו. כפי שאתה יכול לראות בחלק הראשון של המאמר שלנו, בחודש מאי 2010 שאירועים רבים יתקיים כמו כל חודש שני של השנה, מוכיחה שוב כי ריו דה ז'נרו היא העיר שבה אנשים שלעולם לא ישנה, אשר מתרחש משהו, הופך שעמום לתוך מילה נכחד תמיד. השארו החלק השני של המאמר שעליו נחלוף מגזין לאירועים אחרים, כגון לעיל. עבור שהיות במחירים סבירים, בקר באתר האינטרנט של.