מה זה NLP? מה תכנות נוירו לשוני?

פעמים רבות אני תוהה מה פיזיולוגי או NLP. זהו מושג כי הוא מורכב מונחים משותפים, אז אני חושב כי הדרך הטובה ביותר כדי להגדיר NLP נעשית באמצעות דוגמאות. זהו מה אעשה במאמר זה. לבסוף, אני אגיד לך איך להתחיל היום לראות כיצד להשתמש NLP בחיים שלך. דוגמאות לכך הן הדרך הטובה ביותר כדי להגדיר משהו: היא איך ללמוד מה זה שעושה תוכנית כמו Windows, היכן, מתי אנחנו לחץ פעמיים באמצעות לחצן העכבר הימני על סמל כלשהו (חלון) שנפתח, לדוגמה, Word, אשר, על פי ניסיון, אנו יודעים כי זה תוכנית המשמשת לכתוב (בעיקרון). באותו אופן לא להתרחש לנו לחיצות כפולות כדי לפתוח את Excel, על סמל Internet Explorer, אנחנו יכולים לא לדרוש לקבל תגובת מסוימים לעצמנו (או אחרים), אם אנו לא לחיצה כפולה על הסמל הנכון של המוח שלנו.

דוגמה קונקרטית: Ines, במהלך חייו, על פי קטן, בכל פעם שהוא מרגיש הכואבת, עצוב, לבד או משועממים, לאכול משהו מתוק. בהתחלה, זה היה רק פעולה אחת. עם זאת, עם חזרה, s e אוטומטית-programó כך, לפני הגירוי (מה שהופך אותו עצוב) המגיעות האפקט (הכנסה של משהו מתוק בגופו). המוח Ines, בדיוק כמו התוכנית Windows, מרגיש את העצבות ולוחץ פעמיים כדי להפעיל את מה Ines, שלא במודע, מתוכנת: לאכול מתוק. עם זאת, אם אגנס עברה לוח זמנים חדש, אשר מחליף את הקודם, יכול להפוך ההרגל שלילי אחד חיובי, אשר מגישות לאכול רק את מה שהוא רוצה. סוג זה של שינויים מאפשר לך לעשות את ה-NLP.

אם אנחנו מגדירים זאת על ידי תוצאות מחולל אצל אנשים, ניתן לומר כי הוא מעין טיפול כי השיג יותר אנשים, תוצאות טובות יותר: את הביטחון, משפר את המוטיבציה, והמשרד לביטחון פנים. בקצרה, היא predisposes את הנושא באופן שונה, עם יותר פתיחות להצלחה אישית. הסוד האמיתי הוא בתוכנו. אנחנו לא נותנים את מה שאין לנו. אם אתה לא מאמין שאתה יכול להשיג משהו, אז יהיה שאי אפשר לעשות זאת. ממש מההתחלה, ההצלחה שלך בוטלה. עם זאת, אצל אנשים משוכנעים כי הם יכולים להשיג משהו, אז יהיה בלתי אפשרי לעצור אותם, כדי לא לקבל את המטרה שלך. אני מציע את התרגיל הבא: 1) לחשוב על משהו אתה רוצה לקבל 7 ימים. לדוגמה, נמוכה 1/2 קילו, לא כדי לקחת משקאות קלים, למנוע דיונים עם בן זוגך, לסיים את המשימה הזו יש שיפוע עושה הזמן, וכו '. יש להיות משהו שלא יעלה, אבל זה לא קשה מאוד (או לשקול את זה בלתי אפשרי עבורך). זכור: אתה למד לזחול לפני הליכה. עדיף ללכת נותן במרווחים קצרים, עד אתה מבין, אתה להוכיח לך שאתה מסוגל להשיג דברים נפלאים. (2) הופך חיובי אובייקטיבי: לדוגמה, אין צורך לקחת משקאות קלים (שלילי) הופכים אותו משהו חיובי: לשתות רק משקאות ללא סוכר במשך 7 ימים. ((3) במהלך הבא שבעה ימים הולכים להשקיע כמה דקות (כן, רק כמה דקות):) לקום בבוקר, לפני שאתה זינוק (באופן אוטומטי על-פי המיטה, כפי שאתה עושה בדרך כלל את, אחשוב במצב שאתה רוצה להשיג או לשנות ולומר לך: 7 ימים אני ישיג [ואת הזכרת כאן למה אתה מתכוון]. b) מכן מאפשר לך לשחק השגת מטרה זו, מנסה לחוש בראש שלך, עם הרמה הגבוהה ביותר של פירוט ככל האפשר, כיצד תוכל להשיג מה שאתה רוצה. לדוגמה, לשמוע, להריח, לטעום, וכד' באותו הרגע שבו תעשה מה שאתה רוצה. (ג) בשלב מסוים באמצע היום, תעשה אותו. (ד) לבסוף, לפני השינה, חוזר להתאמן במשך שתי דקות, לפני השינה. אתה חושב שיש לך את המצב שברצונך לשנות, ותלוי רק על שתגיע. ולאחר מכן, אתה תחליט לעשות כן. שינוי! תעשה מה שאתה רוצה לקבל 7 ימים. חיים זה בראש שלך עם כל הפרטים האפשריים. (4) לראות re-programacion, ההרגל הזה, איך, הוא מתחיל לסייע לך לקבל מה שאתה רוצה. אתה תהיה מופתע כל דבר מה ניתן להשיג כל כך מעט זמן, עם משהו כל כך פשוט. אני מקווה הצליחו להעביר רעיון קשה כבר יודע מה זה NLP. אבל, מעל לכל, אני מקווה שאתה מבין איך NLP יכול לשמש לך על החיים שלך, כדי לשפר, כך עניין של דקות שאתה יכול להשיג שינויים קבועים ולא רדיקלי האני הפנימי שלך, ראה וביטוייה החיצוני. אם ברצונך לקבל יותר טכני כמו שאתה כדי ללמוד על בסיס מואצת, ללמד את הילדים שלך יותר ביעילות, להתגבר על ruptures, לפתות, להשפיע, לנהל שיחות, משא ומתן, להשיג יותר מאשר לך ולאחרים להתגבר על פחדים, פוביות, וכו ' אני מזמין אותך להירשם ללא תשלום לעלון שלי של NLP עושה על פי הבלוג שלי בסרגל מצד ימין. אם אתה רוצה ללמוד קצת יותר על סופיה קונטי הוא חובב של מחקר תכנות נוירו-לשוניים. אם אתה מוכן ללמוד, להירשם לקורס NLP באופן בלעדי באתר האינטרנט שלה