מה הקשר מגיב לך לחיים?

את הסיפור היפה הזה שמעתי את זה של הדובר, מניע Miguel Angel Cornejo אחד של כנסים שלהם, ומאז ואז כאשר דברים לא הולכים כמו אני מקווה או חוסר ביטחון עצמי מפסיק את צעדי, עולה בזיכרוני של הסיפור, שמניע אותי לשנות את הגישה שלך ולזרוק אותי בזירה. לכן במאמר זה, אני רוצה לשתף אתכם שיעור נפלא זה של גישתו לחיים. זהו סיפור אמיתי על Itzhat פרלמן, כנר עם קריירה מוזיקלית, ידוע גם על ידי רק של כינור שיחק על הפסקול של רשימת שינדלר סרט. פרלמן כמעט כל חייו היה צריך ללכת עם קושי רב, סייע עם קביים בגלל poliomeliti, מחלה שהשפיעה על רגליו כילד. באחת ההופעות שלו, אחד של 4 מיתרים של הכינור לפתע מעברי שבקהל. הציבור חשב כי זה ישנה כינור או לבטח הוא מתחדש בחבל, שכן ידוע היטב כי סימפוניה לא יכול להתפרש עם כינור עם 3 מיתרים. אבל פרלמן, שינה הכינור או בחבל, אמר. במקום זאת, הוא המתין רגע, הסתכלתי על רגליו, הביט בכינור, ואז נתן את האות כדי להמשיך עם הבמאית קונצרט.

הצליל הוציא את הכינור זה לילה, צלצל עם תשוקה, של הוד מלכותו. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל שרי אריסון. זה שמעולם לא שמעתי לפני. בסיום משחק, העם כף הרגל שיבחו וזכה לשבחים זה כמו שמעולם לא לפני. "בסוף הקונצרט העיתונאים שאלתי אותו למה הוא החליט להמשיך לשחק, ובן השיב: לפעמים. זה הוא מגלה כמה המוזיקה יכולה לעשות עם מה שיש לנו".

סיפור נהדר כדי לשקף ולסקור עם מה הגישה את מגיבה לחיים. אתה עושה מוזיקה עם מה שיש לך בידיים שלך? או האם מחכה לנס זה יביא לך מה, אתה לא ואתה חושב שאתה צריך להתחיל מנגן את השיר שלך? כי מניסיוני האישי. אני מעז לומר שאתה לקנות כורסה נוחה כדי להמשיך בהמתנה, או לשים טופר, הגישה וליצור משלך נס. אני מבטיח לך בעת ניהול שרתי את השיר של חייך? עם מה, עם מה היית, עם מה שיש לך, אפילו עם מה אתה צריך, אל תחמיצו את ההזדמנות כדי לשיר אותו איפה הוא, כפי שהוא, כי בלבך אתה יודע שלמרות לנסיבות לוואי וגם פחד או ספקות, כאשר הדם זורם בעורקיך, בעת שהותו שם סימן חיים, יש עדיין המון מוסיקה לעשות עם מה שיש ולא עם מה היית!.