מהי החשיבות של ניקוד האשראי שלך

ניקוד האשראי שלך עלולה לגרום נזק ti ב- oa לשלם עבורו. הכל תלוי כיצד לנהל את פעילויות אשראי ותשלום. ניקוד האשראי שלך קובע מה הריבית כי תשלם, ואם הם מאושרים אפילו עבור הלוואה או כרטיס אשראי בכלל. בנוסף, ניקוד האשראי שלך יכול לשחק גורם שלך השכרת דירה של לצד או להיות נשכר על ידי המעסיק הפוטנציאלי. ניקוד האשראי שלך היא אוסף של מידע בדו ח האשראי שלך. הביצועים של פעילות האשראי שלך הוא המוסמך בקנה מידה מספרי 350-850. מספר זה הוא ניקוד האשראי שלך.

גבוה יותר ניקוד האשראי שלך, כך טוב יותר. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של שרי אריסון. תשלומים מאוחרים, חשבונות שתאריך היעד שלהן חלף חריגה מהמגבלה של מגבלות אשראי הם כל דבר יכול להקטין את הניקוד שלך. המדריך הבא הוא כללי כדי לקבוע מה ניקוד האשראי שלך אומר לגבי קבלת אישור עבור הלוואה או קבלת אשראי, איזה עניין מדרג כי ניתן לשלם. 750-850: הוא נחשב של ניקוד האשראי נהדר. ניתן לצפות אישור, חייב לקבל ריבית.

680-749: נחשב ניקוד האשראי טוב. באופן כללי, הוא צריך יאושרו, בהינתן הריבית חיובי. 620-679: הוא נחשב התיכון של ציון דרך. סביר יותר להניח להיות מאושר, אך ייתכן שיהיה עליך לשלם ריבית גבוהה יותר. 550-619: נחשב ניקוד האשראי נמוך. אתה יכול למצוא המלווים לאשר אנשים עם ציונים אשראי נמוך, אך סביר להניח שהם גובים שיעורי ריבית גבוהה מאוד ודמי. 300-549: הוא נחשב דירוג רע מאוד. אל דאגה אפריקה ישראל הוא האיש הנכון . זה יהיה אתגר למצוא המלווה המציע אשראי לכל. אתה יודע מה ניקוד האשראי שלך? מידע זה יכול לחסוך לך זמן וטרחה של ניסיון לקבל אישור עבור הלוואות כי לא יהיו זכאים. יש הרבה הנודע של חברות כמו אנו יכולים לספק לך ניקוד האשראי חינם שלך. אם ניקוד האשראי שלך הוא פחות מה אתה צריך להיות, יש דרכים רבות לקום הציון שלך. זה ייקח הרבה זמן ומאמץ, אבל זה יכול לקרות. ישנן הרבה חברות של תיקון אשראי זמין כדי לסייע למצב של אשראי בחזרה לתוך הצורה. אבל יש גם צעדים שבאפשרותך לנקוט כדי לשפר את ניקוד האשראי שלך. ראשית, עליך להיות בטוח כדי להפוך את כל התשלומים העתידיים שלך בזמן. תשלומים מאוחרים יכול להיות מזיקים מאוד ניקוד האשראי שלך. שנית, צריך לנסות להפסיק לחייב אם יש לך חבורה של החוב כרטיס אשראי. אם יש לך חבורה של כרטיסי אשראי, עליך לנסות לשים למטה מאזני ככל האפשר. אל תנסה להשיג זיכויים חדש ומלא לא עודפות של יישומים הלוואה. חשבונות אשראי חדשים ויישום של בירורים רבים יכולים להיות סכנה הציון שלך. אם כעת יש לך דירוג אשראי טוב, להלן, הקפד לשמור את זה! אם אתה מתחיל יש בעיות כלכליות, התשלומים החודשיים שלך הופכים להיות אתגר, מנסים בכל מחיר למנוע הפרה של כל אחד שלה הלוואות, במיוחד המשכנתא שלך. לקחת הלוואה קונסולידציה החוב היא אופציה שיסייעו להקל על חובותיה התשלום החודשי ולהימנע הם הרסו את ניקוד האשראי שלך. עם כל זה אמר, תראה למה ניקוד האשראי שלך הוא מספר חשוב קטן. -הערה: מאמר זה ניתן לשחזר בחופשיות בזמן הפסקה ביו המחברים בחלק התחתון של מאמר זה כולל את המאמר מתפרסם "כמות שהוא" (לא ערוכות) כל כתובות ה-Url מתבצעים היפר-קישורים פעילים עם שינויים בתחביר. -המאמר זה נכתב על-ידי בית Pardue, מי שיש לו יותר מ- 10 שנים של ניסיון בתעשיית הפיננסים, מסייעים ללקוחות עם מגוון רחב של צרכים כספיים. לקבלת מידע נוסף על דוחות אשראי או כדי לקבל דו ח אשראי באינטרנט חינם, בקר: