מהו דואר זבל איך להתחמק מזה? לשמור על תיבת הדואר הנכנס שלך אופטימלית

בשנים הראשונות של האינטרנט, כשהכל היה חדש ולא נחקרו כמעט בתחום זה כמעט אף אחד לא הייתה גישה אל תיבת אינטרנט או דואר אלקטרוני. לאחר מכן, לקבל הודעת דואר אלקטרוני היתה כמעט בלתי צפוי זכות. עם זאת, לאחר הבום של האינטרנט במהלך lustro האחרונה, הקבלה של פוסט זה חזר הרבה יותר נפוץ, הופיע דריכה על המשרד זירת האויב של כל תיבות דואר זבל או דואר אינו רצוי. הודעות אלה, בדרך כלל של פרסום המשפט לפלוש בנפט תיבות שלנו שלנו תוכנת העברת הודעות מיידיות, אפילו את הפלאפונים שלנו. לפיכך, לפגוע בנו במספר דרכים: על ידי הזנת בתוך האינטימיות שלנו, מביא וירוסים או סוסים טרויאניים, להפחית את רוחב הפס הכללי.

יכול לדמיין אותנו כמה מהר תרוץ מבלי האלה גיגס, גיגס של דואר זבל? למרבה הצער הם לא הרכיבים היחידים זה צרים למחשבים שלנו. קרובים, מוקפצים, אפילו קטעי וידאו, מודעות Google הם די . זה מעצבן, למרות חוקיים האם יש משהו שמשותף המשתמש יכול לעשות כדי לעצור אותם בשלב זה, זה לא כל כך קל למשתמש נפוצות כדי לעצור אותם בקלות. בכמה מדינות כמו ספרד וארצות -הברית דואר אלקטרוני לא רצוי אסורה על פי חוק, בספרד, בזכות החוק של שירותים של חברת המידע, מסחר אלקטרוני, הוא עונש אחזקת מסדי נתונים של הודעות דוא על ידי מידע אישי נתפס. אך למרות ניסיונות אלה היו כוונות טובות יש תוצאה כמעט ללא השפעה, ואין יכול לעצור את זרימת הדואר אינו רצוי, בכל פעם בשפע רב יותר, למחשבים שלנו. כמה דברים. המשתמש יכול לעשות כדי להקל על ההשלכות של דואר מעצבן זה היא יש השרת שלך מוגדרת היטב, כי הזבל ממנף אותם כשלים במערכת enter. לפיכך, אם השרת שלנו מוגדר בתור ממסר פתוח, לא צריך להיות סיסמה כך לך להיכנס ולצאת כל מיני דואר בחופשיות.

אבל, באופן ספציפי, היעיל ביותר עד כה לשמר את כתובת הדוא ל כל האפשר. טיפים למנוע דואר זבל באמצעות הפניה לחשבון לא לתת את הכתובת של חשבון אמיתי לא לפרסם את זה במקומות ציבוריים ושל אם זה צריך להיות, לא לפרסם אותו במצב טקסט אבל בתוך תמונה כדי למנוע כי לאתר אותה באופן אוטומטי להשתמש חשבון עסקה חד פעמית זמניים, כגון לאשר צו או לבקש מידע המקומות שבו סביר למכור את הכתובת שלך או להשתמש בו עבור דואר זבל הצג של זה אז זה למנוע את מעקב אוטומטי אחר יחליף. על ידי המילה נקודת ועבור את המילה arroba. לשלב את כל האפשרויות לעיל