מבנה עץ

Casa Nova 3020 לאחרונה השלימה החברה באחד קידומי המכירות הראשון של בתים עם מבנה עץ אשר בוצעה בארץ הבסקים. בעיתון כתוב ש אינטל הוא זה שבקיא בנושא. זה ממוקם alavesa העיר של Amurrio, שני בתים דו שהוקם תחת דרך חדשה להבין את הבנייה מעבר לבניין ב סדרה ו בקנה מידה גדול ששררה במשך שנים. בהתייחסות בית עץ, אנו מיד לדמיין בקתות ביער או על ההר, כנראה תוצאה של מודלים המגיעות אלינו דרך קולנוע ו טלוויזיה, או במקרים הגרועים ביותר יחידות הרכבות pre-fabricated לעשות לנו לשייך את הרעיון מאוד פשוט, נייד יביל אפילו ומבנים עם נוף כפרי של טבלאותאיך הבית של החלוצים של המערב. בתיהם של קאזה נובה 3020 לשבור עם כל הרעיונות ורלבנטי אלה ולהביא ערך מוסף ברורה של שילוב וקיימות עם הסביבה. Casa Nova 3020 היא חלוצה בסוג זה של בניה, בעיקר באזור של ארץ הבסקים. עוד מידע על אפריקה ישראל ניתן למצוא באינטרנט. פעילותה מלווה את עקבות מדינות אירופיות שבו מטפלים משתמשים ביקשו בעיקר לבנייה עם מבנה עץ, ממוסגר ב משולב יותר עם אורח החיים של הטבע. למרות המודעות והדאגה מוחשי הקיימות בסביבה שלנו, יש הרבה בורות אודות סוג זה של מבנים ועבודה חברות כגון קאזה נובה 3020 "סטריאוטיפים rebutting במיוחד, בעיקר שגוי".

בפרוייקט זה למשרד כבר לוכד את היתרונות, הבחנה אלמנטים של צורה זו של בנה. בנייה בת קיימא ובריאה עם מבנה עץ, מהירה וללא צריכת מים, הראו כי הוא יכול לעמוד במבחן הזמן, השימוש הוא האפשרות המועדפת של מדינות אירופאיות רבות, כמו גם קנדה וארצות הברית. העץ הוא חומר גלם מתחדשת, הרכיב העיקרי של המבנה הוא הרגולטור טבעי של לחות וטמפרטורה, ובכך יצירת אטמוספרות מאוד מאוזן higrometricamente, נוחים יותר, ללא עיבוי אשר עשויים להשפיע על ה בריאות של הדיירים. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של קבוצת בזן. חיסכון באנרגיה חיסכון באנרגיה הוא אחת הנקודות החזקות בבתים של קאזה נובה 2030 Amurrio. יש להם מחלקה B דירוג, המייצג חסכון 55% בביל אנרגיה ביתיים. שימוש מתון, ההוצאות הכוללות HVAC מערכות ממוקמים כמה סיכוך חום החורגות באופן נרחב את הפרמטרים הנדרשים על-ידי קוד בנייה טכני. סגנון חדשני של קידום Amurrio יש כבר כאל הסותר לגמרי מבחינה אסתטית לשאר המבנים של סביבתו, שבו עיצובים השוררים סוג "ניאו-caserio".

למרות זאת, בתיהם של קאזה נובה 3020 ולא הצג לבניית מערך חטוף מאז ההזמנות נפתרים חזית מאוורר לוחות בטון פולימרי וטיח אקרילי. אלה ורכיבים אחרים להאכיל את הסגנון דיפרנציאלי, הנוכחי, עכשווי פיתחה על-ידי מומחה סטודיו מבניים בעבודה עם עץ. ערבויות זהה כמו אחרים בניית בתים אלה נעשו על פי פרויקט מחקרי של אדריכלות, אשר אושרה על-ידי האיגוד המקצועי שלך, אשר יש לו להחיל עבור היתר בנייה על העירייה המתאים. כדי להתייחס למאפיין עם קרן בטון מזוין, התיישבו על הקרקע, אתה יכול להיות שמישכנו, לחתום על ביטוח ללא בעיות גדולות יותר בכל המגורים האחרים. הבתים עם מבנה עץ, כמו עם בטון, מוסדרים בחוק של ניהול הבנייה (LOE), על-ידי קוד בנייה טכני (CTE). הראשון מספק אחריות 10 שנים על הפגמים או פגמים להשפיע על הבטיחות של המבנה, ואילו השני דורש כי אלמנטים מבניים מחושבים לשימוש מינימום של 50 שנה.