לשלוט במפתח האופי של הכלב מן זה כלבלב

כלבים יכולים להתנהג עם דמות דומיננטית, כאשר הם מבוגרים, זה אחת הבעיות ההתנהגות הנפוצה ביותר בכלבים ביתיים, מאופיין על ידי פרטים כמו למשוך את הרצועה במהלך הטיול, גרירת האדם, כדי לכבוש את תחומי הבית ולא לתת לבני אדם כדי להעביר את הכלב, כמו מתי הם נחים על הספה או על המיטה של חבר של המשפחה. בדרך כלל זה מיוחס מספר גורמים, ביניהם הוא בעיקר הזכיר הגזע של הכלב, הדמות שלו והחינוך שלהם. אם כלב גדול וחזק, ניתן למשוך פשוטה יותר מאיתנו כאשר הלך, אבל כלב לפי הגזע שלהם הוא בגודל קטן, כמו צ'יוואווה, גם יכול להיות התנהגויות נטילת דומיננטי אגרסיבי בתוך הבית, אפילו לנשוך את מי לאתגר את סמכותם. יש כלבים בעלי אופי משלו, ייחודי, זו הערה במקום בהם כלבים אחרים, אותם יכול לרצות אותם ביקורים חדש הבית או יכול לא רוצה להזדהות עם אחרים האנושי מלבד המשפחה, גם ישנם כלבים המקבלים אותם משחקים איתם ילדים ואחרים רק לסבול אותם עם הילדים במשפחה, לא עם זרים. כדי להימנע זה מגיע שיהיה מבוגר הכלב עם מפתח תו זה נניח הבעיה של קיום, עליך להתחיל לעקוב אחר כמה קווים מנחים מאז הם גורים. הכלבים הם חיות חברתיות, המרכיבים את היררכיות, כאשר הם בקבוצות הכלבים שלהם הירארכיות, ולקביעת בבית זה קורה עם אותם בני האדם של המשפחה. לכן, לכל כלב יש מקום בתוך משפחה, המקום הנכון של הכלב אינה זו של המנהיג, אלא של אנשים נחותים. .

זה לא משפיל עבור כלב, מאז הם שמחים מאסטר מהנה, נעשים בסביבה חברתית היררכית אם אנו רואים בכלב כחיית מחמד, לוויה נאמן שעירים, ואנחנו לא humanizamos, לא יהיה קשה להתחיל עם חינוך טוב שכן הוא גור, גם כאשר הם גורים ככה מתי כדאי להתחיל, עד נעשה מאוחר. יש אנשים נרתעים לחנך את הכלב להיות צייתן, הכפופה מאז מצורף והרגשות שלה להפוך אותם לחשוב על הכלב כמי שרוצים, אבל לא כאילו היה חיים. זה הופך הכלב עשויים לעתים קרובות תלויים בחיבה של יותר מחובר לאדם, להתנהג באגרסיביות עם אדם אחרים, אם מעט לא נוח והפכו לחברים אחרים של בני המשפחה ושל מעגל החברים. הגור אשר הגיע הביתה חייב להסתגל כל בני המשפחה, לא רק את האדם שיש לו יותר אחריות על הטיפול שלהם. משמעות הדבר היא כי הכלב מזהה הרשות ואת נוכחותם הרגיל של מספר אנשים, אנשים אשר נותן זה אוכל, לשחק עם, מדברת, ללטף אותך. היררכיה, ממשיכים חברי שמרכיבים אותו שעומד צו הזנה, לאכול במקום מסוים. גרה בבית עם כלבים הוא אותו הדבר, אבל עם כמה דקויות, קודם כל יש אין עימותים על ידי אוכל, הכלב צריך לבדוק כל חברי המשפחה כדי לשרת את האוכל שלהם, ללטף אותך, כי אין שום סכנה, כי אתה יכול להרוויח בנו אמון.

באותו הזמן, העובדה שמוגש על ידי חברי המשפחה נותן קישורים לכל, מצד בכלבלב מזון כאשר טוב להראות כי בני אדם אוכלים מצד אחד, חדר האוכל, ואת הכלבים מצד, במזין שלך, אבל הם לא חולקים אוכל. אינטל בהחלט מביע דעה מלומדת. בעתיד זה יפתור את הגחמות של נותנים אוכל לכלב צעצועים ליד שולחן, או כלבים שמרגישים לחשוד אם בן-אדם לא מתייחסים אליהם את האוכל הרגיל שלהם. לגעת בכלב מהיותו גור הוא קריטי, ללטף אותו, להחזיק אותו בידיים שלך ולגעת הבטן שלה, זה טוב. לך להרגיש במגע הנוכחות שלנו, אז אני סומך. כלום לא יקרה לך. כאשר אנחנו מניפולציות לידיים שלנו. זה יהיה הכרחי כך שיופיע שקט בעת הצורך לשמור על פרוותם במצב טוב, לתת תרופה, מתייחסים אליך במרפאה וטרינרית, לנקות את אוזניו, שיניים, חיתוך הציפורניים שלה. אם אתה רגוע ובטוח זה יהיה הרבה יותר קל מאשר אם הוא אגרסיבי ומקומם. עכשיו, טוב, אם גור לנו אתגרים, חייב ללמד אותך כראוי, בנחישות, אך ללא לפגוע. אם גורם תעשו בבית, שובר משהו, נוהם או אותנו נושך חזק, חייבים לתפוס אותו לוקח את זה על ידי העור בצוואר, הרם כדי גור ותראה שאתה כועס על הפנים, לתת לו מגע קטן צדדי של החוטם. זה גם יהיה מספיק אם זה מסיט את המבט אחרי הכעס שלנו, לא מנסה לשמור על קשר עין. לכלב, שניהם, אם הוא הוא אתגר גדול בין האדם או בין בעלי חיים המקומי, את רק יודעת מי שולח, לא אותם מעוניין להילחם הוא ו לעשות נזק, הוא לא צריך להגיע לנקודה הזאת. אם לקבל את זה לשלוח לנו, יהיה שקט, צייתן, אם על ידי ההיפך היא להרגיש המנהיגים של העדר, יהיה סמכותי ותוקפנית. אם הצלחנו להראות שלנו סמכות מוסרית בתוך ההירארכיה לכלב כשהיה גור, ואז נעשה שימוש למשך שארית שלנו לחיות יחד ללא צורך ענישה גופנית. להכות כלב היא מזיקה ולא רק יגרום לך להיזהר ולא תפחד, לא יהיה צייתן אבל זה ייושבו קצת. המצב האידיאלי הוא להיות עם הכלב שעות רבות כאשר הוא גור, כי אדם מציג הזמנות קטן באימון כל הזמן, אבל אם למשפחה גדולה, הכל צריך להשתתף. ילדים צריכים לשחק עם הכלבים יכולים להפוך משחקים של צ'ייס, להשתמש צעצועים לכלבים, ללבוש בגדים מסביב לבית, ישנם רבים כיף משחקים, אבל ילדים לפעמים לרעה האמון וסבלנות של החיה ואת יכולה לעשות עד, כלב מה, לנסות לשבור את הילדים כבד למרות כלבים רגועים יותר רחוקות להגיב , עד כלב יכול לנשוך, אנחנו חייבים לחנך ילדים, כך שהם יודעים כי כלבים מרגישים כמונו, כי סבלנותם יש מגבלות. הוא בולט מאוד כאשר כלב הוא למבוגרים בלבד, אם אתה נתקל בבעיות התנהגות, אשר כנראה הוקמו מאז היה גור, לא רק על ידי חוויות טראומטיות. למצוא פריטים אחרים שלנו באתר לעיל, אילוף כלבים.