לקבל תעסוקה ולשפר את קורות ושניהם רוצים

איך לכתוב הצהרה של מטרות יעיל ומקורי אחד המטרה של הגזע, רשומים לעתים קרובות כמדד רק ב שלו קורות חיים, היא הצהרה של יעדי הקריירה שלך. נשמע פשוט – אתה רוצה לקבל עבודה טובה, משתמש שלו ניסיון, השכלה קבל תשלום טוב. עם זאת, זהו החלק הקשה ביותר להלחין את קורות החיים שלך, כל עוד הם מגבילים את עצמם אחד או שני משפטים שבו המתינו כי הובלת את המומחיות המקצועית שלך, הציפיות של עבודה בארגון, כמו גם את המטרות שלהם התפתחות מקצועית. כעת אינו קול כל כך כל כך קל, או כן? הטעות הנפוצה ביותר אצל אנשים הוא מטרה אינו רשום. רוב האנשים לעבוד תחת חזקה כי המטרה אינם נדרשים כוללים קורות בגלל המשמעות הברורה – המטרה שלך היא להשיג את העבודה שאתה מחיל עבור. עם זאת, זהו רעיון שקר גדול. מעסיקים מחפשים מטרה; הם רוצים לדעת מה זה כי אתה המבקשים באופן עצמאי לקבוע אם זה פריט טוב עבור החברה שלך. הטעות השנייה הנפוצה ביותר היא כולל מטרה של גזע לא באמת לבטא המטרות שלהם ואת ההסמכה שלהם.

לדוגמה, משפט כגון כי מתחת משמש בדרך כלל קורות חיים: כדי להשיג משרה שבה השכלה וניסיון שלי תוכלו להשתמש, להרחיב. אם תבחן הצהרה זו, תמצאו כי לא אומר שום דבר ספציפי אודות מה אתם מחפשים במונחים של התפתחות מקצועית. הימנע משימוש משפטים כלליים כגון זה. במקום זה לפגוע יותר מאשר לעזור לך בחיפוש עבודה, כי הם עוד בהמעסיק שלך רושם כי אין לך מערכת של מטרות לזכור. עכשיו שתדע מה לא לעשות, הנה כמה עצות שימושיות כיצד ליצור יעד הפרסים הפעל זה יקבלו את קורות החיים שלך, תגלה כי תקבל את הרגל בדלת. במקרה הזה אני חושב ש טבע צודק במה בהוא אומר. קודם כל, המטרה הקריירה האישית שלך. חשבו ב שלך תוכנית הלימודים כערכה של מכירות, המטרה של כלים קריירה היא את משפט הפתיחה שלך.

אתה רוצה כי המעסיק יכול לדעת מה הוא רוצה, לא רק לחזור על מה שאחרים רוצים. שנית, הוא ביקש לבטא את המחויבות המטרה הקריירה שלך. אם אתה לא בטוח של מה שאתה רוצה, איך תעשה המעסיק שלך להאמין כי אתה באמת רוצה לעבוד בארגון שלך, הם לא רלוונטי כי הוא רוצה להוציא את סביבת העבודה הנוכחית שלך? אל תפחד, מה אתה רוצה עבודה בארגון. שלישית, בעוד אתה רוצה יש התחייבות, היא גם רוצה להראות כי הוא מוכן לנקוט בפעולה כדי להשיג את המטרה שלך. לציין באיזה כיוון או אמצעים שהיו מוכנים לקחת כדי להשיג את מטרתה של הגזע. והוא הגורם הרביעי החשוב ביותר אובייקטיבית קריירה מצליחה להיות ספציפי לגבי מה שאתה מחפש במצב עבודה. אמנם ניתן לומר כי אתם מחפשים "סביבה קשה", זה לא אומר כלום על המעסיק שלך, כי אנשים יכולים להגדיר את האתגרים בדרכים שונות. הימנע משימוש במונחים כלליים ורחב. רק מה שאתה רוצה, מה הוא מוכן לעשות כדי להשיג אותו. עם קריטריונים אלה זכור, סקור את הצהרת המטרות לעיל של הקריירה כך היא מציגה באופן יעיל מה שאתה רוצה. כדי להשיג משרה מנציג מכירות בחברת ביטוח בריאות, שבו ניתן להשתמש בכישוריי ניהול, ניהול הלקוחות, היחסים עם הזדמנות התקדמות בהתבסס על הביצועים. משפט זה אומר דפוס אפשרי כי אתה יודע איזה סוג עבודה אתה רוצה, ניסיון יש לקבל את המיקום, והוא מוכן להפוך להצלחה מקצועית עבור החברה. כך, עתה יצרת מטרה עבור הזוכה להפעיל עבור קורות חיים שלו.