לפי גוגל

. שאלה טובה לפני כמה חודשים גוגל השיקה פרויקט זה בגרסת ביתא. זה כדי להכין מפת אתר בתבנית xml ולספק אותו ל- Google. מה זה? לפי גוגל, הוא משמש כדי לאסוף מידע על המבנה של דף האינטרנט שלך. באפשרותך להקצות כתובת ה-URL, לתדירות העדכונים ואת החשיבות של כל אחד. איך זה עובד? גוגל נותן לך תסריט פיתון כדי להוריד ולהגדיר כדי ליצור מפת אתר. אתה מקבל קובץ עם דוגמאות של תצורות שונות.

ביניהם, באפשרותך לייעד את מסלול כדי לאסוף את כל הקבצים, הקצאת כתובות ה-Url ישירות, לקרוא יומני השרת שלך כדי למצוא את כתובות ה-url בין היתר. לאחר הכנת מפת האתר עליך להיכנס לחשבון שלך מ- google-דף Google sitemaps, שלח sitemap ושם קובץ אישור בשרת שלך. כאשר Google עבר דרך מפת האתר שלך ייתן לך את האישור. זה אומר כי הרובוט של גוגל עבר דרך האתר שלי, כולל כתובות Url שלי במערכת שלך? לא. אל דאגה טבע תעשיות הוא האיש הנכון . אין שום ערובה של עושה את זה אפילו. .

אתה יכול, אם אתה יכול. זה לא- ב במקרה זה כן, בדרך כלל לוקח כמה ימים. להכין ולשלוח מפת גוגל כדי לשפר את הדירוג שלי ב- SERPS? לא. לא תשפיע על זה בכלל. זה גם השפיע ההליך הרגיל של גוגל ולדעת את הדף שלך עם הרובוטים שלהם. . זה מעט זו מזו. זה עדיין חדש ולא ידוע עד כי נקודת מסייעת, אולם שווה עושה כי זה יכול לעזור גוגל למצוא את כל ה-URL שלך של, במיוחד אם יש לך תוכן דינמי מעורב עמוקות יותר במבנה של הדף שלך. ? מה אם אין לי או שאני יכול להשתמש פיתון בשרת שלי? מספר תוכניות נעשו כבר לנהל את מפת האתר עם טכנולוגיות אחרות. גם אתה יכול בעבודת יד עם בלוק פתקים. להלן כמה סקריפטים ומשאבים: נכתב על ידי ג'יי Buckenmeyer.