לעבודה

חוזרים לעבודה, לעבודה! אנו מצהירים כי המוח שלנו נקי של הגבלת אמונות, או במסלול לאמץ אמונות חדשות. עכשיו הגיע הזמן לעבוד, כשקראתי את הסיפור של Glenna Salsbury לפני יותר משנתיים, שמתי את הידיים כדי לעבוד. Glenna בשנת 1977 היה אשה אחת, אימו של בלה, בלה, עם חובות של asistii ל semninario של היום: אני + i: R Imaginancion + עוצמת: המציאות, האישה הזאת לחבר ספר החלומות עם תמונות של מה שרציתי להשיג 1) איש טוב מלצר 2) עם שמלת כלה גבר ואישה עם Ramos 3) לוהטת של פרחים 4) תכשיטים(((, bright 5) אי בקריביים 6) 7 בית חמוד) ריהוט חדש 8) אישה, שלה סגן נשיא של חברה גדולה. שמונה שבועות לאחר מכן היא פגשה גבר, שהיה אז נשואה מי אוהב להעניק פרחים, שנאספו בהיר דבש לאי הקריבי, יש בית חדש יפה וכינו זמן מה אחר כך סמנכ ל משאבים אנושיים מהחברה שבה הוא עבד. מאותו הרגע שמתי את הידיים העבודה מובנה של אלבום תמונות ישן חלומות האלבום הראשון שלי היה ריק. בעוד קטעי וידאו עם החלומות שלי עכשיו הארמני, עדיף באהבה, כי יש את החלומות מילא הראשון שלי. . צפיתי בו שניים או שלוש פעמים ביום, למדתי כי בתת-מודע שלנו רשומות יותר תמונות ולפעמים קשה לדמיין, זה עזר לי להשיג לי להקליט את המשאלות שלי בראשי.

הראשון שהופיע היה מיקרוגל הייתה בלתי נשכחת, תמיד עבור חג המולד. אנחנו בדרך כלל נותנים לנו דברים קטנים, זה חג המולד לאחר בשימוש מתנות, ההורים שלי היו למצוא קופסה גדולה עם ומיקרוגל, התרגשתי עד דמעות כאשר הבנתי כי לא היה שם אחד באלבום חלומות קטנים שלי, אף אחד לא הבין כלום, נתרגש על ידי קבלת מיקרוגלבשבילי זה היה יותר, זה היה החוק של האטרקציה בחיים שלי. אז החלומות שלי הם היו מילא, יתר על כן, אם הם ראו את הוידאו האחרון של הצהרות, בניתי את זה עם תמונות של הקרחון פריטו Moreno ואת השאר קרחונים יפה (calafate), איפה הייתי בחודש מרץ האחרון היה חלום שהתגשם, התמונה של הקרחון היא על האלבום של חלומות שבניתי לפני יותר משנתיים. רק לבוא, אמון, זה עובד, כמו גם ידיים לעבוד. מסתכל על מגזינים, עיתונים היכן ניתן להציג ולהנפיש את החלומות שלך, אל תתפשר, לימדו אותנו.

זה היה טוב מכדי לעלות בקנה אחד עם מה שיש לנו, וזה היה נכון לשאול לפרטים נוספים, כמו לא במקרה, אנחנו היצורים ביקום ללא הגבלה ללא הגבלה, שיש לך יותר, לעזור התפשטות היקום, יש אלוהים של עושר לא אלוהי הפערים. לאחרונה מצאתי אצל קרן מיכאלי אוזן קשבת . אתה merecés אתה מקבל את הידיים שלך על כל מה שאת שמה באלבום החלומות שלך. לצפות בזה מספר פעמים ביום, אז תגיד לי איך. אני שולח את אהבתי Andrea.