לנצח את הקרב נגד את הצלוליטיס, עודף משקל את המהפכה

מדריד, 11/02/2009. לאחרונה מצאתי אצל שרי אריסון אוזן קשבת . סוג מראה מבלי לעבור תחת הסכין הוא פשוט כמו הולכת המהפכה, מרכזים חדשים של אסתטיקה מתקדמת קבוצה מובילה החתימה מותג היופי, חברת שיק, פרסמה רק בשוק. הדבר המהפכה הזאת הרבה יותר קל של מקבל מתאים. . איך? באמצעות מכונות הטכנולוגי האחרון לסייע להפחית את הצללית שלה, בזמן קצר ובמחירים תחרותיים מאוד.

עם תאגיד שיק המהפכה השיקה קבוצת המהפכה המיוחד שמטרתה להנהיג בנו דמוקרטיה היופי. המהפכה היא הרשת הראשונה של מרכזי עבור גברים ונשים, אשר מכונות הדור האחרון מחיל את טיפולי היופי המתקדמים ביותר במחיר סביר, עם איכות, כמה תוצאות יוצאות דופן. המוטו שלנו הוא היופי עבור כולם, זה מה שאנחנו רוצים, כי אנשים המעוניינים לשפר את המראה החיצוני שלהם או שיש לי בעיה אסתטית מסוימת, זה יכולים להיות מטופלים במרכז שלנו ללא ייתכן תרמוז מאמץ כספי זה לפתור את הבעיה שלך או להפסיק את הטיפול אחרי כמה מפגשים, אמר קרלוס רואיס, מנהל השיווק של נס. על מנת לקדם מתקנים אלה לדייט כמו האהבה מותג חדש בחרה להשיק הצעה מפתה. לכבוד יום האהבה, עשינו כמה חבילות של יופי דקות אשר אנו חושבים שהם עשויים להיות המתנה כוכב.

מ-60 יש 100 דקות לבצע עד 3 טיפולי יופי שונים כאשר המחיר הממוצע של טיפול רב-טוראי בתור מי לבצע במהפכה מגיע מדיה 150 מרכזים אחרים או מרפאות של אסתטי, אומר רואיז. רשימת טיפולים חלה המהפכה הוא המגזר הכי מקיף, מתקדם ומקצועי של יופי, אסתטיקה, כדי להחיל טיפול אישי לכל לקוח לוקח בחשבון כל המשתנים שלה ואת המאפיינים הפיזיים. u Endermologie. טכניקה זו יש לומר שלום לו celutitis דרך קלה ומהירה. הוא עיסוי ללא כאבים עם רולים, למצוץ את פני העור של האפידרמיס. avitacion u C. מעשים להרוס את השומן מלון זה בדרך כלל לא הוסר או עם פעילות גופנית או עם עיסויים. הוא החלופה שאיבת שומן; קוויטציה יש להסיר לצמיתות שומן וצלוליטיס על-ידי היישום של אולטרסאונד u V acunterapia. יוצר בעיסוי אפקט המקל על הניקוז של הנוזל בתוך התאים, שובר אותם מחיצות של חיבור ארוגים עוזר להקטין את גודל מהם תאי השומן adiofrecuencia u R ובהיפודרמיס. . זה יעיל מאוד עבור מי רוצה קרבי וריפיון, צלוליטיס של הפנים ובאזורים אחרים של העור. זו היא שימושית קרינה אלקטרומגנטית בדרמיס עמוק, הרבדים בזמן האחרון תת עורי מגן האפידרמיס. u Mesotherapy וירטואלי: הבדל של Mesotherapy המסורתי, המורכב של פינוק האזורים המושפעים עם microinjections, Mesotherapy וירטואלית היא שיטה ללא כאבים מעסיקה גלים אלקטרומגנטיים המסוגלים להגיע לשכבות אותם עור עמוק יותר, הצגת תוצאות מצוינות בהפחתת, טיפולים אנטי צלוליט והתחדשות. רשימה זו של טיפולי גוף המבוקשות ביותר של הדור (IPL) הסרת שעבר טיפול פנים מתקדם יותר טיפולים כגון Microdermabrasion, והתחדשות צילום, מתיחת פנים ללא ניתוח או הלבנת שיניים משחזרת את השיניים לבן בעוד שעה, עד 7 גוונים של שטיפה בפגישה אחת היא מלאה. מי שרוצה ללכת לנסות את המושג מהפכה עכשיו תוכל לעשות זאת באחד המרכזים במדריד טבע עם כוכב לבן. אחד מהם נמצא קניון חדש של La Gavia והשני ב מחוז מרכז של צ'ואקה (chueca), ב Infantas הרחוב. בקיצור הוא לפתוח מפעלים אחרים ב- Majadahonda, Pozuelo, Boadilla את מונטה, Villalba, thalweg, Espartinas, Hortaleza, גלילאו. האמת היא כי נושאים אלה חודשים בלבד במבצע, אבל הם מזה יותר מרוצה התוצאות ונופים של הלקוחות שלנו, את ארה ב מוזמנים פתיחה קצר מרכזי יותר לתת כיסוי ושירות רבתי, מסכם מנכ ל השיווק. על המהפכה המהפכה הוא המאפיין מחרוזת של חברת שיק, תפיסה חדשה של מוקדי מתקדם אסתטיקה קבוצה שמגיעה המגובים על ידי הצוות המקצועי של המותג קבוצה מרובת שהדגל שלטים עם יותר מ- 50 שנים של נוכחות במגזר. כיום מתגאה 3 פועלים מרכזי במדינה שלנו, אבל בטווח הקצר יפתח 10 יותר במדריד. הערה לעיתונאים: עבור יותר מידע, ראיונות או תמונות בקשה אל תהססו לפנות אלינו. נוריה קורונאדו / אסתר Murillo השדרה של התעשייה, 13. בקומה הראשונה. 28108 20 המקומי אלקובנדאס, מדריד טל': 91 657 42 81