למכור יותר בעיתות משבר

אחר צהריים אחד בדימוס לורד לדבר עם אשתו על מה הם מסוגלים לעשות. עכשיו כי פעילותם עבודה הושלמו, מאז הם אוהבים הרבה בישול שהם מגיעים למסקנה כי הוא יכול למכור טאקו, כך ללא תכנון מערכת עסקית או משהו כזה. שים לעבודה, הם מתאימים כשהם יש פינו את השטחלשים גריל להכין בשר פחם וברזל חום טורטיות, להכין כמה רטבים טוב ולשים מכריז שלט קטן: tacosa. בעבר כמה שבועות, הלקוחות היו במגמת העלייה בגלל שלהם טאקו, אהב את האנשים כך כל יום הם היו חדשים, וציין כי האל החליט להפוך סימן גדול יותר, עם אורות נוצצים בצבעים שונים ולפתוח זמן נוסף שלו taqueria קטן, ויותר מבקרים נרגשים מההצהרה התגובה שהשיג בזמן כל כך קצר. יום אחד, באופן בלתי צפוי מבקר אותם בנו מעיר אחרת, אשר הפתיע את התקוות שהיו להוריהם בעסק שלהם הוא החליט לדבר בכנות בהקשר זה: היום יש משבר בעולם, חברות נסגרות ואנשים נשאר מובטל, זה לא זמן טוב למכור טאקו, אמר, לא להשקיע כל כך הרבה כסף בעסק ללא עתיד. ראה יהוה, הביס את האופטימיות שלהם על ההערות: הבן שלי הוא מקצועי ויודע יותר ממני עסקים, הוא חשב, אז אני אצטרך להיות יותר שמרניים עם הדרך שבה אתה משתמש את הכסף שלי.

לאחר מכן, הוא לקח את האורות נוצצים, הפיל את השלט היה כבר בשימוש, ציין כי הסיבה היה הבן שלו, המכירות היו הקטנת, יום אחר יום, עד האיש הזה ואשתו החליטו להחזיר את זמן ההשבתה בבית ועל ליהנות הפרישה שלהם ולא להמשיך בתקשורים בעולם מורכב של העסק. היום יומי לשמוע מילים כמו משברים, אבטלה, בעיות כלכליות, בין היתר. הם מזכירים לנו המצב הנוכחי, מחייב אותנו להיות ביישנית ונעשה מתון בהחלטותיו. אישית אני חושב כי המשבר, רחוק מלהיות בלם הוא הזדמנות נהדרת, החברות לשרוד גדלים בזמנים קשים אלה, יהיו החברות חשוב בעתיד. אז אני רוצה לשתף אתכם 10 טיפים שיכולים לעזור להגדיל את המכירות היום ולתמיד: 1. משקיעה בפרסום בזריזות. פרסום ימשוך אותנו הלקוחות, אבל אתה חייב לדעת היכן להשקיע, באמצעות מדיה באמת לתת לך להוכיח תוצאות, לפעמים זה נוח לשלם מעט יותר עבור אמצעי מוצלחת החיפוש מציע ללא תוצאות.

2 מכיר את המתחרים שלך. אתה חייב להיות מודע מה המתחרים שלך עושה, אתה צריך לדעת כי זה יותר טוב ממך, ככה אתה יכול להתגבר על זה. 3 מניע פעולה. לבירורים בנושא יש לפנות ל שלומי בסון שמבין יותר ממני. הפרסום הטוב ביותר הוא זה שמניע אותך לפעול באופן מיידי, דוגמה לכך הם הקופונים. בארצות הברית חברות להתמודד עם קופונים הגדילו המכירות שלהם בימים אלה של משבר, אז אתה יכול לעשות את אותו הדבר, רק שני טיפים: קופון מטפל קידום באמת אטרקטיבי, פוגש את הקידום שלוקחים קופון איתך. 4 מטפל אחריות. הסיכון של רכישה תמיד הלקוח מוביל בעת ניהול אחריות לגבי המוצר או השירות שלך אתה מניח סיכון זה ומספקים החלטות. 5. לגייס את הטוב ביותר. קבוצות ספורט, עבור פארא reclutar גיוס כל הזמן מחפשים אוניברסיטאות וציוד אחר הכישרון הנדרש כדי לחזק את שורותיהם, אתה חייב לעשות אותו דבר בחברה שלך, שמחפש הטוב ביותר, תראה אותם בין המתחרים שלך או חברות אחרות פיתולים, אבל אחפש אותם בזמן שהם בפעולה, ברגע שאתה מוצא אותם שאתה חייב לשלם להם מספיק כך שהם יוכלו להחליט אם להרחיב את העסק שלך איתך. 6. קבוע הכשרה. שואפת תמיד לשמור על העובדים שלך בעיקר צוות המכירות שלך מאומנים, הופכים מומחים בתחומם. 7 שימוש במאגרי המידע. תמיד מבקש הנתונים ללקוחות שלך להשתמש באותו מסד נתונים כדי למכור אותם שוב, אתה תהיה מופתע מה ניתן להפיק את ההכנסות ומנוהלת היטב של מסד הנתונים כדי להשיג מכירות חוזרות. 8. אל תשכחו להודות. ברגע שרכשת את הלקוח, תודה לך, זה יכול להיות שיחת טלפון, הודעת דואר אלקטרוני או כרטיס לבית שלך, אבל תודה לו, ואז מצליח קידום מיוחד וייחודי להחזיר את זה, אתה קונה שוב. 9 זה מבדיל את המוצר שלך. Ÿque אתה יכול לעשות היום. אף אחד לא עושה? ÿEn כי ניתן לשפר את המוצר או השירות שלך? תמיד יש משהו שאנחנו יכולים לשפר ואת בטח בחיפוש מתמיד כדי להשיג את זה. לעשות דברים היטב. היום אין מקום לטעויות, לייעץ לך אם יש צורך, נמכר טוב מהפעם הראשונה, המגישות תלונות באופן מיידי, היא מוכנה ללכת על המייל השני עם הלקוח ואת העסק שלך יגדל ללא ספק. במרחב זה הוא קצר מדי להסביר בפרוטרוט כל אחד מהנקודות האלה, אבל הדבר החשוב הוא שאתה מבין כי זה לא הזמן להוריד את הראש שלך. ולחכות המשבר לעבור, זה הזמן לפעול, כדי למצוא דרך לגדל ואת העסק שלך ממוקם במקום המתאים, הנרי פורד אמר:: אם אתה חושב שתוכל: אתה יכול, אם אתה חושב שאתה יכול לא; צודק. אלכסנדר גרסיה יפס.