לכבוש את החלום

לנצח חלום, הוא ביטוי המכיל מספר משמעויות, בהתאם האדם לנתח אותה מתוך שלו חזון מסוים של החיים. עבור רוב גדול משמעותו קשורה לעובדה כמה מטרות חומריות כמו לקנות את הבית, המכונית, לשנות את המטבח או איך פיננסיים לרכוש הלוואה, זכייה בלוטו לקבל ירושה. עם זאת, זהו ביטוי המכיל ערך עצום עבור מישהו, במיוחד עבור נשים ו זכר יזמים או יזמים. לכבוש את החלום יכולה להתפרש בשתי צורות הראשון באותה מידה רצויה אבל פחות עמוק ומורכב של יצירת עסקים שמימן את הסגנון שלנו החיים שבו יהיה חלומות שתהפוך או המטרות האישיות, עם כספי מלא אוטונומיה, חופש התנועה, מבלי שיהיה צורך לעבד חשבונות לאף אחד, או להיות כפוף כללים ולוח זמנים קפדני. זו תהיה הגדרה טובה.

הקליר השניה מנקודת המבט שלי הוא עמוק עם הבדל חשוב מאוד N Vocacia לה כי יש לעשות עם מתנה או מיומנויות שכל אחד מאיתנו אנחנו באים לעולם. תכונות אלה הן זה הופך אותנו ייחודי, מיוחד כאשר הם לפתח ולתרגל מטרה אצילית, שהם נותנים משמעות מיוחדת מעבר הקיומי שלנו בחיים. כל ילד נולד, גדל, מתפתח, חי בחברה כאן משהו, תחושה כי הוא המחזה ייעודו לאורך כל חייו (מה יותר טוב, עוד מקום תעשה) למצוא יעודו או המשימה, לקדם אותו, בכלל השירות של היתרונות שלנו ואחרים, הוא אחד את האחריות הגדולה ביותר אשר כל אדם צריך לקחת את חייו. עם זאת ישנם רבים אנשים למרות שיש ייעוד ברור ויש גדולים מוסתרים כדי לפתח כשרונות עובד בפעילויות שלא אוהבים הם טורפים את האנרגיות שלהם וזה לא מספק אותם או סגל או מקצועית. הם אנשים אשר נשאר החוקית לעבודות שלהם, מחשש חוסר יכולת לשלם את החשבוניות, חובות מתמודדים באופן קבוע בחיים שלך. הם אנשים כנראה שאין להם מצפון נקי כי החיים הוא אחד, בזמן שאתה פסולת זה עושה דברים ממש לא עושה אותך מאושר, הוא אבוד לנצח זה המצב שקורה שנינו מקצוענים, עקרות בית, אנשים צעירים, יזמים, ההורים החלה פעילות, חברה, משפחה, קריירה מונחה על ידי נסיבות חייו ולחיות ביצוע פעילות אשר למעשה לא מספק אותם או אולי החלה פעילות ilucionados על ידי להתממש חזון אשר נעלם בין שפע של פעילויות צורכים קיומו חיוני. בכל מקרה המצב האידיאלי.

אנחנו חייבים לרדוף כל בן אדם הוא המחזה ייעודו האמיתי, בעיה זו מתרחשת כאשר אתה אוהב מה שאתה עושה, אתה תהנה עושה אז בשביל זה אתה מרגיש מאושר ומלא אנרגיה, בנוסף יכול לממן את חייך עם היתרונות אישי היוצרים את היכולות שלך. באחד המקרים המפורטים ניתן להשיג comvertir את הפעילות שלנו ברכב ומאפשר לך האוצר הראשון em סגנון של פעילות מתוכנן מראש במקום השני ובסופו של דבר לקבל את הכסף ואת חופש המספק את הרכב הזה כדי לשחק את יעודו האמיתי שלו, במקרה הזה שונה הפעילות שמנגן את הבית, עבודה, עסקים, מחקר, בחיים שלך. לכבוש את השינה שלך יש ממד עמוק מאוד ולא לוקח יותר לחוש מתי נוכל להניע את עצמנו ומחפשים שקעים אחרים יש לנו לחפש אפשרויות עבור comvertir הפעילות הנוכחית ברכב כדי לספק לנו עצמאות כלכלית, ללא זמן חופש התנועה. רכב כדי לספק כסף, זמן, חופש, הוא להתמקד במאמציה בפיתוח שלה Vocacia N זה הפעילות שלהם אכן לשמש כדי לממן את כל התקוות והחלומות. הדבר החשוב הוא המשמעות של "כובש את החלום שלך" את מרשיעה אותו הוא משהו ריאלי לחלוטין וזה הכל מתחיל עם שינוי המנטליות. מרתה של הליצן סוקורו זפאטה פינץ ועל פיתוח עסקי.