להרוויח כסף קל עם בלוג ולחיות כמו שתמיד רצית

היום עושים כסף קל עם בלוג היא דרך פשוטה מאוד בר -קיימא כדי להתחיל להרוויח כסף באינטרנט, לכן החלטתי להכין מאמר שבו אני יסביר שלב אחר שלב איך לעשות כסף עם בלוג. 1) תחשוב על מה שאתה רוצה למזרח הבלוג שלך הוא צעד חשוב מאוד לפני יצירת בלוג. באמת יכול לעשות בלוג על כל דבר, אבל מי מחפש לעשות כסף באינטרנט דרך של בלוג לנו רלוונטי לבחור ערכות נושא "מקובל". לדוגמה: כסף, מכוניות, בריאות, וכו '… בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל חברת היהלומים לאו שכטר. פעם מצאת נושא פופולרי זה משמח אותנו; אנחנו הולכים ל- Google, אנו מבקשים הנושא המרכזי שלנו, אנחנו צריכים לראות פרסומות בחסות גוגל, אך לא לראות אותם ואז לחשוב על נושא אחר, חזור על התהליך. (2) לחשוב על שם תחום טוב עבור הבלוג שלך שם הבלוג חייבות להיות קשורות לנושא אותו, באותו זמן קצר וסקסי. לדוגמה, אם הבלוג היו בריאות שם יכול להיות "TuSalud.com", או שזה קשור עסקים יכול להיות "NegociosRentables", "IdeasNegocios", או פשוט "עסקים". סוף סוף.

להיות יצירתיים. (3) להפוך את הרעיונות שלך שלמציאות עכשיו זה הזמן לחשוב כי "פלטפורמה" הוא מה אתה תשתמש. אני ממליץ להשתמש בלוגר או התקנת וורדפרס בשרת חינם עם PHP ו- MySql. עם בלוגר, ניתן ליצור בלוג מהירה למדי; וזה די נוח, אבל אתה arriezgas מי למחוק את הבלוג שלך בכל מקרה שבו אתה החמצת הכי מינימלי כדי שלהם "תנאי שימוש". (4) המיועד שאתה הולך להפיק רווחים הבלוג זה הוא צעד חשוב מאוד, מה שאת צריכה לעשות זה לחשוב שזה הולך להפוך את מקור ההכנסה העיקרי.

ישנן דרכים רבות של השידור בלוג; אשר אני ממליץ על אדסנס, אך גם ניתן להפיק הכנסה באמצעות תוכניות שותפים, מוכר רווח הפרסום בבלוג שלך, או כותב ביקורות על אחרים מוצרים. (5) על-ידי בחירה בעיצוב בבלוג זה חשוב לא להישאר עם העיצובים ברירת המגיעים הבלוג, ולמצוא איזה עיצוב על פי הנושא הנותן מענה את הבלוג שלך. אני ממליץ על שימוש פשוט, עם רקע לבן, עיצובים עיצובים המדגישות את התוכן של הבלוג מניסיוני אלו הם אלה המייצרים ביותר כמות הכסף. (6) כותב ההודעה הראשונה את ההודעה הראשונה אין למה להיות ארוך ומפורט. למעשה הדבר היחיד שאתה צריך לעשות בשלב זה הוא לכתוב פוסט קצר שתציג את עצמך ולהסביר מה שתנסה בבלוג שלך. אחרי זה אני ממליץ כפי מינימום לפרסם פוסט ארוך בשבוע ולאחר בשום אופן לפרסם פוסט אחד או יותר ליום. (7) מיקום פרסום פרסום חייב להיות במקומות הכי גלוי של הבלוג שלנו, שכן זו דרכה אנו ננצח את הכסף. במקומות גלויים תמיד בראש התוכן הראשי של התוכן הראשי, תחת התוכן הראשי, סרגל הניווט. פרסום חייבת להיות ממוקמת באחד מהמקומות האלה. (8) נותן לדעת את הבלוג כדי לתת לדעת הבלוג שלך מה אתה צריך לעשות הוא לשלוח הכתובת אותם מנועי החיפוש הראשי כפי שזה יהיה Yahoo, Google או MSN. אז הייתי עושה את זה aumentaras את הנראות של הבלוג על ידי לשים קישור אותו מקום אפשרי.