להפוך את האינטרנט

מוצדק לגמרי את המסקנה של אנליסטים רבים כי הכלכלה של רוסיה, אשר נקרא כעת את המשבר, עבור אלה אנשי עסקים אשר אינם מרימים ידיים ומחפשים פתרונות חדשים, הוא יותר חיובית. בראש ובראשונה, זה חל על עסקים קטנים. בחודש הזה ראיתי את מנהיגי הארגון שלנו, המתמחה בעסקים קטנים שירות משולב – אדם יזמים. מאמר זה הוא לא על הארגון שלנו, כך גם את הטקסט וגם את ההערות תוכלו למצוא מידע על בנו. מאמר זה הוא על איך משבר פתאומי לנו לעזור ללקוחותינו – יצרני בגדים רמה חדשה של העסק. בתוך כמה שנים של עבודה איתנו, היזמים שכח לעשות מטלה יומית של המתעדים את תוצאות פעולותיה, חישוב מסים, הצהרות במקרים שונים, אנשי ניהול רשומות ניהול רשומות ככאלה בכלל. כל העבודה הזו עושה עבור יזמים, הארגון שלנו, ומספק עצות אופטימיזציה של עסקים קטנים. אבל המצב הזה מילא תפקיד שלילי במובן זה בעתות משבר, אשר החלה לצמצם את היקף המכירות בעסק שלנו (כפי שמתברר, מה הלקוחות שלנו הם כמעט כל יצרני בגדים או מוצרי טקסטיל שונים), רובם אבדו, כמו להיגמל לחלוטין על ניתוח שלהם פעילותם זמן לעשות את ההחלטות הנחוצות.

יש לנו עזר רובם. אבל ההחלטה היתה הפתעה עבורנו. אני, ראש הארגון, שייך לדור כי הוא מהימן יותר (וממשיך לתת אמון) בספריהם הגרסה עותק קשיח, ולא פרסום אלקטרוניים. יד על הלב, כלומר, באינטרנט, ואני יודע רק קצת למעלה משנה. וזה עשה את תנאי כאשר רשויות המס יש דחק (ו לא חוקי, כמובן, כי סוכנויות ממשלתיות הוא מפרי הבסיסיים ביותר של החוק הפדרלי) לדרוש מסירת דיווח על ערוצי התקשורת האלקטרונית. הייתי צריך להתחבר לאינטרנט.

ככה Runet נפגשו רק לפני למעלה משנה. עם זאת לסטות מהנושא. בחודש אוגוסט בשנה שעברה, לאחר מעשה כאשר הוא נמצא (רבים יצחקו), כי באינטרנט הרבה מידע מעודכן במהירות בנושא שלנו עסקי הליבה, ההחלטה עלה בדעתי – למה לא ליצור פרויקט משלכם, כי יש לנו גם הרבה דברים לשתף במונחים של פעילות מקצועית. היתה שאלה – אבל אני פשוט לא יכול לדמיין איך ליצור אתרים ומה הם. היה לנו סטודנט בא הדרכות על html (בצורה אלקטרונית, על פי רוב), כדי ללמוד חדש לחלוטין, לא ידוע לחלוטין לאזור הכפר לי עם כל בעלי העניין שלה. דבר מעניין חייב לומר לכם, התברר! לאחר שלושה חודשים בתוך הראש שלי כבר הכיל מספיק מידע כדי להתחיל באתרי בנייה. כאן גם פיתחה פתרון שהאתר הראשון לא לבנות עבור עצמנו, אלא להציע את זה הלקוחות שלנו – יזמים. התברר שאף אחד מהם לא באמת הבעלים של האתר, אלא גם תיבת דואר אלקטרוני רבים ולא. ברגע שהם עושים זאת, עובדים במגזר של הכלכלה האמיתית. ובשביל שלנו ארגון זה הפך להיות טרנד חדש והרחבת עסקי הליבה – שירות אחד נוסף יותר עבור העסק. לכן, המשבר החל תקווה גידול בהכנסות של הארגון שלנו (ריצה קדימה, זה מה שקרה). ראשית, עם זאת, צריך לעבוד עם היזמים עצמם – כדי לשכנע אותם כי מוצר כזה שהם צריכים צריכים עכשיו – בעתות משבר. בקיצור, נכון להיום, נוצר הועבר היזמים שני האתרים הראשונים, בעיצוב סדר מספיק עד סוף השנה לפחות. אז הפרוייקט לא יודע איפה להתחיל. למרות התחום רשום הראשונה, תלוי runet ריק. אבל ההפתעה היתה התוצאה הראשונית של שימוש באתרי על ידי היזמים. העובדה היא כי יזמים, בעלי האתר לא היו מוכנים לעלייה חדה פוטנציאל ללקוחות עבור המוצרים שלהם. העובדה היא כי אם, באמצעות אנשי קשר באמצעות האתר במהלך השבוע עבור מפיק לקוח שלנו יצרנית של בגדים נוסף אחד לפחות (one!) קונה בגדים בסיטונאות, אז מוכן לקפוץ לתקרה מרוב שמחה יזם. כולנו יודעים מה אמיתי מבקר באתר בשבוע, זה לא צריך להתמודד עם האתר בכלל. ואנו ממשיכים להתמודד עם אותם, כפי שאתה יודע, אם אתה קורא את זה במאמר. אני לא מדבר על הצעות, על שיתוף פעולה אפשרי, אחד הלקוחות שלנו של השותפים שלנו ממערב אירופה. גם כאן היה בלבול מוחלט. זה היה 5 ימים ויזמים שלנו אינם להבין מה לומר. המשיכי לספק מוצר ברמה הבינלאומית, הוא לא מצפה. וגם שלא לדבר על הפחתה כללית של עובדים או לעבור במשרה חלקית עבור יצרנים שלנו בגדים. אז הגיע הזמן לגייס עובדים נוספים, שהיא עושה. לסיכום, אני רוצה לומר כי כל האינטרנט – עדיין דבר טוב, אם בעת משבר מסייעת ליזמים שלנו לא רק לשרוד, אלא גם בביטחון לפתח את העסק שלהם, עסקים אחד המגזרים הקשה ביותר של המשק – הסקטור הריאלי, ייצור של בגדים.