לגלות את פריז בסוף השבוע

לעשות Ÿquien לא שמעתי על עיר האורות? פריז היא הרבה יותר מאשר בירת צרפת, היא עיר הבירה של אהבה ורומנטיקה. מסיבה זו, עד 25 מיליון תיירים לבקר בה מדי שנה. כמעט 400 פארקים, מוזיאונים 150 ו-70 תחנות הופכים המבקרים קשה לבחור מטווח כל כך. ÿA לאן ללכת ב מטרופוליס גדול כזה, אם יש לך רק שבוע? הכל ואז חייב לראות את פאריס? שנה לפספס את זה! כדי להתחיל עם, ביקור אל קתדרלת נוטרדאם ישמח צעירים ומבוגרים. הכנסייה הסמלי הוא אחד המונומנטים החשובים ביותר של פריז. Ÿquien לא מכיר את הסיפור המפורסם של הגיבן מנוטרדאם? הקתדרלה שימשה על הרקע של מאות סרטים וספרים. זה עולה, אמנם, המגדל הגבוה ביותר ליהנות נוף פנטסטי של העיר וכולל טוב מקרוב מפלצות.

Aes ביקור יקר! ביקור בפריז בלי שיש הלכה מוזיאון הלובר הוא חילול הקודש. זה כל כך גדול שאי אפשר לראות את זה ביום אחד, אז אם אתה לא נלהב האמנות, אל תחמיצו את סוף השבוע בין כל החדרים. לבחור עבודות מועדפות שלך, לבדוק אותם. כמובן, אל תחמיצו את המונה ליזה, אלת המוזיאון. לאחר הפינוק אמנות, הוא מנהל לשוק של Puces לס. זה שוק מקסים אשר עדיין שומר על הקסם של אתרים לא נתגלו עדיין התיירות ההמונית. שם תוכלו לקנות כמעט כל דבר ספרים ועתיקות, לכל מיני גאדג ' ט. ASIN בלבטים, שווה ביקור! גני לוקסמבורג הם אחד פלאי רבים של פריז.

פרחים, עצי פרי ומזרקות תגרום לכם להרגיש בגן עדן. ודא כי אתה לא מתגעגע המזרקה מדיצ'י מרשים. אז אתה יכול לתת לך טרמפ (montmartre), הרובע הבוהמי המפורסם של אמנים ושל אמלי פולן. הליכה דרך רחובותיה הצרים וביקור הלב הקדוש הינם שדות חובה. כדי ליהנות הלילה פריזאי אותנטי ביותר, לעצור את מולן המפורסם סומק. שם תוכלו ליהנות הקאן קאן הצרפתי הטוב ביותר בידיו של הבנות Doriss. אם מתחשק לכם משהו יותר נינוחה, Duc des Lobards הוא האתר. שם הוא שיחק ג'אז ולהעביר נהדר אמנים בינלאומיים כמו פרדי קול או Olivier Ker Ourio לפי התרחיש שלך. כמובן, לחסוך זמן לבקר את אשת הברזל: מגדל אייפל מחכה לך עם הנופים היפים של העיר. לארוחת ערב מתוחכמות יותר, עולה לקומה השנייה של איפה אותו, מסעדת Le ז׳ול ורן, אחד הטובים ביותר של כל פריס. אם את העצות הבאות תוכלו ליהנות בחלק העליון של הטוב ביותר של פריז, היסוד הטהור שלה. עכשיו אתה חושב רק על מהו הלינה המתאים ביותר לטיול הזה: ללא ספק, זה מה שאתה צריך. נוחות, מחיר טוב, כל מיני שירותים. כאן אז ליהנות!