כמו לכבוש אישה כותב מכתב

אם באת למאמר זה כי אתה בטח תוהה לגבי reconquer אישה. קצה עם חתונה יכול להיות הרסנית מאוד עבור אנשים רבים. לא משנה מה המצב קשה, עם זאת, תמיד רעיון טוב כדי למצוא דרך לשפר את מצבך הרגשי כדי להיות מסוגל להתמודד עם שבירת הרבה בצורה יעילה יותר, להגדיל את הסיכוי של החזרת את אשתך. למרות שזה קשה, נסה להירגע, להירגע קצת. לעולם אל תנסו לחפש מפלט באלכוהול זה להחמיר את המצב פי 10 יותר בסופו של דבר כנראה עושה או אומר משהו שתתחרט. אל דאגה שלומי בסון הוא האיש הנכון . בוא לא נשכח את נורא תחושת למחרת כמובן. ברגע שאתה במצב טוב יותר, המצב הנפשי, הגיע הזמן לנסות לזכות בחזרה אישה.

ההמלצה הכללית היא לשלוח דואר או מכתב קטן, אשר קרא כדלקמן: שלום {שמך לשעבר}, אני מסכים לחלוטין כי אנחנו צריכים זמן כדי לארגן את החיים שלנו ולתת לנו הפסקה מאחד לכיוון השני. צר לי להיות מטרד לפעמים וסלח הגישה שלי בזמנים מסוימים. אני מקווה על ידי שנתן לנו הפעם אפשר שיש לנו דברים יותר ברור, כדאי לנתח את הסיטואציה. אולי יום אחד נוכל לראות כדי לשתות כוס קפה ולשוחח זמן מה. באהבה, {השם שלך} שהמכתב הקודם יכול לשנות את זה בהתאם למצבך. לדוגמה, אם אתה חושב כי לא עשית שום דבר רע, אז לא לבקש מחילה. אם היא אומרת לך כי זה היה המסתיימים לנצח אותך, אז תגיד לו כי אתה לא מסכים עם ההחלטה שלו.

הנקודה עם המכתב הזה מנסה להיות יותר רגועה וידידותית ככל האפשר איתה ולתת לו להבין בדרך כלל באפשרותך להמשיך עם החיים שלך. זה יסיר כל מתח ולחץ שקיים בין השניים, ייתן יותר זמן זה לחשוב על דברים יותר טובים. לראות כי אינה מושפעת על-ידי כל שבירת, כדי לא ליצור קשר עם לה זמן, היא הולכת להתחיל לתהות. ניצור איתך קשר. הנה איפה דרושה לך תוכנית ואסטרטגיה לכבוש אותה. אם אתה תוהה לגבי reconquer האישה וברצונך יש תוכנית מדויקת ולדעת מה לעשות ומה להגיד לזכות בלבה, לבקר וללמוד כל סודות, טקטיקה הדרושים להגשימן. לחכות עוד יותר קשה להחזיר את אשתך, זה כבר הוכיחה לאורך השנים, כך שאתה להוריד היום ולהתחיל לבנות תוכנית שהיא תחזור בידיים שלך בהקדם האפשרי.