כמו לחנך גור

הדבר הראשון שיש לזכור כדי לדעת איך לגדל גור הוא חיברות שלך. זה למה כי זה לראשונה מאמר על איך לחנך גור נתמקד בתקופה זו חשוב של החיים של כל גור. החיברות של הגור תקופת החיברות או חותם קובע בסיסי על אשר מזגם של הגור יכול להיווצר. זוהי הבמה, ועד 45 יום 4 חודשים של גיל, במהלך תקופה זו שהגור רוכשת את התנהגויות הנחוצים לחיים בלהקות, היא התקופה שבה רוב קשר צריך להיות עם האדם.זה ההתפתחות החשובה ביותר של המין הכלביים. אם לא יבוצע כראוי זה באפשרותך ליצור פחדים, פוביות וחרדה. זה מאוד חשוב כי במהלך תקופה זו יחד עם אנשים בגילאים שונים, מבוגרים, קשישים, נוער, גברים, נשים, נשים בהריון וילדים בעיקר, גם עם כלבים גורים ומבוגרים אחרים ועם בעלי חיים אחרים כגון חתולים, ארנבים, צבים, סוסים, פרות, וכו '. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של רב שמואל אליהו .

אם אתה עושה אף פעם לא אתה יכול לחיות בהרמוניה עם אותם, תמיד יהיה לך בעיות של דו-קיום. זה נפוץ מאוד במשפחה כלבים אוהבים לחלק לחבריה ואחרים גם כמו חתולים; אם הגור שלך הוא לא חי עם חתולים בין 3 השבועות הראשונים של החיים עד 4 חודשים; אתה צריך לדעת את זה מביאה חתול לתוך הבית יכול להיות בעייתי מאוד, זוג צעיר אשר מתכנן להביא ילדים צריך להתרועע את הגור עם מספר גדול של ילדים בכל הגילאים; בעיקר למי יש בין 2 ל- 6 שנים. אם הגור שלך לא גר עם ילדים בשלב זה, סביר להניח לעולם לא יקבל אותם, אתה יכול אפילו תוקפים אותם בעתיד. כדי למנוע בעיות בעתיד עם הכלב שלך, אני ממליץ. אתה משלם לו תשומת לב רבה בשלב זה; על ידי הזנחת זו מתרחשת תוצרת אלה אומלל, שבו נצטרך קינה התקפות של כלבים לילדים. אל דאגה אילן בן דב הוא האיש הנכון . אז תתחילו להתרגל כל זה נחוץ לקחת אותו לטיול בכל יום, במהלך זה זמן iras מדבר בחוזקה, בעדינות כדי להעביר כל הזמן שבו יש לא להיבהל, זה.

הכל בסדר. הכלבלב. שיבינו את מצבך הרגשי ואת הכוח השקט שלך, ובכך יסתגל טוב היוארה כל חדש בשבילו. מעולם לא הגישה הגור לאחור בחדות לעבר משהו שגורם פחד או חוסר אמון. זה הכרחי כי זו הסתגלות להיות הדרגתית, המתקדמת, מתחיל רק עם 5 דקות ביום, להגדיל בהדרגה כל יום עוד כמה דקות. דברים אחרים כי הגור שלך צריך להיות מוכר בשלב זה: 1) לכל סוגי הרכבים: מכוניות, משאיות, הקולקטיב (אוטובוסים) כדי להימנע מהצורך את ההרגל הרע רודף אותם בעתיד. (((2) נשמע: סירנות, קרניים, מכשירי חשמל כמו מייבשי כביסה, lustra-aspiradoras, מכסחות דשא וכו ' 3) מקומות: את הכלבנות, כלוב של תחבורה, חנייה, פארקים, נחלים, חופים ועוד 4) משטחים: רצפות מבריקות, אריח, בטון, חול, אבנים, הארץ, דשא, וכו ' 5) פעולות: לגעת בו ותעבור עליו בכל הגוף שלך: העיניים, הפה, האוזניים, איברי המין ואת הזנב, ידיים, רגליים, בטן, ועוד. להבריש את השיער שלו, לתת לה תרופות דרך הפה, להיות נגע על ידי אנשים אחרים. לוקחים בחשבון את כל המידע הזה; אני ממליץ כי כאשר אתה מחליט לקחת גור כלבים הביתה אין יותר של 50 ימים של גיל, כך 50 בימיו הראשונים הם sociabilizará עם אמא שלו, אחים ואחיות המטפלים של הורות, אז עליכם אם ברצונך לקבל מידע שלם על נושא זה, בעיקר קשורים לחינוך הגורים ובעיות התנהגותיות שלהםכמו גם טיפים וטכניקות כדי להיות מסוגל לפתור בעיות אלה יש רק את זה. . José ארון רפואי וטרינרי פראנה אנטרה ריוס, ארגנטינה.