כמו חוות דעת של מוצרים בקטגוריה בלוג

דרך כדי לקדם את הבלוג אחד או יותר, רווחים זה כדי להפוך לא רק את המוצרים שלהם, אבל דעת של צד שלישי או חוות דעת. זה דרך לקבל תעבורה והכנסה עבור חוות דעת של מוצרים או שירותים של כל מערכת של שותפים או נותני החסות. אם נבחן את הבלוגים האהובים שלנו יכול לתת לנו הבין כי רבים מהם יש תוכן קשור ביקורות על מוצרים או המוח נפוץ מאוד ביקורות של בלוגים אחרים. לעשות ÿporque הדעת פוסט של מוצרים בבלוג שלי? זה מקור תוכן שימושי ואיכות. הקוראים רוצה לדעת מה אתה חושב על מוצרים ושירותים התואמים את הנישה שלך. מידע זה יהיה רלוונטי בשלב ההחלטה לרכוש מוצרים אלה. הביקורות זוכים להערכה על ידי מנועי החיפוש, ליצור תנועה ולעוצמה של ביקורים כי התוכן הוא מאוד ידידותי למנועי החיפוש יהיה נוף מקורי וייחודי.

עלייה בהכנסות מהבלוג, חוות דעת של מוצרים הם הכנסה יכול להיווצר בבלוג, באפשרותך להשתמש גם פלטפורמה שותפים כדי להגדיל את המרות או אתרי המסלול כמו אנגלית, ספרדית. טריק: ביקורת כנה, כנה ובלתי תלוי המתארת את הטוב ואת הרע של המוצר יכול לקבל שיעור ההמרה גבוה יותר מאשר ביקורת "glorifier". ÿPor אילו חברות לתת בלוגרים לסקור את המוצרים? ÿpor מה באמת יצרנים, חברות ונותני שירותים רוצה לתת את המוצר שלך כדי לבדוק אם משהו, או אפילו משלם?: פרסום וקידום כלכלי וארוכות. באינטרנט, סקירה של המוצר נשמר בבלוג שלך, אלא אם כן תחליט לסגור אותו. החברה מציעה סקירת מוצר משיג את התועלת הגדולה ביותר של קידום לטווח ארוך, נותן את המוצר כדי לסקור בבלוג שלו לא להפסיד שום דבר. האינטרנט הוא לא כמו פרסום במגזין איפה הסקירה תקף רק עד לגיליון הבא של כתב העת, כי הביקורת של המוצר יהיה באינטרנט 24 שעות ביממה 365 ימים בשנה, עדיין הרבה יותר יתרון משך מאשר סוגים אחרים של פרסום. העלות של סקירה של המוצר זולה יחסית, בדרך כלל אינו עולה על הערך של המוצר, כך היצרן או החברה תמיד באים המועדף.

המדיה החברתית הוא שינוי הצורה של הפרט מכירות ו. העולם המקוון כדי לשנות את הדרך שבה אנשים לקנות ולמכור מוצרים. הביקורות הן חלק של המדיום הזה. ÿComo לקבל מוצרים עבור סקירה בבלוג שלי? בדרך כלל החברות לסמוך את המוצרים שלהם בלוגרים עם נפח של ביקורים, ניסיון ואמינות במדיום, אם חשבונות עם כל הדרישות האלה יהיו ביקורות קבל קל יותר, אם אלה עדיין לא משולב דבר לאבד מנסה לבקש חוות דעת של מוצרים הקשורים שלך, על ידי פנייה ישירה את הטלפון בדוא ל או פקס, לקיחת יש עצות אלה: חוקר לפני מגע. אם אתה רק מתחיל על סקירת בלוגים, להביא מחקרים, הממוקם לחברות אותן יהיה יותר להצעות מוצר בחינם לצורכי סקירה. להיות ספציפי וכנה על קשר באמצעות דוא ל, מגיעים לנקודת אם תרצה לכתוב לחברה המציעה שסקירת מוצר, . אגיד לך את הנפח של המבקרים, מנויים, את הנישה ממוקד, הבלוג שלך, כמו גם את הציפיות שלכם. אל תישארי עם כתובת המייל מוסדיים, אם חברות פרסום פרטי קשר לאנשי שיווק ומכירות בחברה, קשר עם אנשים ספציפיים באמצעות הפקס או הדואר, על מה היית רוצה להשיג בבלוג שלך, חשבונות דואר אלקטרוני 'כללי' פעמים רבות יש מסננים או לא הם אף פעם לא לקרוא. לשמור על קשר תמיד, פעם יש להגיע להסכם, הוא בקשר עם אותם עדכונים. שלח דואר אלקטרוני בעת קבלת המוצר, לאחר סיום תהליך הסקירה, פעם לאור הביקורת, מעקב באמצעות דואר אלקטרוני עם התוצאות של מה שלמד. האיזון של הביקורות יש תפיסה מוטעית בקרב בלוגרים ומבקרים אחרים של התיקונים על זה אם זה משלם מחווה עם "ביקורות חיוביות" מוצרים באינטרנט להפיק יותר המרות המכירות, אפילו המוצר הוא נורא. שום דבר לא יותר רע, ללא תשלום, כנים לסקור לא רק יפיק הכנסה אבל reivindicará את האמינות של הבלוגר. סקירה גם חביבים מזועזעת לקורא מי יעזוב בלי לחיצה על הקישור מ הצג מהו טוב ואין רע, מוצר מושלם. במיוחד לציין את נקודות הטוב והרע, זה יראה כי הם קריטריונים יש להציע שיפורים. להישאר עם הרגלים על הקרקע, כל אחד את דעתם על המוצר צריך להיות מגובה בעובדות. הדעת הם מקור מצוין עבור מפעלים, בלוגר, הקוראים כאשר הוא נעשה בצורה נכונה. כמו עם רוב הדברים בחיים, כאשר אתה כנה ועבודה קשה לביצוע משימה, עבודה טובה. מבוססת.