כל האמת על כרטיסי אשראי

אצבע משולשת, אשר שולטת על ציון על ההיסטוריה אשראי חושף רמזים על הטעויות הגדולות שאתה יכול לעשות כדי לאבד נקודות חיוניות לפני קניית בית או מכונית. עד כה היו חשדניים, אך אישר בסופו של דבר כיצד ומדוע הם עלולים לאבד נקודות או לא בעולם הזה מסובך האשראי. אצבע משולשת, החברה סטים מנטר את שיטת הניקוד, כדי לקבוע את המצב הכספי של יחידים בשבוע שעבר נתן כמה מקשים יש היסטוריית אשראי טובה, משהו בסיסי בחיים האמריקאיים אם היא לקנות זמן בית, מכונית או כל דבר אחר בחנות כלבו. כפי גילה, פשיטת רגל יכול להיות הגרוע ביותר שיכול לקרות בתוך ניקוד, עם ירידה של 240 נקודות בבת אחת. לאחר מכן, טרפה היא משהו השני הכי גרוע ברשימה, הכוללת עונש של בין 140 ו – 160 נקודות.

"אני מקווה שמידע זה עוזר לאנשים להבין טוב יותר את התוצאות אצבע משולשת ואת הערך של הימנעות מטעויות גדולה" אצבע משולשת, אמר דובר ווטס קרייג. "כדי לקבל ולשמור על היסטוריית אשראי טובה מסובך. רק לשלם את החשבונות בזמן, לשמור את רמת החוב. חשוב גם לא למצות את כל אשראי זמין. לכן, אם כרטיס האשראי הנדון מעניקה לך מגבלה של 1.000 $ לחודש, אתה לא צריך להשתמש כל כך הרבה כסף בכל חודש מכיוון שהוא מעניש אצבע משולשת עם בין 10 ל 45 נקודות על כל פעם שאתה עושה. כמובן הכל תלוי כמה טוב האשראי שלך ציון מכל אחד, החל 300-850 נקודות במקרה הטוב. אם זה טוב יותר, כך גדל ירידה נקודות. אז להרגיע אותם בלי אשראי טוב או לא הזמן לניהול כרטיסי אשראי, כי העונש יהיה פחות אם הם נגרמו איחור בתשלום או "לחטא" אחרים.

להפך, ידוע כי אם אתה משלם בכרטיס אשראי בזמן חוב קטן מצטבר, האשראי יכול ללכת דרך הגג, אשר יכול להיות מכריע בהשגת אשראי בשיעור נמוך. ואף כי יש עדיין הרבה מה ללמוד על איך כרטיסי האשראי פועלות, לפחות הנתונים האלה לשפוך קצת אור על הצרכן. מאמר שנכתב על ידי פול Scarpellini עבור. שותף עסקי שלך הוא האתר שבו אתה יכול למצוא את החדשות האחרונות על הכספים שלך, כלכלה, עסקים, יעוץ לעסקים קטנים, השקעה, לוח אירועים.