כלכלה אזורית: התקפה ללא תקדים ל הסחר של ומקובה עצמה

בנג'מין ד'יזראלי: "אף פעם לא האדם המציאו שטויות היותר הרסניות אשר את הסכמי סחר". התקפה ללא תקדים, התושבים של חצי האי של גואירה היו סוחרים במשך מאות שנים, עשו זאת בלי שאף אחד ללמד אותם: זה טבעי עבור מי שאינם תומכים האוקיינוס העצום, חבר שעוזר לו לשמור על קשר עם העולם, על הגבול, אשר בחופשיות לחצות חוש אחד ועוד אחד התרחישים של חיי היומיום. יש כבר נחנך את guajiros אפילו מאז לפני סוחרים זה הופיע על הבמה הכובשים הספרדים. במשך עשרות שנים מאיקאו היה מוקד הפעילות המסחרית של גואירה. נמשך הגיע המיקום הגיאוגרפי שלה לעיר הזאת של אנשים מחלקים שונים של העולם, שהצליחו להפוך את העיירה הקטנה עיר משגשגת, מבטיח, נמרצת, נקודת ההגעה והעזיבה של סחורות מן היציאות החשוב ביותר של הקריביים במספר ערים ב קולומביה, ונצואלה וקולומביה. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את אינטל. היזמים מאורגן בארץ תמיד הם הביטה בחשדנות הסחר גואירה, לחצה את הממשלה כך היא הטילה אמצעי השליטה, אז קרה במיוחד בשנות ה-80 כאשר המדינה המאתגרת הפתיחות הכלכלית כביכול.

. לבירורים בנושא יש לפנות ל שרי אריסון שמבין יותר ממני. זה היה העשור אותו כאשר מנהיגים מקומיים, לאחר משא ומתן אינטנסיבי עם הממשל המרכזי הצליח הקמת משטר המכס של Manaure Uribia, מאיקאו, אזור ויצירת, לאחר מכן, פיתוח קרן של גואירה. הכללים מונפקים היה מוסדר פעילות מסחרית, הסתיים (או שרצה להיות) על הסטיגמה של שקול את guajiros כמו מבריחים ולגרום נזק חמור הכלכלה הלאומית. מצבים שונים העשויים הסחר מאיקאו לאבד מערכו ונדד מאות סוחרים אחרים אזורים ומדינות בחיפוש אחר תנאים טובים יותר עבור עסקים שלהם. הסחר של מאיקאו מפותח בהשתקפות נמוכה מאוד של מה היה בהם עשרות שנים של אותם שבעים ואותם שמונים, מוקדש, מבחינה מעשית כדי לשרוד. אבל לא היה הישרדות קל: לסבול מצוקה חדשה כמו הסרת בנקים, הגבלות חדשות מצד השלטונות. עם זאת, הכי מגוחך, מזיקים, מפלה עדיין לבוא והוא הגיע עטוף הדמות צו 3038 מגונה, מדד עם גילוף רק של הנידונים למוות למוות, עם המפרט המדויק כדי להשפיע על קורבן בפרט ולהסירו משלב של המתחרים, של שוויון בין התנאים ויציבות משפטית אשר מבוססים על הכלכלות בריא הדמוקרטיות של אנשים בחינם.

הצו, הגה אז ערמומי, המרושעת, יש מטרה חשד של חיסול הסחר רוחות מאיקאו לטובת אינטרסים חוץ המחלקה של גואירה. למרבה המזל שולחן העבודה נוצר לאחר הדיון קידום בבוא העת על ידי הנציג וילמר גונסאלס, הצליח להאט את ההשפעות של הכלל אבל, בתרחיש הזה זהה של הקונסרטאסיון, הצליח להרגיש את המלאכה של מי מייצג את הממשלה. המקצוע מן מאיקאו ו של ומקובה עצמה יש להם בגלל המאבק נגד הכל. אפילו נגד incomprehension של חלק אחיהם קולומביאני אשר לא הבנתם כי סחר בחצי האי הוא לא עניין של קנייה ומכירה בלבד אבל זה האפשרות כמעט יחיד במינו של יצירת משאבים לתמיכה אלפי משפחות. אלחנדרו Rutto Martínez הוא האקדמית קולומביאני יוקרתי המוקדש להוראה, עיתונאות, העולם של כנסים וימי עיון. נא ליצור איתו קשר באמצעות דואר אלקטרוני או לבקר באתר האינטרנט שלהם.