כיצד למנוע עודף משקל והשמנה

האם ניתן לשלוט במשקל ולמנוע השמנה? יש האומרים כי זה מעט, או לא, מה אנו יכולים לעשות; כי הכל תלוי החוקה הפיזי של כל אדם וכל זה, "מי הוא שומן, אף על פי כך, לפטם". זהו האופן שבו אתה חושב? אולי (ולא נכון אולי בעקבות מחלה) אבל…, לא בהכרח צריך להיות במקרה שלך. יתר על כן, סביר להניח כי, עם תרגול הרגיל של פעילות גופנית, ניתן לשליטה על עודף משקל, למנוע השמנת יתר. אתה עשוי לחשוב כי עודף משקל קל הוא לא לדאוג, סיבות, אם היא ממשיכה להגדיל את משקל, לאחר מכן, יינקטו צעדים. במקרה זה יש לשקול אפשרות זו: יכול כי, על-ידי לא נקיטת פעולה עכשיו, בשלב מאוחר יותר למצוא אותו משקל נורמלי מחדש הרבה יותר קשה (או אפילו בלתי אפשרית). בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל טבע. מדוע? מאחר עם החיים הנוכחית שלך, שסיימת על-ידי פגיעה מנגנון המווסת את משקל הגוף. איזה מנגנון אנו מתכוונים? (לקרוא מאמרים ו) הגוף שלנו מיועד פעילות וכדי להתמודד עם פעילות כזו, מאגרי אנרגיה. האנרגיה מאוחסן בצורה של מולקולות סוכר, חלבונים, שומן.

כמו כן, הגוף שלנו יש מערכת מורכבת לקביעת מידת הצורך תרכובות אלה לאחסון. מערכת זו היא, בתנאים רגילים, אינדקס מסת הגוף נשאר יציב מונע שאנחנו engordemos. אבל אם אנחנו לא זהיר, המערכת זה יכול ברות, ולממש כראוי את תפקידו. מדוע את בעיית עודף משקל? הבעיה של עודף משקל מתרחשת כאשר הגוף שלנו לא צורכים כל תרכובות המאחסן, כתוצאה מכך, פיקדונות שומן גדל והולך. למרות בדקנו צריכת השומן בתזונה שלנו, אז עודף של חלבונים כמו עודף פחמימות (סוכרים), בסופו של דבר להיות שומן, כך התוצאה הסופית תמיד יהיה גידול של שומן פיקדונות.

למנוע את זה בעיה מחייבת איזון בין מה הגוף שלנו מייצר את צורכת. בגוף שלנו יש של מנגנונים כדי להשיג האיזון, אבל, בהרגלי אכילה או אורח חיים בריא, מנגנונים אלה לא תמיד להגיב כראוי. "הרגלי אכילה רעים" בדרך כלל מתורגם עודף קלוריות (אנרגיה) בתזונה; בעוד "אורח חיים בריא" מלוות נמוכה פעילות גופנית (צריכת אנרגיה נמוכה). מה אנחנו יכולים לעשות? יש לנו שתי אפשרויות: 1 להקטין את הייצור של אנרגיה דרך דיאטה מאוזנת ובריאה (קריאה-במאמר), השנייה להגדיל צריכת האנרגיה באמצעות תרגול קבוע של פעילות גופנית. אנו שוקלים, בסדרה זו של מאמרים, שהאחרון הוא. מדוע יש לנו עניין באפשרות זו? מדוע פעילות גופנית הכרחי? בין "אורח חיים בריא" הוא בלתי פעיל. כאמור, "הגוף שלנו מיועדת עבור הפעילות". הבעיה היא, עם אורח חיים בלתי פעיל, לא יש פעילות. במילים אחרות: אורח חיים בלתי פעיל הוא אורח חיים אשר אנו לא יתבצעו. כי "נורמלי" להשתמש בגוף גורם ההידרדרות של מערכת ויסות משקל הגוף. האם אנחנו התיישבנו יש צורך לממש?. בעולם מתועשת, פיסי, יותר ויותר משתמשים פחות. הפתרון היחיד שנשאר לנו הוא, לאלץ אותנו להשתמש בה באמצעות התרגול של כל סוג של ספורט. זה אפשרי לחשוב כי זה לא במקרה שלה, אשר כבר מבצע תרגיל מספיק בעבודתם (או עם הפעילות היומית שלך). אולי, עם זאת, לפני שהגיע למסקנה זו, אנו ממליצים לך לקרוא את המאמר הבא בסדרה זו. . מידע נוסף: