כיצד להשתמש MLM העסק כדי לנצל המשבר

Quixtar מוצרים אבון, Freelife, דלק חופש הבינלאומי, הן חברות שיווק מדורגת הידועים ביותר בעולם, שפועלות במקסיקו ובאמריקה הלטינית. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של טבע. חברות אלה מצטרפים אנשים רבים, כולל מובטלים, sub-ocupados או אנשים אומללים בעבודה הנוכחית שלו. זה עסק MLM זה יותר ויותר מעל בסטטיסטיקה איורים, הותקנו במקום השישי של המכירות לשנה. \"בזמן המשבר מטאטא ברחבי המשק, MLM לעסקים שאינם נחשפים אליהם, כי כשבוחנים את חייו של אדם מובטל מחפש עבודה בהתאם, היא נורא מתסכל צורך לעבור ראיונות, או לחכות להיקרא עבודה ולא ידוע אם יהיה האידיאלי;\" \"ניתנת באותו הרגע כי ישנן חלופות אחרות לעבודות קונבנציונלי\", מקסיקו מנכ של הרבלייף אומר את זה. בין 2005 ו- 2008, על פי AMVD (האגודה המקסיקנית של מכירות ישיר), יופי, אופנה, הביתה, ו הנעלה מכירות היה בום.

במספרים, העסק מכירות ישיר גדל ב- 10mil מיליון עד סוף שנת 2008. המספר אנשים שבאים הרבלייף להיות מפיצים גדל מאוד. רק 10 חודשים, מספר האנשים שבאים כדי להחיל עבור שילוב של הרבלייף נסיקה יותר מ-50% על פי אחד ממנהלי הרבלייף מקסיקו. בתקופות של כלכלי, כמו המשבר הנוכחי, מספר האנשים הרוצים להצטרף החברות מדורגת גדל בהתמדה. מה להזהיר מומחים נמצא בסיכון גבוה בעסקים האלה מדורגת, כי רבים מהם המבוססת על הפירמידות שהינן הונאה.

המנהל של הארגון מרובת רמות, LatinPanel, מקסיקו, הגיב כי מכירות ישירות היו בום בשנים 2008-2009. בזמנים בהם יש משבר, כמו זה המקרה-נוכח, לא מספיק רק לתת את המוצרים בדלפקים exhibiendolos, הם צריכים ללכת לבתים של הצרכנים מחפשים צריכת. חברות מדורגת של נסיעות המפורסמים ביותר אחד, הרבלייף, amway, נמצא במשבר ההזדמנות שלך. כפי לטענתם את המספרים שלו ואת המומחים אותו בנושא, המגזר העסקי מדורגת. זה תחליף המשבר. ברחבי העולם, המשבר השפיע מ 2008 וגרמו כך יותר ויותר חסרת עבודה יותר זה וחפשו את נסיעתו MLM עסק. זה לא צירוף מקרים, כי זה אחד העסקים כמה חסינה בפני המשבר העולמי. רוצה ללמוד הכל על MLM? ללמוד כל מה אתה צריך לדעת כדי להתחיל מאפס ולהשיג עצמאות כלכלית. פרטים נוספים בבלוג שלנו:.