כיצד להפסיק לעשן

סיבות טובות להפסיק את ההרגל רע של עישון, כמו ההרגל הזה נראה לפני החברה, ההשלכות סבל על ידי בני המשפחה. ישנן סיבות רבות כדי להפסיק לעשן, ביניהם נתקל של איכות חיים טובה, להפחית את הסיכוי ללדת נורא מחלות כמו התקפי לב, שבץ, סוגים רבים של סרטן, יש גם עוד הרבה בחיים, היתר יכול להיות כי שני החברים שלך ואת המשפחה יהיה בריא, במיוחד הילדים שלך (אם יש לך אותם), שכן הם יהיו לא חשופים לסכנות של יד שנייה עשן, במהלך ההריון יכול להיות נזק חמור התינוק כתוצאה טבק אז זה סיבה טובה להפסיק לעשן לבריאות שלך ושל התינוק. האחרון אבל בהחלט לא פחות חשוב הכסף שאתה שמור על-ידי עזיבת, לדמיין את כמות הכסף הנוסף שתצטרך לבלות אותו או להשקיע אותו מה ההזמנה הרצוי, כגון חופשה, שיפוץ, סידורים עבור הבית שלך, בנייה של בריכה גדולה או להוציא אותו עוד משהו שאתה צריך, השאר אותה רע הרגל נשמע מעולה, אבל ישנן סיבות רבות אשר רוב העם לא יכול לעשות, בזמן שבו אנשים מנסים להשאיר אותו, נתקל גמילה נורא להשפיע על אותם הן מבחינה פיזית והן מבחינה נפשית. הגוף מסתגל שניהם ניקוטין כי היא משתמש באופן קבוע כדי להרגיש טוב, לא יפעלו כראוי ללא מידע זה. לכן, כדי להסיר ניקוטין, מגיב הגוף באלימות, גורם חרדה, דיכאון, כעס, חרדה או אפילו סחרחורת, רק כדי להזכיר כמה, למרות התנזרות יכול להיות חוויה נוראית, פעם אתה עובר אתה יכול לתת שיש פרק זמן קצר זה נעימויות יהפוך כמות גדולה של היתרונות עבורך ועבור הסובבים אותךכיום, אנשים כבר לא יכול להתעלם את העובדות אודות כיצד עישון משפיע על הגוף ועל העולם הסובב אותם.

העובדות ברורות: אם לא תפסיק את התצורה של עישון, אתה בוודאי ותצליח למות. ברחבי העולם, ישנם בסך 1.1 מיליארד אנשים אשר מאושרות כמו מעשנים, רוב האנשים להתחיל לעשן לא מודעים לחלוטין כיצד ממכר, מסוכן יכול להיות סיגר, בבתי ספר מסוימים ישנן תכניות להודיע לילדים על הסכנה של צריכת הסיגריות, כמו גם את אזהרות שמגיעים על חבילות סיגריות, אבל זה לא מספיק כדי לתת לך מושג מדויק של מה באמת קורה בתוך הגוף שלךאחת הבעיות של האזהרות מגיעות על חבילות סיגריה הוא באמת לא נותן תמונה מלאה של דברים נוראיים כי סיגר הוא עושה לגוף לאחר שהוא נצרך ישירות או בעקיפין. לא לשמור אומר עדיין יש לך הרבה זמן כדי לצאת. לא engañes te חושב כי עישון כמה (שיקול שלך), אלה מפני ההשלכות נורא כי עישון גורם או גרוע מכך עדיין לספר כי זה תמיד הולך לקרות לך, שקרים אלה לא במקום להאריך בדברים נורא יקרה הגוף שלך וזה יהיה יותר קשה כאשר אתה מחליט לצאת, הוא חשוב מאד כי אתה יודע את התוצאות הגורמות צריכת הסיגריות וייתכן הדבר חשוב להפסיק לעשן לתמיד. הרוב של מעשנים התחילה כאשר הם היו בבית הספר התיכון או בתיכון, למעשה, לפני 18 שנים. כאשר הם מחליטים לצאת, זה יעלה להם עבודה רבה יותר כיוון הגוף שלך כבר תלוי לחלוטין ניקוטין, זה יעשה את זה קשה יותר לצאת. S פירושה רגע הם מחליטים לצאת, כבר התחלת לחוות בנזקי בגופו כתוצאה עשן טבק, תלמד מדוע היא כל כך קשה להפסיק לעשן ממקור ראשון. הם מבינים כי זה קשה יהיה מוכן לקבל התמיכה של חברים, משפחה כדי לסייע להם לעשן לתמיד.

Martty. Martty, הוא עורך נלהבים. באתר האינטרנט שלה מציעה חינוך מאמרים על נושאים רבים, נגיש למבקרים בו. כי בנוסף מינוף הקריאה שלך יכול להיות משותף על אתרי אינטרנט, בלוגים או אחרים, ניתן למצוא באינטרנט של martty בנוסף מציע מאמרים ומתנות בלעדי לחברים שלו. הירשם ללא תשלום על-ידי ביקור באתר האינטרנט: