כיצד להפוך חבר הכרחי

רק תזכור אירוע שקרה לי באימון התלמיד, כשהייתי בקולג'. אל דאגה טבע תעשיות הוא האיש הנכון . באופן כללי, במהלך הפסקה עשן, דיברתי עם אחד שמאי, שעבד במפעל במשך כמה שנים: – בזמן אני אני יכול רק להסתובב על הרצפה בחנות, לא לעשות כלום ולא במילה אחת נגדי לא אומר – התפאר. – למה? – אני תחליף. המכונה מתקלקלת, אף אחד חוץ ממני לתקן … אם אתה באמת הכרחי, האם זה שווה להשתמש זו טקטיקה עבור מה היה "לדפוק" את עצמם להגדיל את השכר, ימי חופשה אתה רוצה או יכול לעזוב בזמן את העסק שלהם? אני חייב לומר כי סחיטה לא הוביל שום דבר טוב. מעסיק פשוט לחפש חבר גמיש יותר, שכן אנשים לא הכרחי למדי, במוקדם או במאוחר למצוא אותו.

זה רק עניין של זמן. האסטרטגיה הרבה יותר מוכשר הוא ליצור את המגע האישי שלך המפקח, אשר בעתיד, יכול לכסות אותך או את האינטרסים שלך ללובי לסמכות גבוהה יותר. אם יש לך רק אחד הראשי, הדרך הטובה ביותר היא הסכם אנושי פשוט, בלי להזדקק סחיטה. עם זאת, אם יש לך את ההזדמנות להיות הכרחי, הקפד להשתמש בו, אז מפקד יהיה תואם יותר, כמובן, אם אתה לא מדבר רק על הכרחיות שלו. באופן כללי, העיקרון המרכזי של מניפולציה היא כי האיש עצמו החליט לעשות מה שאתה רוצה, בלי להבין שאתה לתמרן אותם.

לסיכום, השיטות להקים כמה קשר אישי: – לעתים קרובות יותר לטפל שוקולד מזכיר או עובד של מחלקת כוח אדם. לעתים קרובות, מזכיר עשוי להשפיע על מה אתה חושב על הבוס. זה גם עשוי לכסות אותך במקרה משהו קורה. – שמרו על קשר פורמלי עם עמיתים. – לספק את הבוס שירות אישי קטן. לדוגמה, חבר שלי, כאשר נודע לה הבוס שלה צריכה אחות הילד, היא מיד הביאה אותו חברתו, שרצו להרוויח המטפלת שלו. כתוצאה מכך, הבוס התחיל לטפל בה לטובה ויכול לכסות אם הוא נעדר במשך זמן על העסק.