כיצד להפוך את מיקום אורגני עם השקעה קטנה

מיצוב אורגני, שאינו תלוי ספציפית פעילויות השיווק באינטרנט, כגון AdWords או קישורים ממומנים, הוא תהליך ארוך, ואם הדברים נעשים היטב, רווחי מצטבר, לאט אבל בטוח. ניתן לעשות הרבה עם השקעה קטנה כדי להתחיל עמדות טיפוס, עוד לפני שכירת שירותים מקצועיים SEO. העמודים אשר צריך לקיים את המאמצים שלנו הם שלושה: ליצור רשת של קישורים נכנסים, או אתרים המקשרים אותנו כמובן של בלי לקנות קישורי טקסט לחזק את המראה של האתר. מקם את עצמך כרשות בנישה של התייחסות, ולבנות א עכשיו תתחיל לעבוד. ורדפהו מקבלים קישורים נכנסים לזמן היום להעלות את האתר שלך במנועי החיפוש וספריות. eDateInput=&tillDateInput=&today'>אברהם פודהורצר ניתן למצוא באינטרנט. הדרך קשה, קשה באופן ידני.

זה בטוח כמו אחוז גבוה יותר של הצלחה בניסיון להיכלל הרישומים. פורטלים רבים שאלות כאלה זבל, רק כדי למנוע הגשות אוטומטיות. פתיחת קובץ txt, להעתיק את כתובת האתר של הכותרת שלך, באתר, תיאור קצר, תיאור ארוך, דואר אלקטרוני ליצירת קשר, העתק והדבק. אני מבטיח לך שאם אתה מוגדר על המשימה כפוית טובה במסירות, התוצאות אינן מפתיעות. השתתפות ברשתות חברתיות. זכרו, ממש לאחרונה, גוגל החליטה לכלול את התוכן האלבומים שלהם על SERPs (דפי התוצאות הטבעיות). ישנם סוגים רבים של רשתות חברתיות, כל אחד מוקדש לקהל מסוים, בשפה regionality, ופילוח גיל. מעבר בגוונים טבעיים, אינו יכול שלא להיות על טוויטר ופייסבוק לפחות, וליצור את הדף בפייסבוק של האתר שלך.

זכור ליצור את פרופיל מלא, הזנת התיאור של הדף שלך, תחומי עניין, בעיקר-url. עופר מציין המקורי לאתרים אחרים. בטח יותר מעמוד אחד רוצה להיות תרומתם. בדרך כלל, נהוג לאפשר הכללת קישור לאתר שלך בביוגרפיה או השדה המוקדש נתונים של המחבר. העשרת התוכן הטקסטואלי של האתר שלך מעדיפים טקסט יישומי פלאש או את התקע סימנים גרפיים. הוסף חומר טקסטואלי יותר על מוצריה, מפרטים טכניים, ביקורות המשתמש, שאלות נפוצות, וכו '. התחל בלוג. בשנת פונה משימה זו, לחשוב על תוכן הערך שלה לציבור. הרעיון הוא לספק ערך מוסף המוצרים והשירותים שלהם. חשוב כי מי שעוקב אחר הבלוג שלך יהיה נלהב בנושא. כתוצאה מכך, מותר לכלול לא רק חומר שלהם, אבל מה שאתה מרגיש הוא מוערך הקוראים שלך (כמובן כיבוד זכויות יוצרים, בצטטו מקורות) ליצור מוניטין חיובי באינטרנט הרעיון הוא שאתה מדבר גם על עצמך . זה סוג של גישה, מלבד היותו מוסרי אינם אמינים על ידי משתמשים, ולמעשה לעשות יותר נזק מאשר תועלת. אבל אפשר לתרום להכרה של הקהילה שלהם על ידי השתתפות בפורומים ורשתות חברתיות. ההנחה היא לא זבל, אבל כדי להשתתף באופן אותנטי, בשיתוף פעולה עם חברים אחרים. זהו ABC כדי להתחיל לעבוד לקראת בעמדה אורגני בר קיימא ועמיד. על ידי ביצוע פעולות פשוטות אלה, בבוא העת להסתמך על שירותי קידום אתרים מקצועי, התוצאות יושג הרבה יותר מהר. וברגע האתר עבר אופטימיזציה, הוא הנוהג של פעילויות אלה שיעזרו לך לשמור את העמדות הטובות ביותר בתוצאות הטבעיות של מנועי החיפוש.