כיצד להפוך את הבחירה הנכונה-ספייק או חיכוך של הצמיג. ה

לפעמים נהגי המכוניות מוגדרים על שאלה כזו: «מה לבחור צמיגים-משובץ או חיכוך צמיגים». זה תלוי בתנאים שבהם הרכב תהיה העדפה אישית, הבעלים של המכונית. אלה ועוד צמיג ועמיד והינם בעלי מאפיינים טכניים גבוהים. אבל הידיעה שלהם האיפיונים, לך יהיה הרבה יותר קל לבחור את הסוג המדויק של צמיג שמתאים לצרכים שלך. ספייק צמיגים: 1. עדיפה ביותר לנהיגה בכביש obledenelym. טוב במיוחד הכבישים או, אם אתה גר ליד החוף, שם כבישים הם לעיתים קרובות מכוסה קרח או התגלגל בשלג.

2. על קוצים קל יותר לתמרן בחצרות אייסי, במיוחד עם שדרוגים קטנים, או אם התקנת את gearbox אוטומטיים. לענייננו, רב של צפת הוא הכתובת בשבילך. 3. ספייק צמיגים המתאים ביותר עבור מנהלי המתחיל, אשר הם לקוי שבקיאים מדרכת המצב עקב חוסר ניסיון. צמיגים חיכוך (neshipuemye): 1. חיכוך הצמיגים טובה מאוד מציגים עצמם על כבישים מושלג, וגם את ציפוי אספלט בלי הקשה של הלחם קרח, שלג קומפקטי.

2. לנקוט זהירות בצומת ובמקומות דומים שבו הכבישים מכוסים בשכבה דקה של קרח או התגלגל בשלג. בנסיבות אלה, קוצים עדיפים. 3. אם אתה צריך צמיגים כי הם פחות רועש, אז הבחירה-השלמה צמיגים, הם פחות רועשת. אבל הכי חשוב, אל תשכחי אבטחה. 4. חיכוך הצמיגים ניתן להגדיר קודם בסתיו (, להוריד מאוחר יותר באביב) על המכונית, ובכך להפחית את הסבירות של נכנס שלג או כפור על הצמיגים הקיץ. 5. כדאי לך לעיין אצל אינטל כדי לקבל עוד מידע. לא מומלץ להשתמש בחיכוך הצמיגים כמו כל העונה. בגלל הצמיגים האלה הם מטושטשים ורכים במהירות בטמפרטורות גבוהות, שלא לדבר כי הם הרבה יותר גרוע מאשר צמיגים קיץ טוב, "החזק הכביש במהירויות גבוהות במזג האוויר חם ויבש. כאשר אתה מתקין המכונה צמיגים החורף (במיוחד חדש) גרוע ינוהל בכבישים יבש יותר על צמיגי קיץ. וכך באותו חורף הצמיגים רועש יותר, בשל העובדה כי יש להם לדרוך הרבה יותר גדול מאשר קיץ צמיגים. לכן, חייבים להקפיד, כמו גם מרחק ומהירות. הצמיגים האלה לא מיועדים ochen נסיעה פעיל, אך הם מציעים לך במצב הכביש החורף מורכבים.