כיצד לאחסן גומי

קוראים יקרים שלי, היום אני אגיד לך איך לאחסן גומי (קיץ, חורף). מקום שבו תאחסן גומי (בקיץ), לא צריך להיות חם מדי, לא יותר מ 25 c. אם הטמפרטורה הוא מעל הגלגלים, סדק, לכן גומי מהר יותר להיכנס הזנחה. הגומי הזה יהיה מסוכן לנסוע בקיץ הבא. ובכן צריך לדאוג לא רק מתחמם יתר על המידה, זה גם פחד היפותרמיה. מקום שבו תוכלו לאחסן את הצמיגים צריכה אוויר.

. לא אתה צריך "לגלגל" את הגומי שלך. אחד הראשי התנאים-הקפידו על גומי נופלים שמן, דלק לפני אחסון. אל תשכח את "מצב שינה" לנגב את הגומי (כדי למנוע שחיקת תרמילים). אחד מעמודי עקרונות אחסון הצמיג-איך תצליח לשמור אותו. אם הדיסקים, אולי 2 אפשרויות: 1-לתלות מהתקרה; קיפול כפול "המגדל". לפני אחסון הגלגלים nakachaete, רצוי מעל הנורמה (גומי עצמה ללכת כמו אחסון).

זה היה העיקרון הראשון. העיקרון השני (כיצד לאחסן גומי הקיץ) גומי ללא כוננים, "מגדל" חנות אסורה בתכלית. אני חושב שאתה כבר מבין הסיבה? . אז? לא?? . בעיתון כתוב ש אינטל הוא זה שבקיא בנושא. הכל די פשוט, תחת המשקל של הקצוות הם מעוותים (מגן), הנה מספר השלכות:-רעות אחיזה פני הכביש; -צמיגים ללבישה בחוץ אינו נתמך מעל פני השטח כולו שלו, באופן חלקי; -ללבוש מהיר של הצמיגים. להסיק. בלי גומי דיסקים לאחסן אנכית, ויש אחד קטן אבל שווה תשומת לב לפרטים. צמיגים צריך לסובב כל חודש בתשעים מעלות. גם גומי היה לא מעוות. עצה נוספת כמו לשמור את הגומי (עם מצלמה), למרות שאני בספק אם מישהו אחר משתמש, עליך להוריד את המצלמה לפני האחסון. הם לא יכולים להיות חברים: לסובב, לסובב. אל תתלונן אחר כך כי הסדקים הופיע! כיצד לאחסן גומי (בחורף) אתה מעוניין בשאלה זו? ובכן, לחשוף את סודי במיוחד בעת הסרה התרמילים, ובכן, תראה את מצבם, אם השארית של טביעות הרגל. היא קטנה מדי, ישנם חתכים, פגמים אחרים, למחוק אותו, לא . לשמור את זה זבל. ובכן אנחנו הולכים לדבר על קונדום טוב. אז כיצד לאחסן גומי (בחורף). חורף צמיגים לאחסן במקום קריר. אל תשכח מקום אחסון לא צריך להיות יבש. שוב ושוב. . לא "pelenajte" גומי ככל טוב כמו בקיץ ובחורף. באמת נראה כמו אחסון הצמיג החורף על אחסון של הקיץ "הנעל". יבש טוב לפני אחסון נעליים. שוב, היזהרו נופלים בנזין, נפט וחומרים מאכל אחרים. לשמור את "מגדל" או לתלות מהתקרה. שוב, "מגדל" רק עם דיסקים! הכלל העיקרי לא לבשל יותר צמיגים החורף (הבדלי טמפרטורה חושש גומי), ולשמור את הלחות בחדר. רק במקרה זה, אתה באפשרותך לשמור גומי עד לעונה הבאה.