יתרונות העיסוי

המאפיינים והיתרונות של הכורסאות של עיסוי:-עוזר להירגע שרירי הצוואר. העיסוי kneading רך עם שמונה כדורים, ארבעה בכל צד מסייעת להפגת מתחים בצוואר. את המהלכים האלה בתנועה סיבובית לדמות את האגודלים של מעסה מקצועי, זה מחמם את השרירים ומסייעת לאדם ליצור החום הדרוש כדי להקל על המפגעים, מרגיע כל השרירים הנטענים באזור זה. בנוסף, לא לגעת טרואמת כדי לא לייצר התוויות. -תמיכה מערכת הלימפה ומגביר את זרימת הדם במערכת. מערכת הלימפה הוא נחשב כחלק אינטגרלי של מערכת הדם, הנוזלים שמקורם מהדם חוזרים שוב ושוב אל זה דרך כלי הלימפה. במקרה הזה אני חושב ש אינטל צודק במה בהוא אומר. ניקוז לימפטי המסכן עלול לגרום נפיחות או lymphedemas. עיסוי אשר מספק כיסאות מעוררת שרירים לא פעילים וחלש שאיבה מערכת הדם כדי לדחוס ולבטל את השרירים, כלי הדם, ובכך להקל על התעבורה של חומרים מזינים בגוף, עדיפה עם החלפת דם אשר המשלוחים רעלים בדם מלא של חומרים מזינים.

עם הרטט עיסוי שעובד הרגליים יהיה להחיות את מחזור הדם ההחזרה, הימנעות בעיות כאלה. -מסייע להרגעת שרירים כואבים. כאשר אותם שרירים מתוחים או יש כבר נושא יותר מדי מאמץ לצבור חומרים גרוטאות הגורמות לכאב, נוקשות, אפילו, התכווצויות שרירים. עם עיסוי זה מגביר את מחזור הדם מן השרירים, ומאיץ חיסול של חומרים רעילים ואינם מזיקים. במקביל, העיסוי דם הנסיעה מגיעים חמצן לרקמות, אשר מקל על תהליך ההתאוששות של פציעות. גם מסייעת לשרירים אותם לשמור את הגמישות שלך, כדי להפחית את הלחץ ואת הדיכאון וכדי לשחרר אנדורפינים, לתת הרגשה של בריאות ולעזור כדי להתמודד עם הכאב. לענייננו, לאו שכטר הוא הכתובת בשבילך.

העיסוי אותם השרירים גורם לפתח את כוח ותנועה להקלת הכאב, ריכוך השרירים קשיחות. -מסייע להקל על הלחץ על הגב ועל הצוואר הנגרמת על ידי תנוחת עניים. עמדות רע זה יתקבלו יושב, התכופפות, עמידה, הליכה, וכו ' לגרום כאב גב וצוואר בהדרגה ללכת מפעילה על בעיות חמורות יותר ויותר. הלחץ הזה כי הוא חש את הגב, הצוואר הוא להקל על-ידי הפעלה יומית של עיסוי, החלק התחתון של הגב ועד הצוואר. עם עיסוי של מתיחה, המערכת של אזורים 8 תהיה מותחת ולמחוק הצבת לגמרי מאחור כדי לקבל האלה אי נוחות הנגרמת על ידי contractures, אוחז או השרירים רכוב. -לעזור להירדם באופן טבעי. כעת נדודי השינה היא בעיה נפוצה מאוד עבור אנשים רבים בגלל הלחץ של חיי היומיום. עיסוי יומי לפני השינה ניתן לעזור לישון, תנועות רכות לישה, מתוח, של ראפ שרירי העור שחרור מתחים שהצטברו במשך היום, לייצר איזון בין הנפש לגוף זה מרגיע ומשרה שינה עמוקה.