יצירת פנורמה

בעבודה זו, עכשיו לשמוע לייצור הנסיעות הווירטואלי Panormo כדורית. נניח שיש לך fotoapporat, דיגיטלי בהחלט. וכן, בהחלט לא משנה מה המותג או ברמה. חשוב כדי שהוא יוכל לצלם ולשמור תמונות מחשבים. חלק מהתוכן ברשת, קשה להפחיד את הציוד הטכני כדי ליצור תמונות פנורמיות או סיורים וירטואליים 360 מעלות. אני אגיד לך, זה יכול לקרות להימנע מעלויות משמעותית, ללמוד לבצע סיורים וירטואליים פנורמה 360 מעלות, באמצעות העובדה שיש זמין. בעצם, בואו נתחיל. כל מה שאתה צריך לעבוד עם: – Fotoapporat, כמובן.

עם כבל USB. – מיוחד תמונה פנורמית – עשה במו ידיו: ציורים של I-nete מספיק. לקח לי זמן של 3:00 בבית. – תוכנה עבור ייצור של פנורמה. אני ממליץ על שניים programki, הם זמינים באופן חופשי באינטרנט: Autipano Kolor עם החברה, או באותו PTGUI. אבל גם כך, אני ממליץ, כמובן, לקנות רישיון לפעול. לאחר מכן ניתן להתחיל. – לעמוד מול המצלמה למטה – זה כיף זול, וזה בעיקר להאיץ את העבודה.

– תוכנה עבור מסתלסל סיורים 3d. באשר לי, אני לוקח תוכנה נוספת Autopano גיגה: Autopano סיור. טוב לקנות KRPano רישיון זה, יש תכונות רבות נוספות. אבל גם כך בתחילת אפשר בלי זה. זה יאפשר בחירה קל להכין במחבת גדולה 360 מעלות, מתן טוב הכנסה. כמו תשואה זו? זה לא קשה. האם שני הפרויקטים הראשונים להקליט מצגת על דיסק וללכת מנהלי חברות. העסק הזה אינו ספין מעלה, בכפרים רבים אין הצורך מומחים במקרה הספציפי הזה. המנהלת של הלקוחות שלך: משרדי חברות, מרכזים עסקיים, המציע משרדים, חנויות ומרכזי קניות, בתי מלון, אתרי נופש, בתי הארחה, נופש, סוכנויות נסיעות הסיור המפעילים, סאונה, מועדוני כושר, מכוני כושר, מסעדות, בתי קפה, בארים, מועדונים – פנאי. אתה יכול להשלים את הרשימה ארוכה מדי. אבל למה לנצל את הזמן לדבר, אם אפשר לשאול המטרה, ולהתחיל להרוויח עם המקרה המדהים הזה מיד.