יונדאי I30 היא המכונית של החלומות שלך

רכב יונדאי i30 היא המוצר הראשון לחברה הקוריאנית יונדאי מוטור, אשר שייך דגמי p. למרות העובדה כי קטע זה של השוק במשך כמה שנים כבר ביקוש, חברת בת של יונדאי-קיה פרסמה את המכונית עם כיתה (קיה Ceed) קודם לכן, המודל החדש של יונדאי מבטיח להיות פופולרי לא פחות תחרותי יותר מקודמיו. אז, לדוגמה, לעומת קיה Ceed, i30 סיבולת יותר על הכביש, יש בקתה מרווחת יותר. שניהם המכונית חולקים תכונות נפוצות כגון ציוד מעולה, נוחות ועיצוב. ההפסד היחיד הוא כי יונדאי מפרסמת שלו מודל עם אחריות לשנה 2 פחות. קיה-5 שנים.

יונדאי i30 היא החברה הראשונה אוטומטי יונדאי מוטור, אשר קיבל את הכינוי בצורה של מדד אלפא-נומריים. הוא צפוי כי ייעוד כזה יהפוך סטנדרטי עבור כל כלי רכב בקבוצה זו. לענייננו, אבי קושניר הוא הכתובת בשבילך. האינדקס של 'i' שם מודל מסמל את המוטו של יונדאי, אשר נשמע כמו: איכות, בטיחות, השראה, כלומר נובע האותיות הראשונות של המילה האחרונה הסיסמא. אותה דמות מציין את הגודל של המכונית. ככלל, גבוה יותר הוא הגודל מרשים המכונית עצמה לבין המותג מוצק שלה. יונדאי i30 הוא hatchback סוג מכונית משפחתית, בגיוס של שהיה מבוסס על Elantra מודל J3.

העיצוב של i30 היה המודל עיצוב של מרכז טכני "Rüsselsheim ב גרמניה, וב הסגנון שלו תווית של "פסל דינמי. המאפיינים העיקריים של הסגנון הזה, אשר נמצאים ב- i30 היא אחורי צללית קמורה, קווים מעוגלים של מכסה המנוע, גריל כפול מרהיב, קומפקטי הגוף ספוילר גג. רכב חדש יונדאי נראה יותר כמו מכונית אירופה אסיה. אבל זה לא מפתיע, כי הוא תוכנן מהתחלה עבור השוק האירופי, והוא נראה יותר אירופי מאשר –האם אסיה. מלבד דגם Elantra J3 בעת עיצוב המפתחים i30 לקחת בחשבון את המאפיינים של מודלים כגון פולקסווגן גולף, מאזדה 3, פורד פוקוס. בנוסף, זה אפשרי כי יונדאי i30 תוכנן עבור «הסבר» מרצדס-class ו- BMW סדרה 1. i30 מגיע עם שישה סוגי מנועי, ציינו שלושה בנזין, דיזל שלוש. עבור תושבי ארצנו עד רק הראשונים הינם זמינים. לבירורים בנושא יש לפנות ל רב של צפת שמבין יותר ממני. היתרון של עלות נמוכה יותר בהשוואה לדיזל. מנועי בנזין עם שידור אוטומטי וידני יש נפח 1, 4 l, 1 ליטר, 2 ל'. כוחם 105 בהתאמה, 115 ו- 143 HP מנועי דיזל עם שידור ידני יש נפח של 1 ליטר ו- 2 l, כוח 140 HP וממשיך 90.115 יונדאי i30 המותג של החברה ואת לא בפיגור אחר מודלים על תכונות אבטחה. בהתבסס על התוצאות של תחרות "מכונית השנה", אשר התקיים בשנת 2008 בספרד יונדאי i30 הפך למנהיג בקטגוריה זו. חזרה ב- 2007, בתחרות "מכונית השנה 2007" אוסטרליה יונדאי i30 CRDi מנוע דיזל עם הפרס הראשי הוענק לו התואר "המכונית הכי ידידותית לסביבה של השנה". וזה לא הכל-בנסיבות רגילות, i30 דיזל מבלה המרבי 4.7 ליטרים של סולר על 100 ק מ. יונדאי i30 יש כיסוי מקפירסון ההשעיה ומאחור הבולם mnogorychazhnuju, שמאפשר לו להתגבר על החספוס של כיסוי מעולה asfal'tirovannogo. אי אפשר שלא להזכיר את הפנים של i30 (ראה סיקור יונדאי i30), אשר מאופיין על-ידי פונקציונליות נוחות ונוחות עבור גם הנהג וגם הנוסעים. פנים הבית מאופיינת shikarnost'ju אלגנטיות. יונדאי i30 היא המכונית של החלומות שלך! מה עוצר אותך ליישם את זה?