טעויות נפוצות שיש להימנע לפני פרסום מאמר

להימנע כמה טעויות נפוצות אשר מחברים רבים להיכשל ולבצע פרסום מאמר.כאשר אתה שולח בהצלחה את הפריט כלשהו באינטרנט, פרסום מאמרים (עורך כתיבה), יש לך ההזדמנות יהיו חשופים אלפי מנויים, אפילו מיליוני הקוראים באופן מקוון. במקרה הזה אני חושב ש אפריקה ישראל צודק במה בהוא אומר. עם זאת, כדי שיהיה לך הצלחה, אתה חייב להתחרות עם אחרים מוכרי אינטרנט גם לשלוח מאמרים שלהם העורכים באותו.השאלה היא. איך להפוך את הפריט שלך לבלוט בקהל? אתה צריך למצוא תשובה לשאלה זו, אחרת. שלך מאמר להתבזבז. אלו הן הטעויות הנפוצות ביותר שנעשו על ידי מחברים רבים של מאמרים. חרק # 1 – נישה שוק בכיוון הלא נכון.

מחברים רבים לשלוח מאמר שלהם שוק נישה לקוי מונחה עצמים. שולח את הפריט שלך לקהל היעד שלך, לא שברו את הפריט על-ידי שליחתה אל כל גומחות של העמוד של כתיבה עורך. חרק # 2 – שורת נושא ריקה. עליך לכתוב את הכותרת של המאמר שלך על הנושא של הדואר האלקטרוני שלך אלקטרונית. רבים מחברי המאמרים שנשלחו שלהם מאמר ללא שורת הנושא, במקום הקלדה למשל \"מצגת חדשה של המאמר\" או \"המאמר לפרסום\", או \"לשקול\", או \"מאמר חדש – טעויות 6 שיש להימנע לפני שליחת הפריט שלך העורכים כתיבה\" ועוד. באג # 3 – לכתוב מאמרים עם אותו נושא זה 99% של המחברים. תוכן המאמר שלך הוא רעיון ברור, מטופלים עם הבדל קטן מאוד באותו נושא שאחרים כותבים.לקבל מאמר חדש וייחודי. לומדים משהו חדש משוק שלך, ממיר.

למדתי את זה במאמר אחד. אתה יכול לכתוב מאמר על כל נושא שעולה על דעתך. לדוגמה מאמר מחדש, הכותרת של \"כיצד למנוע דואר זבל\" או \"איך לעבוד על האקרים עם המידע הזה\" שגיאה מס ' 4 – פרסום מאמרים. המאמר שלך שזה מונחה הקידום של מוצרים או תוכניות שותפים שבהן אתה משתתף? לכתוב מאמר על פרסום היחידה להרוג את העסק שלך באינטרנט. להשאיר פרטים של אתר האינטרנט בודד בתיבה משאבים בסופו של כל מאמר. Da משהו חופשי, כמו חינם ספרים אלקטרוניים, דוחות חינם או כל להורדה בחינם. מזמין את הקוראים לאתר שלכם כדי לקבל את הבונוס שלך. טעות מס ' 5 – חוסר מידע בעל ערך. האם המאמר שלך מחנך קהל היעד שלך.?אנשים להירשם רק לפרסום אלקטרוני לקבל מידע בעל ערך. אם אתה מקבל מידע על נושא זה לא מעניין אותם, לא תוכל לחנך אותם בכלל, הם יהיו נמוכים. ולכן מפרסמים, אין לפרסם את המאמר שלך, שכן מרבית המוציאים לאור כתיבה לספק את המידע הטוב ביותר כי ניתן למנויים שלהם. באג מס ' 6 – בעיות איות. יותר מדי שגיאות כתיב בכתבה שלך.? אם שלחת את הכתבה שלך. עם יותר מדי שגיאות איות רק יגרום לך לאבד זמן. בדיקות, המאמר פעמיים לפני פרסומו, בשימוש אז כל תוכנה איות. הרוב המכריע של מעבדי תמלילים כוללים כרגע בודק האיות. חרק # 7-פורמט לא להיות בטוח לעצב את המאמר שלך עם 65 תווים בשורה. הגודל של המאמר שלך צריך להיות בין 500-750 המילים. אתה יכול לשלוח את המאמר שלך באמצעות MS Outlook Express. להיכנס לתפריט \"כלים\" ולחץ על 'אפשרויות'. לחץ על לחצן 'שלח' ובחרו ' שליחת דואר בתבנית 'טקסט רגיל'. לחץ על \"הגדרות טקסט רגיל\", בחר 65 תווים של טקסט כדי להתאים באופן אוטומטי כדי לשלוח דוא. הימנעות מטעויות קודמות ולראות איזה faciln זה הוא פרסום מאמר בהצלחה בכל כתיבה עורך הרבים הקיימים ברשת. בהצלחה. על ידי ארגון יעיל. Miguel Domínguez.