טיפול בנדודי שינה

האדם סובל מנדודי שינה כאשר הוא לא נרדם באופן משקמת. חוסר שינה מספקת יכול להתרחש בזמן האתחול, או לא להיות מסוגל להחזיק את החלום באופן רציף, או משום לישון מספר שעות הרבה לפני הזמן של בעליה מאבד את האפשרות להמשיך מגורים. קושי זה שיש שינה רציפה, נינוחה יכול להתרחש ללא קשר בעיות בריאות פיזי או פסיכולוגי או רגשיות אחרות, במקרה זה ראשית נדודי שינה או בגלל כל בעיות בריאות מסוים, קשיים לפי רגש, המצוקה של החיים זו נקודה בזמן קיוםדאגות, מתח וכו ' ואז נדודי שינה זה נקרא משני. ניתן לתת השם למדו מתרחשת לך נדודי שינה או Psychophysiological, כתוצאה האדם כבר מאגד את האפשרות של מגורים לא אפשרית. כלומר האדם חש עם חלום להיות חופשה נינוחה, ועייפות די אבל כזה מתח, הפחד הוא חש כי שוב כדי להפריע החלום שלו, כי זו כמיהה, זה הפחד, החרדה, הלחץ כשמדובר ליפול בשינה ואת הצהרת הפרטיות לשחק אתה תכסיס מלוכלך, שכן הוא משפיע באופן שלילי זה לישון. הוא אינו מסוגל להירדם באופן מיידי, או מרפה עייפות המוצר כן השינה אך מתעורר מכן זמן קצר לאחר ונמצא על פי ומכאן לא נרדם, או עושה את זה בשלבים, או נרדמת, זמן רב לפני מועד התעוררות, מאבד את האפשרות להמשיך מגורים ואתה לא יכול לחזור לישון. זה נדודי שינה הנלמדים עם רק כמה כמה לילות או כי כבר קושי לישון, ניתן כבר להכין לרעה על האדם, ואת המיידיות יחיד של מגורים שעות או של פעילויות לפני שינה שריפות יותר הסוגר להדגיש שהוא הקדמה הלילה של נדודי שינה.

לפעמים הסיבות אלה לילות של נדודי שינה קשורות ממריצים משקאות בשפע של הסנוניות אדם כגון קפה או משקאות אלכוהוליים, להשפיע גם על תרופות מסוימות. לחץ כאן שרי אריסון ומצא עוד . הוא לעתים קרובות משמעותי לקיים שיגרה למנוחה, לדוגמה אנשים הם מורגל מטעמים עסקית לשנות את לוח הזמנים של העבודה, זה משפיע ברמה של עייפות, הרמה של צלילות הדעת, עם השפעה ישירה על האפשרות או לא שינה הוא צומת טבעי, השעות צפוי למנוחה טובה. לעתים קרובות להשפיע לקיים פעילות דינאמית, אך בלתי פעיל. רוחני בעבודה, אין הפרשות עוקבות של אנרגיה פיזית השפעות לפני השינה גם כי האדם מרגיש עם המון אנרגיה פיזית מבלי לבזבז. האמור לעיל התכתבת כדי מלומד נדודי שינה.

כעת הבה נבחן מהו נדודי שינה משנית. היא נדודי שינה כי הוא עקב סיבות אשר יכול להיות פסיכולוגי (דיכאון, חרדה), פיזית (כאב הוא הסיבה תכופים של נדודי שינה – אקוטי או כרוני – מקרה כזה לאחר הניתוח). קודם כל מראה לנו כי סוג זה של נדודי שינה, כמו גם הפתרון של נדודי שינה עצמו לבקש שינוי של מה גורם לו, לדוגמה במקרה דיכאון נפוץ מאוד סתיו אדם דיכאון ישנים הלילה הראשון אם לא ולאחר מכן, מוקדם מאוד, ארוך לפני עלות השחר היום האדם כבר ער ומתחיל לנדוד דרך הבית. כתוצאה מכך, ועם מותו של היום שבו מוצג בתור מפיק גדול של ביקוש גדול יותר אספקת דפרסיה / ה לא, עשויה להתמודד, מקובל להעביר את השעות שינה אחר-הצהריים (ערב) יפוג, האדם צריך לישון. כתוצאה מכך, כאשר מגיע הלילה, אותו אדם דיכאון יש כבר ישנתי מספיק שעות שהן אשר הם כדי למנוע את זה ליישב את החלום בצורה הרגילה, במהירות, אלא ההפך או לא נופל ישן במהירות, ולכן נותן מספר אינסופי של פונה מיטה אם הוא מצליח להירדם היא על-ידי זמן קצר מאודלהתעורר שוב, חוזר מחזור אמש, אז באותם ימים שוב אותו כפי שהוצגו נטל כבד שקשה לסבול, היא עוד יותר מחמירות דיכאון שלה. לכן חשוב מאוד לטפל דיכאון ולאחר מכן את נדודי שינה כך האדם יכול להחזיר את היכולת שלהם לשבור ואת זה גם משפיעה על תסמיני דיכאון הופכים יותר ויותר מתונה יותר, עם שיפור באיכות החיים שלהם, לשפר את איכות השינה גם כתוצאה. לפעמים אנשים אשר מונעת מהם להירדם הם תמונות וחוויות של נסיבות טראומטי וכואב להוביל אותו דווקא לא רוצה לישון כי הוא מרגיש במהלך מוקדמת כדי חלום מגורים, גם בזמן השינה, היא שולחת תמונות כואב לא רוצה לחוות שוב, ולאחר מכן עובר כמה פחד phobic לישון, כדרך למניעת תמונות אלה עולות השכל שלך, האופי שלך, לזכרו (הפרעת המתח). יש גורם פיזי או פיזיולוגיים רבים למנוע השינה, דוגמה כאב נגרם מדלקת פרקים, גסטריטיס, גב כאבי ראש, מיגרנות, בכל מקרה לא צריך לפרט יותר כדי להראות כמה אלה משפיעים על הסימפטומים ב למנוע שינה. לאחר מומחה רפואי הוא הגורם הוא בדרך כלל אין צורך בנוסף לטיפול בנדודי שינה כי זה היה כמו טביעת חוזרים למרות הגורם השתנה. עם הגיל, עודף משקל, מתרחשת ברמה של נשימה מה שנקרא בשינה, המתרחשת נשימה הוא חתך, רדומים מושלם זה להתעורר, עם נדודי שינה התוצאה כתוצאה. זה נפוץ מאוד, כי אנשים עם עודף משקל, הקשישים, סובלים במספרים יותר וקשיי שינה. ומייצרת כי נדודי שינה? זה קורה כי האדם לא לנוח היטב