חציל ממולא אורז

לאכול בריא חשוב מאוד, לכן אנחנו צריכים, לפחות פעם בשבוע, נהנים קערת ירקות/ירק. אנו יסביר כיצד להפוך פשוט מאוד, המנה ובריא מאוד באותו זמן. מסוימים באפשרותך לחפש מאכל דומה מאוד. מאכל זה תהיה מוכנה כ- 4 אנשים. לחץ כאן אפריקה ישראל ומצא עוד . לפני שתתחיל, אנחנו צריכים את החומרים הבאים: 2 חצילים (, גדולים מאוד) 1 בצל 2 שיני שום 1 גזר תרד עלים טריים פרוסות רך גבינה מלח, שמן עבור הכנת תבשיל זה יתחיל לבצע חתך אודות חציל (מקצה לקצה). כעת אנו לפספס מלח ושמן והכניסו אותם התנור ב- 200 מעלות במשך כ- 15 דקות.

השלב הבא יהיה לשים את האורז כדי הרתיחו מים עם מלח במשך 15 דקות. כאשר יש לנו אורז חציל והופך, אנו נצא להמשיך לחתוך את שום, בצל, גזר, לאחר מכן pocharemos ב למחבת. בהמשך אנו להחדיר במחבת שתרד עוזב לתערובת והמתן להיות חומרים pochen. כאשר aubergines, נצטרך לחכות הוא atemperen להיות מסוגל לנהל אותם. מכן בעזרת כפית, אנו descarnamos חציל, לחתוך את הבשר על-ידי הוספתו כדי ערבוב והכניסו את פריטי המעטפת שלם של חציל מגש. לאחר הבישול האורז גם להוסיף אותו השילוב.

מערבבים היטב עבור כמה דקות, מסירים מהאש. אנו שופכים את התערובת לתוך העור של חציל ולמקם כל אחד או שני פרוסות גבינה. אנו מציגים מגש תנור עם חצילים כמה דקות כדי להמיס את הגבינה ואת …. Alistas! למרות זה מקום, מומלץ לאכול אותו חם.