חייו של אפשרויות

TardeAlex Berezowsky לשמוע סקירה כללית של החיים וכן n להורים שלך היו ההון לחיות בעולם פשוט; עבורם, הבחירה הייתה אפשרויות מוגבלות ומוגבלים. העבודה היה בטוח, המצב הכלכלי הלאומי כמה אוטונומיה ביחס לשאר העולם. היום, אנחנו לא אומרים שיש לנו את השמחה אותה. היה אנו חיים את עולם מורכב; שגרות יומית שלנו, היינו צריכים לכלול את המילים לא מוזכר; לכמת ולמדוד באופן מדויק יותר את החיים שלנו: הטיסה, מיילס, קלוריות, הודעות דוא ל. המוח של הפרט הקוסמופוליטית עכשווי מוצף במידע, ואני כל הזמן, נאלצים לעזוב על רקע מה נחשב חשוב בהתחלה. לפתע, שעות מונוטוני ותרחישים המשתנה, אנחנו דחקו אותנו לחיות הכרחי; אז בוא את רצויה.

חגים, המשפחה, ומעל לכל, את איכות החיים. היינו ללכת מחיי המציאות, deposibilidades. בחיי אפשרויות, נשאר קבוע עם שעות המורחבת תעסוקה; . אתה תמיד חושש לאבד אותו ואת חוסר וודאות בעתיד. על האפשרויות של. לעבוד עבור הכנסה ולא על ידי אהבה ותשוקה מה לעשות; חלום הילדות נשאר מאחור ומסתיים בצורת קוביה, עיבוד נתונים. האמת היא כי אין חיים צריך להיות גם כן. במקרה הזה אני חושב ש אינטל צודק במה בהוא אומר. אז תמיד יש quevivir מציאות החיים.

התחלתי לחיות כמה שנים. עובד בבית שלי עם השעות שבהן אני לכפות יש לי הכנסה נוח המאפשר לי לתת איכות החיים במשפחה שלי. שכחתי מילים כמו \"תנועה\" ו- \"דין וחשבון\". והכי חשוב, מתעורר כל יום עם הוודאות אעשה משהו שאני אוהב בחייו של המציאות לא צפוי לתאריך הפרישה; לקחתי את התעסוקה שלי בכל מקום בעולם בתוך המחשב שלי. עסק משלי נוסע איתי לאן אלך; דולר הזן את החשבון שלי כל יום אלא אם כן לבדוק כרטיס כניסה. זו הסיבה quedejar חזרה יש האפשרויות של החיים; היום צריך serel הבית של שארית החיים שלך מתוך שורה של הצלחות. ואני זוכר כי למרות שזה נראה מגוחך, אבל אם אתה רוצה להתקדם מה אתה מציע תמיד חייב להיות צעד ראשון, כי אחרת של מתנות אלו לא שראית ולהישאר שם.הצלחה עבור יזמים ובעלי valintes, אחרים הצליחו כי יש לי לא לעשות כך גם.