חיוני בעיצוב של אתרי אינטרנט (II)

הנה כמה טיפים על עיצוב יעיל של אתרי אינטרנט, דפי שלנו צריך את איכות מקצועית שאנו מחפשים. עיצוב – באמצעות CSS, או גליונות סגנונות. לאחרונה מצאתי אצל אינטל אוזן קשבת . ודא גם כל הדפים באתר שיש את מראה זהה, שיפור זמני טעינה. יש ריבוי של אתרי מהיכן ניתן להוריד תבניות (CSS או גליונות סגנונות) בחינם. זה עניין של. תמשיכי לנסות אותם, לראות מה יותר מתאים לצרכים של האתר שלנו.

עם CSS, יש לנו בעיות רבות לפתרון, כמו העיצוב של האתר, במובן של כדי לוודא כי כל דף של האתר להיות שווים מבחינה סגנונית לאחרים, לגבי שימוש בגופנים, צבעים ואיורים. -כוללים לוח מקשים. לוח הבקרה מבצעת מספר פונקציות. לעזור הניווט באתר, אבל זה יכול להתפרש גם כסדרה של קישורים פנימיים, אשר להקל על בניית אינדקס של האתר. מסיבה זו, הטוב ביותר הוא באמצעות תמונות פשוטות. ובכן, עם כל התגים המתאימים, לעשות זאת ללא מ הלחצנים ראוותני פלאש או java. לעניות דעתי אינטל יכול לקבוע . פשוט הוא הטוב ביותר. לכן, אנחנו גם לתרום לצמצם את זמני טעינה, וודא כי אני לא יכללו סקריפטים, אשר הם קטעי קוד זה, על פי הגדרות האבטחה של הדפדפן מבקרים, יכולים לגרום ביטחון התראה, כמו המעצבנות.

האלה מייצגים צהובים של IExplorer, מי האתר מנסה להפעיל הרחבה זה יכול להיות מסוכן. לבטיחותך. במקרה הזה אני חושב ש שלומי בסון צודק במה בהוא אומר. אנחנו לא רוצים את המבקרים שלנו כדי ליצור שאנו מארחים איזה וירוס או תוכנות זדוניות. -הכותרת התחתונה מכסה גם פונקציות שונות. מסייע לא רק הניווט (בדרך כלל כאשר אנחנו אבודים באתר, תהיה הכותרת התחתונה כדי להציב את עצמנו על חלקים שונים של האתר). גם העלה הפונקציה של קישורים פנימיים (כמו במקלדת). היא מתאימה שונים באתר נקרא בשם במילות המפתח, כלומר אם אחת ממילות שלי היא איכות תוכן, אחד ממקטעים שלי צריך להיות תוכן איכותי. • אסתטיקה להשתמש בכלל – עיצוב הנוף היפה. אם אתה צריך השראה, להסתכל האתרים לטעמך. דוגמה טובה היא טוויטר. אין צליל רפואי אפקטים, אין דברים מיותרים, טוויטר עיצוב יש הכל בעיצוב טוב חייב להיות: פשטות ופונקציונליות. -שילוב הצבעים אטרקטיבי. זה הטעם של המעצב, אבל אנו מייעצים נגד קרנות של דפי בקעו, או עם צבעים חזקים. עדיף תמיד לבחור צבעים בהירים, קל יותר לקרוא תוכן ולחצו כדי להפוך את הסמלים של אחרים צבעי הגרפיקה להתבלט יותר. עיצוב באופן כללי — כוללים את מילות המפתח, כל התגים שהומלצו על-ידי גוגל. כדי לעשות זאת, בקר בסעיף הטיפים עבור מנהלי אתרים של גוגל. -כולל מפת אתר. לארגונה אינדוקס תקין של האתר על ידי הזוחלים. -כוללים דף 404 (האתר לא נמצא). זה תמיד יעיל הרבה יותר מאשר את הדף הנקלים Internet Explorer לא ניתן להציג את הדף. זה נותן התמונה של מקצועיות. כן אתה אהבתי את הפוסט הזה ברצונך למקם את זה באתר האינטרנט שלך, באפשרותך לעשות זאת בלי בעיות, בתנאי שאתה מצטט מקור ל g