חדרי אירוח במנדוזה

כל האפשרויות בחדרי אירוח במנדוזה האפשרויות בחדרי אירוח במנדוזה מנדוזה הוא אחד החדרים במלון בוגרת יותר של הרפובליקה ארגנטינה. אל דאגה טבע הוא האיש הנכון . בזכות ההשקעות של המגזר הפרטי, במהלך האחרון חמש שנים נבנו רבים איכות מלונות וחדרי אירוח במנדוזה. אחת אלה מיזמים חדשים אשר יש מהפכה תעשיית לינה במנדוזה היא הסוויטות פארק דיפלומטית. מלון ארבעה כוכבים סופריור זה לקח צעד אחד מעבר מבחינת איכות השירות. הגה ויצר כדי להבטיח סיפוק לחוויית המשתמש, הדיפלומטיים היא מסוגלת להציע מגוון רחב של שירותים, הרבה יותר מכל חדרי אירוח במנדוזה. אותו הצוות הדיפלומטי שאומן מיוחד במקצועות מתעשיית אירוח.

חסד והחום שלו הם ייחודיים, כמו גם את כל שאר האוכלוסייה מנדוזה. בהדיפלומטיים, הנוסע לקבל תשומת לב בשלוש שפות שונות, כל יום, כל היום. במרחק מה הם רואים חדרי אירוח איכות העליון של מנדוסה דיפלומטיים מסומן על-ידי מספר עובדות, ביניהם, הרמה של ציוד של חדרי המלון. הם 178 קומות החדרים 19, הקטן ביותר אשר יש 32 מטרים רבועים. כל החדרים מצוידים עם מסך פלזמה, חום בודדים של מיזוג אויר ופינת עבודה, עם דלפק עבור שני אנשים. סוויטה נשיאותית: יש חדר ישיבות עבור עשרה אנשים.

באשר גסטרונומי להציע הדיפלומטיים עם bridar, שוב, מצאנו אין מקבילה מקומות לינה נוספים במנדוזה. רוחני במסעדת לה, רלה & ממייסדות ארגנטינה, רק מספקת אפשרות של גסטרונומיה ברמה הגבוהה ביותר, עם נציג מנות מהמטבח הבינלאומי. ניתן ליהנות מנות עשיר מסורתי וגסטרונומיה ארגנטינה. אך לפני קבלת זה ערב טעימה, הנוסע רגע מנוחה בחדר יין טעימות, המקום תוכנן במיוחד כדי ליהנות ויינות ארגנטינאיים טעים ביותר. על-ידי כך, כאשר לספר לנו על חדרי אירוח ולינה איכותיים, המלון דיפלומטיים, סוויטות, מנדוזה הוא המקום המתאים. האפשרויות הן אינסופיות. זה אפשרי לארגן פגישות ואירועים עבור אנשים עד 230 בטרקלין הקיסרי. לדמיין איך יכול להיות סמינרים, מצגות או פגישות אזוריות של מכירות כמו גם בסביבה שלך. כמו-כן, היא אפשר לומר עם ציוד מולטימדיה של הדור האחרון. ניתן לספק את שירות קייטרינג על ידי המלון דיפלומטיים. בסופו של דבר, כשאנחנו מדברים על אירוח ברמה מנדוזה של הפרמיה, דיפלומטית פארק סוויטות הוא בחירה חכמה. Santero מרטין