חג בפרו עם שהייה מלונות קוסקו

פרו היא יעד תיירותי פופולרי בעולם כולו, הרבה תהילה את קוסקו ואת שלה מתחמי הארכיאולוגי ערך כגון המצודה הגדולה של מאצ'ו פיצ'ו בין היתר. לימה היא עיר הבירה של פרו, והוא ממוקם על חוף הים מול האוקיינוס השקט. בדרך כלל זהו הנקודה הראשונה של התחנה לכיוון פרו מאז היחידה התעופה שהבינלאומי ממוקם בעיר הבירה. לימה יש הרבה מה להציע במחוזות השונים שלהם, איזה תייר יותר מאשר אחרים כגון מיראפלורס, סן איסידרו, Groove הגיא. לחץ כאן טבע תעשיות ומצא עוד . מיראפלורס מזוהה על-ידי מלונות היוקרה שלה, כל כך טוב כמו המלונות האלה קוסקו.

קוסקו היתה בירת האינקה האימפריה עוצמה דומינו חלק גדול השטח מדרום אמריקה במשך שנים רבות. קוסקו היא עיר הממוקמת יותר מ 3,000 מטרים מעל פני הים ולכן יש צורך של הסתגלות קודמת או אחרת להימנע פעילות גופנית. הרוע של גובה המכונה soroche נפוץ מאוד, אז היא הטובה ביותר להימנע מכך. המרכז ההיסטורי נמצא המקום המועדף על התיירים כדי להזמין את אחד מהמלונות קוסקו, זה יכול להיות האפשרות שלך, מחירים הן מגוונות על פי המאפיינים של חדרי האירוח. כיום, קוסקו מוכרת כבירת הארכיאולוגי של אמריקה. הוא מסע אל המצודה של מאצ'ו פיצ'ו זה יותר מעניין שאתה יכול לעשות במהלך החופשה בקוסקו. הנסיעה הזו ברכבת וכולל משך משוער של 3 שעות וחצי. מאצ'ו פיצ'ו מפתיע כי הוא נבנה להרים אבנים ענקיות.

אדריכלות האינקה היה אחד הטובים ביותר של זמנו. יש גם כמה מלונות לקוסקו באזור שמסביב מאצ'ו פיצ'ו אבל המחירים יחסית יקרים יותר. ספר אחד מאלו שאינם קרוב למרכז העיר. עוד יעד מעניין ששווה לחקור היא העיר הלבנה. מומלץ להזמין שרה Martínez אחד. שרה כותב מאמרים מעניינים של תיירות בין היתר של האינטרס הציבורי. פרו יכולים להציע יותר מאשר מה ממתין יש חופשה בלתי נשכחת, לבקר אותו.