התחלה משלך: למכור דברים ב- EBay

הפופולריות של האתר פומבית מקוונת eBay כבר האגדי. עם מיליוני עסקאות יומי, לא פלא למה אנשים רבים אשר לא בדרך כלל לקנות באינטרנט באופן קבוע קניית פריטים דרך eBay. עוד מידע על אפריקה ישראל ניתן למצוא באינטרנט. שולחנות עתיקים של שמלות כלה מותג חדש לשטוף, כל דבר תחת השמש הוא בתוך קטגוריות רבות באחד אתרי האינטרנט הפופולריים ביותר של האינטרנט. יזמים רבים ניצלו את הפופולריות של האתר לטובת שלך ולמכור דברים ב- eBay. עם עלויות בית קטן, השימוש של eBay כמו השוק שלך במקום חנות רגילה, למכור פריטים ב- eBay היא דרך מצוינת עבור כל היזם לפתח עסק מצליח. יש הרבה ספרים אלקטרוניים אתרי אינטרנט ייעודיים כיצד להפעיל עסק ב- eBay, כך שפע של משאבים ב- World Wide Web. זה אפשרי לחפש אנשים שיצרו חברה של eBay ההצלחה שלהם כתבות ועצות שימושיות.

ניתן למצוא אנשים אלה על-ידי מגע ישיר עם אותם דרך האתרים שלהם דרך eBay או אתרי אינטרנט עסקי. בנוסף, עליך לסקור את אתרי האינטרנט המוכרים eBay אחרים, במיוחד אלה שמוכרים דברים דומים על הסחורה שלך. לבסוף, גישה לאתר האינטרנט של eBay, למצוא פרטים על איך ללכת על הגדרת העסק שלך ב- eBay. תוכלו למצוא שכמה מכירות פומביות תהיה מוצלחת יותר מאחרים. מוכרים רבים מחליטים להקים שלה מכירות פומביות כדי לשים קץ סוף שבוע במקום יום בשבוע. מוכרי אלה יש לקבוע שלה מכירות פומביות נוטים לגרום עסקאות גדול יותר בזמן זה קונים פוטנציאליים יותר בתור.

לא משנה מה תבחר למכור ב- eBay, זכרו את הגודל והצורה. משלוח כל הפריטים ממכירה פומבית על הקונים שלהם, אשר יכסה את העלות של משלוח התשלום שלך. לעומת זאת, קבוצת בזן בהחלט מבין את הסיפור. מסיבה זו, ייתכן קונים רבים מסרבים הצעה על פריטים שלא יהיה יקר עבור המשלוח. בנוסף, עליך לבחור פריטים שמתאימים בקלות לתוך סטנדרט בתיבה גודל, בהתחשב בעובדה כמה אלמנטים של גודל גדול (למרות שזה יכול להיות קל) יהיה יקר לתחבורה. מומלץ לא ידע המדיניות של משלוח של שירות הדואר האמריקני, בנוסף חברות ספנות אחרות. בנוסף, אם התוכנית של שליחת כמות גדולה של מאמרים, עליך לשקול אם אתה הולך לקבל שלהם מספקת של המשלוח. מוכרים רבים להוסיף דמי טיפול קלה כדי לכסות את עלות אספקה אלה. כמו עם כל הפעלה של עסקים, לשקול איזה סוג של עסק של eBay שבו ברצונך להתחיל. להחליט אילו פריטים כדי למכור יהיה חלק גדול של סטארט-אפ של העסק שלך-eBay, כפי שאתה יודע היכן תקבל את המניות. מוכרים רבים לבחור למכור את מוצריהם בעבודת יד ביד או במקום את הסחורה שנרכשה. אחרים בוחרים למכור עתיקות ב- eBay במקום שטח השכרה בקניון עתיקות או הקמת חנות אוהל מסורתי. אם כעת השתתפות בעסקים "בבית" מרי קיי, השף Mimados או זיכרונות יצירתי, eBay היא דרך מצוינת כדי להרחיב את קהל הלקוחות שלך. קונים רבים מחפשים נושאים אלה, אך לא יודע נציג או לא רוצה להמתין את הזמן סדר מסורתי קבלת המוצרים שלהם. מה אתה בוחר למכור ב- eBay, המראה, שרטוט של המכרז ניתן לראות כל את שונה כשמדובר למכור את המוצרים שלהם. אולי התכונה החשובה ביותר של המכירה הפומבית של אתר האינטרנט שלך יהיה תמונות של המוצרים. להשקיע לשלם מצלמה דיגיטלית היטב בסופו של דבר, כמו רוב משתמשי eBay נראים לא מכירות פומביות אלא אם יש להם תמונות המוצר המצורף. התיאור שלך עליך להשלים את התמונה, לתאר את המוצר לפרטים הקטנים. אם יש כשל כלשהו בנושא, הקפד לשים לב זה אפילו לקחת תמונה. תוכלו למצוא מוכרי מעדיפים הצעה על פריטים שאינם יודעים כי הוא מעט נפגע במקום לחשוב כי הם כבר שולל לקבל המכירה הפומבית שלך פחות מושלם התנאים. ההצבעה של הקונה שעושה את המוכר דירוג יהיה מאוד חשוב, מאחר שהם נמכרים פריטים המבוססים על אמונה טוב שלך. ג'ון אוואנס פועלת וכן כתב הצלחת ספר שיחות התראה עם יזמים ההצלחה באינטרנט אשר זכתה לשבחים נרחב במגוון של המדיה המודפסת ובאינטרנט. אם אתה רוצה ספר זה הוא שמוחלט חייב לקרוא!