התהליך הניהולי

ניהול תיאורטיקנים העלית התהליך הניהולי, מאז תהליך זה נעשה כמעט על הכל. מפרוייקטים מיוחדים של נאס א כדי לייצור נעליים, הולך, מן הסתם, עבור הכנת המבורגרים, ניצול מחצבות אבן, מתן שירותי הבריאות, אפילו בחינוך, שנאמר כי הלמידה היא תהליך שצריך גם לתת. אבל התהליך מעבר העסקית וההתפתחויות חינוכיים. לעומת זאת, אינטל בהחלט מבין את הסיפור. אותן מדינות, המדינות או רשויות מקומיות, חייב להיות טוב מנוהל, אך באותה מידה הם יכולים בצורה עלובה לנהל. הוא הועלה, כי בקולומביה אינו צריך נשיא אבל מנהל. . ובכן, אנחנו עלול לסכן שאתה צריך הוא נשיא שהצליח בארץ.

הדבר יכול אמר של מחלקות, עיריות שבו זה יהיה שימושי שיהיה חבר הנאמנים ומנהלים ראשי ערים, בהתאמה. פיטר דרוקר. אחד רשויות העולם הגבוהה בממשל מודרנית התייחס לנושא של מינהל ציבורי וההשפעה שלה על המדינות המתפתחות. עשו זאת במונחים הבאים: אין מדינות מפותחות או מדינות מתפתחות, אם לא פשוט מי יודע כיצד לנהל את המשאבים הזמינים ופוטנציאליים וטכנולוגיה הקיימים, מדינות, כי עדיין לא יודעים לעשות את זה. במילים אחרות, ישנן מדינות sub מנוהל ולא מנוהל. תצוגה זו של גורו אמריקאי יכול להתחיל להסביר למה יש אומה עם המשאבים הטבעיים, מכרות, ספנות, ההידרוגרפיה כמו שלנו עדיין לא DT וקונצרט של העולם מופיע ממוקם מדינות קטנות ולא כפי מחוננים על-ידי הטבע כמו גרמניה והולנד.

אבל כל אלה, מהו המינהל? . זה בראש ובראשונה מאמץ משותף. המינהל, המעורבים בה צריכה להנחות את החברה כלפי ההישג של מטרות, יעדים, שהם צריכים להיעשות באופן לוגי בתנאים מסוימים של עלות, בגבולות המתוכנן. ניהול נוגע, במילים אחרות, את תהליך וסיים אותם ביעילות בשיתוף מרצון של אחרים. התהליך מייצגת פונקציות הראשית מנהלים מחויבים. פונקציות אלה כוללים תכנון, ארגון, כיוון ובקרה. כיוון נכון של תהליך זה הוא מה מבדיל בין של ניהול טוב של בכדור. אם מאמין אתה פיטר דרוקר, פרט זה הוא כי ההבדל בין פיתחו מדינות לא מפותחות. -Alejandro Rutto Martínez הוא היוקרתי אקדמי איטלו-colombiano, כיום קשורה במספר אוניברסיטאות ומוסדות להכשרה מקצועית. הוא גם עיתונאי, הוא מרצה של אירועים, כנסים, סמינרים ופגישות. באפשרותך להפוך קשר בדואר או על ידי 300 8055526 הטלפון הסלולרי. בקרו באתר שלהם:.