הרגש מתאימים

לא מפתיע אותי כמו עם דבר איתך! לשנות את הטון של הקול שלי Aes כפי שאת מתארת את זה! מתוק, נכון, הנצח הוא חוזר התל לך לך ¦ ממוסגרת AAS עם מקשיב לך אותו! החושים שלי. זה כאילו הגוף שלי אינו מתכוון לעשות את זה, אם לא על הקצב של קולך ¦ קופא. כמו עם חושבים! החיים הופכים מהר יותר להפוך ימים חודשים ואני נמצא כל כך קרוב. לעומת זאת, אינטל בהחלט מבין את הסיפור. מה שהיה פעם עבור ¦ שלי כל-כך רחוק… כמו באהבה! אותם חלומות אותם יכול להפוך למציאות הבלתי אפשרי אותם אני רוצה להשיג את זה סופית זה לשנות הנצח נביא שלום ואהבה בכל חיי ¦ ממוסגרת AAS עם פולחן אותך! רואה את זה ברור יותר כל בחושך. אני מרגיש יותר מתוק כל חומצה זה לראות את זה באהבה שבו ייתכן שיהיו רק שנאה שינוי רע טוב כדי היחיד יהיה שלך. אותו הדבר כמו באהבה! אני אוהב אותך..

ולא רק מילים כי בסוף המילים הן של האוויר… . ואוהבת לאוויר שוב… עובדות ורגשות כי זה בלב שלך… אני במכרה לחלוק משהו במשותף מלבד זה שיש לנו אחד המחצית האמצעית של הלב של האחר ¦ ואוהבים. כמו עם אזכור לך! אני מרגיש כזה כוח כדי להזיז קדימה מאי להיות חזק שלי אהבה כמה תהפוכות אבל מרחוק, הוא משהו.

אני לא יכול לשלוט לא לחיות בלי ההוראות של הלב שלך לא לי קל לדמיין את החיים רגעית AAS ¦ ממוסגרת ממוסגרת עם Sonartea הידיים שלי אשר להכעיס אוויר לדמיין אותן בעצמך. את עיניי משוטטות השמיים הכמיהה בענן למצוא אותך אני שלך . אני אשר הניחה תמונה של עצמך בכל פינה של החדר הזה ¦ של… כמו ב- A sincerarmea כי אני יודע שזה אתה. מי יכול לא לרמות. כי אתה יודע מתי ליבי הוא שותק את הפה ולא מחליף וחיוניותו לפונקציה כוח לדבר כי אני הוא אשר טמון, בחיים שלי לא מתאימות כי בראש ובראשונה זה הלב שלי אשר אתה אוהב לב טהור שאינו רק לדעת את ההרגשה היפה הזאת.