הערך של המטרות בחיינו

ברצוני לפרסם מוציא מכתב מכירות למצוא באינטרנט ואני שייך מר גונזאלס Jordys באתר שלו באמת מאוד חושפני במובן זה אתה ההרה לחשוב שהוא כיוון אתה לוקח בחיים שלך, אלה הם חלק פסקאות: שלי כאן יש שתי אמיתות הגדול: 1) המטרות הן המרכיב הבסיסי עבור הנאה חיים מלאים של הצלחה ומצוינות, בכל הרמות. (2) אם אין לך כמה מטרות ומבוססת, אשר להחדיר כל אשליה יום בעורקים, הלב שלך, המספקים הדרכה וכיוון לחיים שלך, אתה חי, למרבה הצער, מתחת ל 50% של הפוטנציאל שלך. … ובבקשה, לא טה ENGANES. אם אתה חי מתחת 50% את "הפוטנציאל האמיתי", הם האכלה קיום בינוני.

אתה עוזב אותך ויד בשקט, בלי לדעת. לפתוח את העיניים בעת ובעונה אחת… מתעורר, קבל אותה ומעשי! אין שום דבר רע להסכים כי אתה לא מוסר הטוב ביותר לך, לא כראוי הגדרת יעדים, אשר לא ברורה כלפי לאן אתה הולך, כי אתה לא יודע מה אתה רוצה בסוג זה של אדם שברצונך להמיר… מזיק ומסוכן, הוא באמת "המתחזה" אתה יודע, או גרוע מכך עדיין, אתה לא צריך לדעת אותו. אין משום סטל עבור "ללכת מושך". ניתן, צריך לחלום בגדול, לכבוש את חלומות אלו. תאמינו או לא, אתה מגיע לקצור אותה הצלחה כלכלית, מקצועי ואישי אותו אדם המצליח ביותר בעיר שלך, ותאמין לי, מעט מאוד מכשולים אמיתי יכול לעצור אותך רק יכול להתקיים צפופה מאוד, מסובך כדי להתגבר על מכשול, אשר יכול למנוע ממך אתה conquistes כל הצלחה יוצאת דופן, אבל זה מכשול הוא דמיוני והוא בעיני רוחך.

אתה הראשון אחראי ניקוי שלך הנתיב מקצועי אישי, מוצלח, כלכלי, וכו '… אתה חייב להניח, אחת ולתמיד, כי הצוות שלך שביעות רצון או חוסר שביעות הרצון, תלוי רק בך…, וזה לא סוד אחד הגורמים העיקריים של צוות מההחלטה הוא, בדיוק, העניים או אין הגדרה של מטרות, מטרות. בכנות, האם יש לך רעיון די ברור דברים Deberian יקרה, כך לחוות מצב של שביעות רצון עם עצמך? הגדרת חזון אישי לשלוש שנים של מה אתה רוצה לבלות עם החיים שלך, לתכנן כיצד להשיג אותה? יש לך גם הגדרה, ומבנה המטרות שלך לשנה הבאה, הם לשמור על עקביות עם מה שאתה רוצה שנתיים, שלוש או יותר? זכור: אין שום דבר רע לזהות שהגדרת נושאים אלה… הדבר החשוב הוא לקבל אותה ולפעול. האמת היא כי עלויות על הרוב המכריע של האנשים הרגילים, אשר מעולם לא להצטיין במשהו, לקחת הרבה "שינוי תהליך זה". המוקד מתמקד הגדרת המטרות שלך; זה עולה להם מסרבים ב-, פעמים רבות מבלי להיות מודעים לכך, כדי לשלם את המחיר על הצלחתו. וזה בדיוק מסיבה זו, כך לעולם לא לקבל כל דבר להתפטר עצמם כדי לשרוד בינוניות הימצאותו ונוחים. אבל אנא, אל תשנה "נוחות ושלווה ' של פני השטח, הנוכחי חיים מונוטוני, על-ידי פעולה, האתגר, חוסר ודאות, את ההתרגשות של חיים תוסס וסוער. אל תשאירו את הנוחות, כי זה נוחות מסוכן מאוד. פעמים רבות אומרים כי הצלחה דורשת לשלם מחיר, זה ממשיך להתקיים, אבל אני רוצה כי אתה הרהורים על שאלה זו: אתה גבוה, חושב מה מחיר אשר אנחנו משלמים מדי יום להשגת ההצלחה, בצורה של מאמץ, זמן, כסף, רגשות, או כי הוא שילם בסוף חיינו?לקיום בינוני? אם באמת מאמין, במעמקים, כי החיים שלך צריך שינוי, כי אתה צריך אתגרים חדשים, מטרות חדשות, זריקות חדש של אשליה.. לקבל את האתגר! אל תפחד לשנות. אל נא תחשוש כושלים עם המטרות שלך, מכיוון… זה באמת ריפס אשליה לגברים, הוא היעדר מטרות וחלומות על ידי אחר. היעדר מטרה מוגדר היטב כי הרים מדי יום. נכון אומללות ותסכול, אינו לא מטרות להגיע כבר הציע. באמת עצוב, דרמטי, אינו רודף מטרות או יש מטרות כך בסוכות, ביישנית, בקושי שווה לקום כל יום. מטרות למדי מאשר לעודד, האכלה מפח נפש. באמת כדי לקחת בחשבון פסקאות אלה, תודות העורך של אותו. שלום גדול. חורחה אלברטו מגיאנס