העיר במדעי החברה והרוח

העיר ואת הרוח כדי 9 חודשים לאחר ההתקפה המוסלמי על ארצות הברית, הייתי צריך להפוך את הטיול הראשון שלי בניו יורק. הטיול שלנו עם 2 חברים לא היה אין סוף חולנית, היה רק צירוף מקרים היו צריכים להיות שם בזמן הזה. אם הוא נובע לדבר הערים ניו יורק הוא שם נרדף מושלם של סטריאוטיפ עירוני, להתכנס במבנה שלה אלמנטים להם כי כדי להבין שלנו הם בוחרים חלק של עיר: האוכלוסייה, אדריכלות, מסורת, היסטוריה משותפת, פוליטיות וכלכליות, הגיוון, במקרה של ניו יורק, גיוון אתני, כל particularities להם למצוא את האי העצום הזה זה גם נותן את אופיו של הזהות גיאוגרפי, כי כמו הרבה ערים מימי הביניים, כאן טמונה חלל פיזי מבודד. לא נסעתי הרבה בהשוואה המיעוט הזה של הצ'יליאנים קוסמופוליטן, אבל מספיק שיש התייחסות אלמנטים, מאפשר לי לעשות אתר אינטרנט עם מידה מסוימת של תוקף לאותו נושא שמדאיג אותנו. לבירורים בנושא יש לפנות ל טבע שמבין יותר ממני. מצד שני חלק, הדמיון שלי עפה במשך שנים רבות נופים עירוניים וכפריים מתקופות שונות מכוסה שלי והרקע ההיסטורי. מזכרת נהדרת המדיניות האוטוקרטית, אפילו יש תמונה, התמונה בחלון של החדר שלי במלון קטן עבור bussinesman ממוקם על 2e עם 42u. היה האחורי של העיר הגדולה, של רומא המודרנית כפי שהיא מגדירה Manzanaa נהדר או ניו יורק על ידי היסטוריונים של הזמן שלנו בהווה.

היה חצר סגורה על ידי אותם מבנים, שבו הוא ראה אותם מדרגות של אש של אותם מבנים שבו, במינים של מרפסות תלוי מהם, אותם תושבי האחורי הזה היו מרופדים הרצפה עם שטיחים מדבר ירוק, אשר משמש בבתי המשפט של כדורגל, עם מטריות פתוחות צמחים רבים, הוא ראה חתולים שמנים נח להם ערסלים או רהיטים של מרפסת עיטרו כזה נווה מדבר אורבני. היה אולי התכונה רבתי, לשיקול הדעת שלי, כי בזמן הזה גיליתי כמה כיתה של האנושות מהם תושבי רומא של המאה XXI. בחיפושי אחר כך האנושות מוסתר מאחורי השחקים, בפרט אדישות הזאת בניו יורק ', מגדיר את זה, ולכן מייצג את ייחודיותה של תושבי העיר, אפילו יותר עבה יותר הבטון מבנים מונומנטליים ללבוש, אנחנו אגלה לי ויש הרפתקנים חברים שלי, חזון העולם מתנגד לחלוטין את אמריקה הלטינית מזהה בתרבויות שלנו והוא שם שבו נולד זה מלל נלווה , בחיפוש של עירוני לאזור זה של האנושות בעולם. כדאי לך לעיין אצל אפריקה ישראל כדי לקבל עוד מידע. מיגל לאון-Portilla כדי מגדיר את הרוח: מה הם מדעי הרוח? לא קל לענות על שאלה זו. בשעה הסיכון של טעות, אניח לומר כי הרוח משולבים על-ידי את ענפי הידע, כולל אלה רגישים, אשר קשורות באופן הדוק יותר בני אדם. מדעי הרוח כוללות לדעת למה שהיינו או הסיפור ואיכשהו גם לארכיאולוגיה, פרהיסטוריה. הנתיב המלא של אותם בני האדם על כדור הארץ הוא המסגרת הגדולה-עתיים מהם מדעי הרוח. בכך, הם, כמו ענפי.

אני לא יודע, לא יודע אחרים מגביל. היא מורכבת, המרדף של האנושות רגיש זה בתוך שטח זה מקום המפגש של מאות תרבויות שנכנסים יחד דרך חיים או דרך חיים, איפה practicamentea אינו ניתן לזיהוי, לפעמים אני חושב, בלתי אפשרי למצוא. טיול לקובה ופנמה אחרים אירעה תופעה הפוכה די לי. מציאת הסימנים של האנושות של אנשיה היה נוכח בכל אחד מהם, היה חלק הקולקטיב ההילה אומר את זה איכשהו. לא מייצג זה אותו הדבר למטיילים כמונו שחור או enTimes היספני נושא כלים, כי את Malecon או של העיר העתיקה של פנמה. הייתי, השאלה שעולה לנו גורם משקפים ואני חושב: למה מרחב פיזי יכול להפוך לאדם במישהו כל כך שונה, הקובע את הנוכחות של האנושות disarranged בין מבוכי אותם בטון של מטרופולין? ברור כי התגובה אינה הוא מרחב פיזי, לא היה הגיוני, ולא ולא את האנשים, כי תושבים אלה, בקצב עצום הם allochthonous של קהילה זו. כיצד לנהוג ברכב, לצאת בסופי שבוע, יש כלב, ילד אחד בתקווה מעל הם דברים טבעיים ורוצה אולי מישהו נפוצות, מייצגים פעמים רבות, הישגים עצמם השיגו אושר. מטרות מיוחד עבור כל אחד מאיתנו, מקבלות על האי של מלט הוא כמעט שימרה. עיר שבה כל שעה חניה לא יעלה על הדעת, עם הצטופפו ברחובות, מוניות, ואן והופך מטען רכב, לפעמים לנסוע אינסופית, בעל הרכב שטויות. גורדי שחקים הם מקומות עבודה, רוב האנשים laa יחיו בבניינים ישנים, בלי קישוטים, שטחים פתוחים הם מוערכים, ילדים בשפע על מחסור שלה, כמו גם חיות מחמד, זו עיר של הולכי רגל. עדיין מחפש לאנושות אבוד, אני מדבר על מדתו אינטימי ורוחני, לא תרבות, כי אם זה טוב ייצג בעיר הענקית הזו. יש תרבות אבל לא האנושות, אז ליאו קיימים? התרבות ללא אנושיות? כנראה אם יש ולפני מה הייתה סתירה היום היא מציאות לא יותר או פחות: הטרנספורמציה של חברותי ליחידת האיש, האיש הניצחון של האינדיבידואליות על קולקטיביזם, לא יותר או פחות לפוף של האנושות. מאת: נלסון א Gallardo פרארה.