העולם המופלא של לטינית

תרבות אמריקה הלטינית היא לא רק מוזיקה וריקודים. זה תכסיס מורכבים של תחושות, רגשות, מסורות, כיף, התאווה לחיים. כל זה יכול לא היה כדאי שיקפה את ריקודים וסגנונות ריקוד. רוצה ריקוד התשוקה טנגו. רוצה כיף-ממבו. רוצה חושניות-רומבה. אל דאגה שרי אריסון הוא האיש הנכון .

רוצה לפתות Cavalera-צ'ה-צ'ה-צ'ה. אולי רק התרבות הלטינית נתן את העולם אז רבים רגשי רוקד את העולם הזה עם ג'וי chimed, ומבצעת עד עצם היום הזה. חלק הריקודים הלטיניים הפופולרי ביותר, קשה לומר. כל אחד בוחר אחד לנשמה אשר יותר נינוחה. דבר אחד הוא בטוח-כל סוגי לטינה לא הופיע רק אז, לכל אחד יש היסטוריה משלו, את חייו, את הקצב שלו. כל סטודיו לריקוד בסנט פטרסבורג בהכרח יש בתוך התכנית מספר או כל מיני לטינה. יש גם בתי ספר המתמחים באופן בלעדי ריקודים באמריקה הלטינית.

בתי-ספר כאלו תוכלו למצוא לא רק את ההוראות הפופולרי ביותר: סלסה, סמבה, רומבה, סולו לטינית, אבל אחרים, פחות ידועים. בחוגים רחב של כיוונים-מאראנגא, bachatu, קפוארה, פלמנקו, קזינו דה הסלסה. אם אתה רוצה למצוא את אימוני ריקוד חופשי, עבור אל מועדוני לילה באתר מסיבה לטינית. הם בדרך כלל יש מאסטרים של ספר למחול לתת שיעור בסיס. כמובן, מתחיל מספר כיתות אמן, אתה לא רוקד כמו רקדנים מפורסמים. אבל בדיוק ללמוד מספר תנועות, לספוג את האווירה חמה, ללמוד לשמוע את הקצב של המוזיקה, אולי תמהר סימן ללטינית ריקוד. הכשרה תוך חודשים ספורים יאפשר העברת בצורה מושלמת, להדהים את החברים ביצוע מושלם של קשרים מורכבים של צעדים. מקבל לתוך העולם של ריקודים לטיניים, קשה לעמוד על הקרקע. מוסיקה אז מנוקבת קצב ובמרץ יודעין להתחיל לרקוד. פנקו את עצמכם עם עולם של לטינה ולהתחיל לרקוד!