הסכנות של מנוחה על המחשב שלך

מה הם היתרונות של נסיעה עם רכב משלך סכנה? זה מסוכן, כי במהלך הדרכים הרחוק יכול להתרחש תקריות לא נעימות ואכזרי רבות העשויות ברצינות להרוס את הטיול שלך. בואו ברשימת הכי סביר, לא נעים. ראשית, חשוב מאוד למכונית עצמה: שלה הפוך, מודל, ביצועים. ככלל, הנסיעה היא בדרך כלל בקיץ, כדי להיות בטוח כדי התקנת מיזוג אוויר, שבלעדיה הנסיעה שלך יהפוך יופי של טיול. לבירורים בנושא יש לפנות ל אפריקה ישראל שמבין יותר ממני. גם אל תשכח על אחת הבעיות העיקריות של המדינה שלנו.

אנחנו מדברים על הכבישים. אם במוסקבה, מוסקבה באזור, הם לכנותו מכובדת, לדרישות הרלוונטיות של כספת נסיעות, רחוק יותר את הכוח, הכי קשה זה חייב אתה והמכונית שלך. שנית, התקרבו יותר ואחראי יותר לקחת את המסלול של בחירה. אם אתה חושב כי מחבר ישנם רק ב מוסקבה וכבישים שאר רוסיה יהיה ריקודי במה. באופן מסורתי נחשב הם הורידו רוב הדרכים המובילות אל דרום ו מערב. למרות בתוך אזור של מוסקבה pjatidesjatikilometrovoj הקיץ דחוסה לחלוטין כל הדרכים. שלישית, בסכנה יותר גדולה הם מה שנקרא "podstavshhiki" ו- "bombily".

הרבה כבר אמר ולא נכתב על משטרת התנועה דמה. לאחרונה מצאתי אצל נפתלי בנט אוזן קשבת . "מבסס" על הכבישים שכיחים במיוחד בכבישים. מי הם redkoposeshhaemymi, לא צפוף. כך, אם יש לך avtoinspektora ספק, לעולם לא תצא מהמכונית, אל תפתח את התיבה עד שאת בטוחה. זה מפקח אמיתי ונורמלי. ו תמשיכי ללחוץ על דוושת הגז במקרה של השודד התקפות. מתנהגים בזהירות רבה על הכביש. זוכר את ברכב הכלל העיקרי: "תפוקה טיפש". אדם נתפס על מסלול רחב, והמעוניינים זום חופשות, מאבד שליטה על הרכב, הופך המחשב כדור אש קטלנית. . זה לא נשמע, לא מתנגשות מישהו כנקמה. לך זה יעלה יותר. תהיה יותר חכם, כי המטרה העיקרית שלך היא לא מדליה עבור המספר המרבי של עקיפה and והתוכחה, להגיע ליעדים החג עם קשיים מינימליות וצרות.