הסכנה של שימוש משלשל לרדת במשקל

תוספי פופולרי בסופרמרקטים לרזות לעיתים קרובות הן בצורה של תה. תמיד רשת חנויות למכור תה להרזיה, דיאטה תה אבל הם ממש אותו הדבר. במקרה הזה אני חושב ש אינטל צודק במה בהוא אומר. הם עשויים להופיע יעיל, אבל אתה לא יכול לראות שהנזק באמת גורמת. אחת ההשפעות של תה שתייה לירידה במשקל היא מעיים בתדירות גבוהה. זה נותן לאנשים התחושה לנקות את הגוף. זה יכול להסיר את הרעלים מהגוף שלך אבל זה לא בדיוק הדבר היחיד שעושה תה מרזה בגוף. התה לירידה במשקל מכיל צמחי מרפא הטבעיים משלשל. זה כולל אלוורה, סנה, ריבס שורש, מעטפת קדוש, עוזרר, שמן קיק.

מוצרים אלה הם נגזר צמחים, נהגה מאז ימי קדם בשל כוחה לטיפול בעצירות, זירוז תנועת המעיים. מעטפת, שמן קיק, סנה הם חומרים מזוהים משלשל זמינים מסחרית, מוסדרים גם כמו סמים. מחקרים מדעיים מראים כי שלשולים המושרה על ידי חומר משלשל אינו מאפשר לגוף לספוג את הכמויות הדרושות של הקלוריות הדרושות עבור העסק שלך. הסיבה זה היא כי משלשל אינם פועלים דלגדו המעי שבו חלק גדול מהם קלוריות היא לספוג. אבל עובד ב העבה במעי. אם תהליך זה הוא עבור פרקי זמן ארוכים מאוד זה יכול להשפיע על ספיגת סה כ שומנים בגוף.

זה יכול להוביל קבוע עד עם דם, ירידה במשקל שלשול. ניצול לרעה של חומר משלשל היא פרקטיקה נפוצה בקרב אותם אנשים אשר סובלים מבולימיה, של אנורקסיה. בזמן אובדן משקל יכול להיות מובטחת תמיד עם אותם חומרים משלשלים, יכול גם לגרום נזק בלתי הפיך בשטח במערכת העיכול, היחלשות, ריכוך של העצמות, מצב המכונה osteomalacia. אנשים לצרוך תה עבור אובדן משקל עשוי למעשה מוצר כמו כי הם פחות אגרסיבי, אני אוהב אותם יותר מאשר חומרים משלשלים אחרים שניתן למכור במרכולים. אנשים עם הפרעות אכילה בולימיה או אנורקסיה, לצרוך התה להרזיה כי הם מהירים אפקט ולייצר חומרים צואה מימית ועקביות רופף. גם לנשים עשויים להיות רגישים יותר להשפעות של תה לירידה במשקל. אמנם לא ידוע כי הם יכולים להפריע ישירות המחזור החודשי או פוריות, הם עליך להיות זהיר מאוד אם הם לוקחים אלה תה לרזות מהר. גם אם זה בטוח כי נשים הרות לצרוך חומרים משלשלים מסוג זה. נודיסטים אניני הטעם ולא ליידע את השימוש של סנה, מוצרי צמחים אחרים עם מאפיינים משלשל לנשים בהריון או נשים אשר מנסים להרות. אכפת צריך להיות במרכולים עם תוויות של תה עבור אובדן משקל היום שפרסום זה יכול להיות מטעה למדי. לדוגמה, בדרך כלל מתייחסים מוצרים אלה עם האיכות של חומר משלשל בתור מנקה מעי הטבעי, אל תשתמש מילים ספציפיות כחומר משלשל. חלקם אף להשתמש את המונח דל קלוריות על התווית. אכן מוצרים אלה בעיקרו של דבר אינו מכיל קלוריות או מזון, אלא אם כן אתה להוסיף סוכר כמובן. ההשפעות המזיקות של העסקת משלשל הרשע בצורה של תה לרזות בדרך כלל מתרחשים כאשר הם משמשים או מומלצים במשך זמן רב. אלה עשויים לכלול בחילות, התכווצויות ב, הקאות, שלשולים, התעלפות, דימום רקטלי, הפרעה המעיים והבטן התייבשות של אלקטרוליטים, כמו גם נגעים או אפילו גרוע יותר, מוות. גם נמסר, כי עודף בשימוש של אותם משלשל, מעוררת הגורם של עצירות, כאבי ראש חמורים על-ידי תקופות ארוכות (עד לפי עשורים) כי המעי הגס מאבדת את תפקידה. בסופו של דבר זה יכול להוביל ניתוח להסיר חלק המעי הגס לתקן את זה. על לרדת במשקל באופן טבעי, בקר באתר האינטרנט עוד מאמרים בנושא במשקל בביקור ספרדי.