הסוד של הפצה חופשית

נכון לעכשיו, יש באינטרנט יותר מ -300 000 סוגים שונים של דואר חינם, ומספרם גדל מדי יום. עיסוק מראה כי רוב המו"לים אינם מסוגלים לחלץ הפצה משלה אמיתי הכנסה יציבה (נניח 1,000 דולר לחודש). הם עובדים קשה עבור הפצת תוכן משלהם, מכירת מושבים ברשימת הדיוור לפרסום קישור תוכניות שותפים להרוויח כמעט דבר. וב שלהם כולל יותר בטוח אתה, קורא יקר. ובכן אני אנסה לפתוח את העיניים הסיכוי האמיתי של הפצה חופשית שלו. הדבר הראשון שיש להבין: שיגור – אמצעי, לא מטרה.

טוב לזכור את המילים לצאת מהם. למעשה, אין זה סביר עסקים האלקטרוני שלך היא ליצור רשימה מנוי של כמה אלפי בני אדם. המטרה האמיתית – רווח דרך האינטרנט, לא? לכן, רשימת דיוור – רק כלי, אבל כלי חזק ויעיל בידיים מיומנות. זה לא רק מילים. בניהול הפצה משלה בעיקר התמקדות בכיוון הנכון עם העבודה שלה, כמו גם היחס המתאים. אם אתה לא יכול להבין, למה אתה מחזיק רשימת דיוור, אני מעז לומר כי אתה לא מסוגל להעריך את היכולות שמספק אותו. במשך שלוש השנים האחרונות, בכל יום אני מסביר e-business הבעלים אמת אחת בסיסית כי הסיבה שהם לא מסוגלים לעכל לשים לב. אם אתה שואל אותי מה אני הידיעון, אענה, כדי להקים ולקיים קשר רציף עם לקוחות פוטנציאליים ולהפוך אותם למציאות.

אם מטרת ההפצה למרות ההצהרה שלי נשאר סוד בשבילך, לרשום את המילים שלי באותיות גדולות ושם אותו תחת זכוכית על שולחן העבודה שלך השולחן או לתלות על הקיר וכל הזמן מבטא אותם לעצמך עד שהוא מגיע לגמר. אם מטרת שרשימת הדיוור שלך היא איך אתה יוצר רשימה מנוי גדול, ואז למכור שטחי פרסום ב משחרר, אתה על המסלול הלא נכון. אז אתה לא תגיע לשום מקום. עלון – דרך להגדיל את מספר המכירות שלכם. לא פחות ולא יותר. אם אתה חבר של כל תוכנית שותפים, בהתאמה, הניוזלטר יעזור לכם למכור מוצרים יותר יישמו עמלות גבוהות. ואז אתה יכול להבטיח זרם הכנסות כפולה: עלייה במכירות של מוצרים משלו חסות למכור. ביותר הטעות הגדולה ביותר שבוצעה על ידי מו"לים היא חוסר שחרורו של מידע אישי על העורך. זה אינו מקובל. אחד המרכיבים החשובים ביותר להצלחה בעסקים הוא אלקטרוני להיות אדם לחיות האמיתי שאיתו אתה יכול לתקשר, לדבר, להסכים או לא להסכים, וכו ' 'אנונימוס' משחרר לא מציעים את זה, וזה מזיק ברשימת הדיוור. אז תקשיב לי בזהירות. זה לא אמור להיות פלטה אל האור רק מאמרים של מחברים אחרים מרקחת דומה בשם משלוח. כמובן, החומרים צריכים להיות בשימוש על ידי מחברים אחרים, למעשה, את כל התוכן שלך עשוי להשתייך עט של מישהו אחר. זה פשוט שונה. חייבים להיות ממוקמים בחלק העליון של כל נושא כמה פסקאות שכתב במו ידיו (בדפוס, זה נקרא מאמר מערכת). תן לאנשים לדעת שאתה אדם בחיים האמיתיים, לא מכונה. באותה מידה, לא צריך להיות ממוקם הקישור שותפים עם הזמנה לקנות או להצטרף. זה חסר תועלת. ספר לקוראים על החוויות שלהם, איך ידעת על תוכנית זו שותפים מוצר שאתה אוהב ומה לא. אתה יכול להרגיש את הפחד לעשות טעויות בתחום זה הוא כה חזק, כי ולהימנע מנקיטת כל פעולה כדי להקים ולקיים את רשימות התפוצה. קח כמה טעויות זו זה לא חמור. כולנו עושים טעויות, טעויות – זה חלק מהטבע האנושי. אתה לא צריך לפחד מהם, אבל יש להימנע. לעיתים קרובות אני שומע את אנחות עצוב: "ברגע מנוי המנוי …" אז מה? אנשים אלה אבדו לך בהתחלה, שום דבר לא היה קונה. זה גם לטובתך. למה להעמיס על רשימת דיוור? בואו לבטל את המנוי. אני לא אומר כי ההפסדים של מנויים להשלים, אבל לוותר במקרה הזה לא צריך להיות. זה קורה כל השותפים. אגב, אחת הסיבות מדוע התפוצה לאבד מנויים – טקסט עם שגיאות כתיב תחביר לקסיקלי. אבל ראוי לציין כי הטקסט לא נבדק, הוא עדיין יהיה הן מכילות, ולכן יותר מדי מה לדאוג זה יותר מדי, לא שווה את זה. העיקר – לעשות כל מאמץ ביד שלו כדי לעמוד בדרישות עבור דיוור. לעיתים קרובות אנשים שואלים אותי איך נהייתי פופולרי מכובד באינטרנט. הסוד הוא פשוט: אתה חייב להיות אדם חי. אל תצפו לתשובה כזאת, לא? זה מה שאני יכול לומר לך: את המפתח העיקרי להצלחה ברשת – זה לא טכנולוגיה גבוהה, לא השקעות הון וכושר ההמצאה. כל זה, כמובן, חשוב אך לא בעל חשיבות עליונה, והכי חשוב – להגיד לאנשים את האמת. אנשים עובדים באינטרנט, מחפשת אדם אמיתי, חי בהווה, עם דעותיהם, העדפות, כמובן, באגים. הפצה טובה היא שני מרכיבים: פרסונליזציה ותכנים איכותיים, והם חייבים לשלב במיומנות. ללא תוכן איכותי אתה לא תוכל להבטיח את הצמיחה במספר המנויים. אם אתה לא יודע איך או לא רוצה לכתוב על עצמם, להשתמש חומר על ידי מחברים אחרים. וזכור תמיד: שיגור יש צורך להקים ולבנות קשרים מתמשכים עם לקוחות פוטנציאליים ולהפוך אותם למציאות. זה כל הסוד.