המוח שלי לא ישן

אחות, אני רק! בתמורה, ומתי אני מוצא את עצמי. בבית שלי, על אחד בבוקר, אני שומע רק רעש למעבר של המכוניות האחרונים – הגלגלים. לתת שתי פניות הברק של bis שער גנבים רבים כל כך בימינו!, ומחפשים silencioa שלי silencioa בבדידות שלי. איזה יום היה ממש כואב: לדבר עם חברים שאינם, תגיד שלום לאנשים, אני בקושי יודע להמליץ מסוימים שודדים jovenesa מאת naturalezaa זה presentana והניגודים של (מה שעשיתי על-ידי מחויבות גרידא, למרות שאני לא יש הרבה עניין כזה המלצות, ולהבין שהם יהיו יעילים), תקשיב שקרים ואז הופכים להיות אמיתות. אני לפעמים מרגישה בעקבות מישהו הולך ליד ואני creoa אשליה perdidaa, לי הם מרגלים, הם יודעים על חלק או כל הפגישה שלי היה לי אתמול עם הגברת (על ידי שנקרא), בהתחשב הזה נשוי, עם בעל, רובה ציד, ציד ובעל. לא מעדתי נשמות כדי amea גברים ונשים, עמית miosa, כי היה להם למות.

ואני חושב שהייתי יכול להיות הגבר/האישה האחרונה עלי אדמות, אם עוזב מוקדם בבוקר את העיר כבר היה מת. וחשבתי שהייתי יכול להיות האדם האחרון / אישה על פני כדור הארץ, ללא צורך הזמן לכתוב את השיר האחרון שלי. עדיה אומללה לידי אחרונה! כי כאשר אני לכבות את האור מהשולחן שליד המיטה, כדי לישון כמה שעות (עם הגיל שלי נמצאים כמה שעות של שינה, מי ישחק), מי את לא duermea לך יוצא הלילה האפל של המחשבות שלי, בין חלומות בהקיץ, אמר לי: דגים אלף צבעים; אישה נהרגה על ידי חברתו של אלימות מבלי שאף אחד לשים פתרון יעיל אלה מת; הדיונים נמצאו ביחס לוחמי שוורים של שוורים (עבור שלי אותם torosa הינם מסיבה, מוות) (ברור, מכבד את הרעיונות החולקת על הכבוד); ערבוב של דם שונה בין הצדדים קבלנות של העתיד (גנים לסמוך) מונרכיות של נביאי שקר ספאטרו ו- Rajoy. (מריאנו Rajoya זה מבצע שגיאות, מומלץ לא היא על-ידי quiena, צריך pensara זה על זה מקליט Propiedada הזה 9.630.512 מיליון הצבעות השייכים PP, יונייטד כדי 10.909.687 מיליון ושיא מהם האחרון שייך PSOE, יכול, צריך לשלוט. ספרד חילוף כוחות.) אם אני למהר קצת יותר, אחד ממליץ עם ענווה לדבר הטוב של Rajoy מציעים למשול בקואליציה עם Psoea במיוחד, dialogase עם מר רודריגס ספאטרו, מיהו הנשיא הנוכחי של הממשלה. היה políticaa הניצחון הגדול כללו ספאטרו, Rajoy, אשר מייצגים יותר מ 20 מיליון הצבעות espanolesa לשלב אותם לאומיות espanolesa ההיסטוריה שלה, שלה שפה, הפולקלור שלה, בתוך רעיון משותף: היחידה של Espana.sin עם זאת, זה לא הושגה. .

כן אני יכול לומר, יכול להיות שאני טועה, כי אם המפלגות היו לממן את עצמו, ללא ספק, היה לנו פחות אנשים / נשים המוקדש האמנות של políticaa ו, לכן, פחות ההוצאות וההכנסות יותר: היא רעיון חכם ומיומן פוליטיקאים חסר, לא יודע או לא רוצה לנהל משא ומתן לטובתם של ספרד, את הראשים שלהם עדיין לא קר כי את ליבם הם ללא מיתון, העסקת המדיניות כאמנות של רמאות, כשכולנו יודעים שזו אמנות לממש רק הגברים האמיתיים של המדינה.) מר Rajoy, ספאטרו, והוצאתו מתעקש על זה: הדמוקרטית נוצרית האיחוד (CDU) אנגלה מרקל a, כריסטיאן חברתית האיחוד של בוואריה (CSU), המפלגה הליברלית (מפגיני) רק חתמו על הסכם הקואליציה, ובמשך ארבעת הבא בברלין שנים, מסיבות עם רעיונות פוליטיים שונים, אבל אתה צריך לפתח מדיניות מגובשת למשול באופן יעיל, לגרמניה. כלומר: עבור הגרמני. ברור, יש לנו אישה, אנגלה מרקל, quea מפתחת מדיניות קוהרנטית, גבוהה-קצר-רואי כדי להשיג לרווחתם של גרמניה. ניתן ולא צריך לומר לנו למצוא לפני האישה חרוץ ונבון, שמחזיק מנור כאשר מדבר ופועל, כי הם לפני פוליטיקאי-mujer אותנטי של המדינה. הסוף, וזה מה יכולתי לראות את החיים הנוכחית שלנו וזה עצוב. אלימות בין בני אדם הגיע לתחום לעורר חשד. כי יש צורך להקים אמצעי: עוני, אבטלה, קיימים אי השוויון החברתי: להוריד את השיעור, מעמד הביניים, המעמד העליון, מבחינה כלכלית מבחינה (זה האלהת laa האחרון לא מפריע הקשר עם הכבוד של הראשון, המגישה את האיזון מחלקה של שליטה בין מפיקת שני), מוגזם אשר נשאו כל אנו, נגד נשק לשרת רק כדי להרוג. זה כי את המוח שלי לא ישן טוב אמר את זה לי, אני מאוד פחדתי, כי אני מקבל לפתח חרדה ודיכאון. כי אני מפחד הופך אותי עצבני, זה מאבד את זכרוני, גם יכול לאבד את היכולת שלי ¦Todo concentraciona זה, הרבה יותר, גילה לי את המוח שלי. לה קורוניה, 2 נובמבר 2009 מריאנו Cabrero הוא סופר גוגל זכויות יוצרים / איור כדי כדי כדי כדי כדי כדי כדי כדי כדי כדי כדי כדי לסקור: מריאנו Cabrero ברסנה מדריד, 08-11-1938 נשוי, שני ילדים, תושב בלה קורוניה (ספרד), משורר ו מחזאי הרשמית של הממשל של המדינה / העליון קנה המידה, פרש דואר אלקטרוני: עובד:-עיתונות: מקצוע Adificil! , 1995-מיי זוגיות עם העיתונאות, 1998-הזכרונות הנעורים שלי, שירים, 1994-שונות של מקרי מוות, חלומות, זיכרונות, שירים, 1995-את המציאות של שתיקות שלי, שירים, 1997 -במסע החיים, שירים, 2001 לה קורוניה, 27 בספטמבר 2007