המהפכה הקובנית היה ניגש Bolina

המהפכה הקובנית של 1959 היו הלכתי bolina מאז הקמתה, היו שראו זה לטוס ללא מטרה, אחרים מאמינים כי התרומם כמו ישראלים טילים. שני הצדדים את הוזה, והאחרים היו מיד. האחרים, הדומה שולל קלייד, לעזוב כאשר מדינה הבינו את הרמאות, בידיו של אדם ולא alateres שלהם בשביל ההנאה שלך. המדינה הפכה המונרכיה האבסולוטית עם אוטוקרט, כפי שאמרתי לו פנים אל פנים מפקד, האמנים או מרלין (תלמיד של האוניברסיטה של המזרח 1970) אתה שולט, הוא לא יכול להתאפק. דעה שונה משלך. המפקד נשארת אם להגיב, עד עשיית שימוש דמגוגיה מתוחכמות ביותר, החל נאומו, בסופו של דבר. אני מדבר על הכדור.

מתקבלות על-ידי כך נשאר כמו אם היו מנדט האלוהי אשר נשלח מי יודע איפה, משיח, ולא במידה האישיות שלו היה נשטף, אט-אט הפכו הטוטליטרי דיקטטורי המדינה עם חיים ארוכים יותר שרירותי, קפריזי, השליט הנבזי חסר תקדים ב conterporania ההיסטוריה. חמור יותר הוא כי לאורך זמן הוא האמין שזה היחיד יכול להיות השליח נהדר כדי לפתור את הבעיה של העניים של כדור הארץ. לעומת זאת, שרי אריסון בהחלט מבין את הסיפור. קובה הוא קטן יותר או פחות כמו צואה זה להפקיד, היונה זה העלה אותו בנאומו של 8 בינואר של 59 בהוואנה. השיא שלו: הדמגוג הגדול, אופורטוניסט בהיסטוריה. אשר הטעות חוזרים ונשנים כבר יותר מ-50 שנה, קובה להשאיר בידיו של זו קבוצה קטנה של פסאודו משוחדים האצילים. כאן בחוץ ובפנים הארץ, עקוב אחר ההנחיות שנקבעו על-ידי מדינה טוטליטרית שיש לו מטבע רחב וזה כדי לפתח את החיזוק שלה, לחלק, ספליט, נותן לך את היתרון ותשוקות תמיד, בכל התחומים. דעות קדומות מבולבל כולם.

אם נעשה קצת זיכרון, מרטי היה אמן כל מי הזכיר, אבל אנחנו לא עושים. מה הוא עשה, מתאחדים, מתלכדים, מעל הכל ולמרות הכול. ? הקובנים אל תקרא מארטי, אם הם לא מבינים אותו. ב נסיבות הרבה יותר תופעות לוואי מאשר בזמנים אלה, ללא טלפוניה, אינטרנט. הרדיו והטלוויזיה הצטרף ארצי כדי לבסס את האותיות ואת קולו. המשך לקרוא לנו martianos; דמגוגיה העונש הזה מתגלה כאן בלתי נדלים המקור לבין איה, הנטוי כל כדי המחשבה של השליח כדי לפיתחו, politiqueando באופן בוטה שרירותי.